Озеленення та благоустрій території - довірте цю роботу фахівцям

Написати нам

Уміння цінувати прекрасне, прагнення до єдності з природою, бажання повноцінно відпочивати і набиратися сил для будь-яких звершень призводить до роздумів про створення таких умов у себе вдома.

Перший крок до здійснення ваших планів - благоустрій території будинку.

Робота по організації планування та втілення ваших планів непроста. Вона вимагає професійного створення проекту благоустрою та озеленення території, яке наша компанія надасть вам.

Тому, роботи з благоустрою території довірте нашим професіоналам, які займаються своєю справою не один рік.

Вони можуть почати відразу після придбання ділянки, але можливий варіант доповнення окремих зон, що набагато складніше, адже необхідно доповнити вже сформований образ простору, що буває не під силу зробити самостійно.

Точно, озеленення і благоустрій території фахівці почнуть з планування та підбору підходящого місця на ділянці, розрахунку посадки рослин, обліку корисності озеленення, стильового напрямку і смаку господарів.

Після цього перейдуть до грамотного озеленення ділянки, вирішуючи, як підкреслити неповторність вашого саду.

Але, озеленення, благоустрій території - творчий процес, який включає в себе підбір дерев і чагарників не тільки за зовнішнім виглядом, але і за кольором, за формою листя.

Чудове враження створюють виткі рослини, які захистять від шуму, пилу і вітру, якщо посадити їх поблизу будинку або альтанки.

Щоб двір біля багатоповерхового будинку став для його жителів рідним, необхідно здійснити благоустрій дворової території. Вона повинна радувати всіх жителів своїми зеленими насадженнями, чистотою і затишком.

У нас є різні проекти благоустрою двору з підбором комфортних альтанок, дитячих і спортивних майданчиків, лавок для відпочинку.

Ми здійснимо озеленення подвір'я з урахуванням ваших бажань: правильно підберемо дерева і чагарники, зробимо зелені арки з витких рослин біля під'їзду, розіб'ємо квіткові клумби.

Проводячи озеленення території, ми не тільки прикрашаємо її, але і покращуємо екологію, а отже, піклуємося про ваше здоров'я.

 

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання