Як зробити планування ділянки - кілька порад від фахівців

Написати нам

Гарна дачна ділянка не виникає сам по собі, це творіння рук людських.

Але перш, ніж створити такий неперевершений куточок відпочинку, необхідно скласти план ділянки і розробити проект.

Якщо ви не можете творчо підійти до вирішення цього важливого питання і не знаєте, як правильно розпланувати ділянку, ми прийдемо вам на допомогу і створимо правильне планування і будівництво всіх об'єктів згідно з нормативними документами.

Тому, планування ділянок починається з виділення всіх функціональних зон, складання списку майбутніх об'єктів і рослин, вибору вподобаного ландшафтного стилю. Наступний етап - розробка плану посадки насаджень.

Наші ландшафтні дизайнери можуть створити план вашої ділянки в кольорі, щоб ви могли уявити, як він буде виглядати в готовому вигляді.

Багато власників хочуть мати чудову дачну ділянку, але не знають, як це зробити через вузькість ділянки. Виявляється, планування вузької ділянки, хоча і має свої труднощі, але по силам кваліфікованим фахівцям нашої компанії, які розроблять для вас проект індивідуального планування.

Уміло обігравши різними насадженнями, кольоровою гамою клумб, звивистими доріжками, ландшафтним дизайном вузьку ділянку, ми доб'ємося оптимального рішення і ваша дачна ділянка стане мальовничим куточком відпочинку для всієї родини.

Точно також, планування котеджної ділянки має свої особливості. Починати планування необхідно з місця, де буде розташовуватися котедж. Для кращої розбивки ділянки треба обґрунтовано вибирати місця для тих чи інших зон.

Під забудову та тверді покриття відводити якомога менше місця. Відстані для переміщення між будівлями повинні бути невеликими. Наші фахівці ідеально впораються з цим завданням, швидко і якісно виконають планування вашої ділянки.

Довіряйте нам і натомість отримаєте ідеальне місце відпочинку, про який давно мріяли.

Популярні статті
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
2022-07-11
Чим можна замінити газону траву?
Щільний класичний газон – традиційне рішення для ландшафтного дизайну. Але іноді власники ділянок замислюються, чим можна замінити газонні трави. Не завжди таке рішення виправдане, але є випадки, коли заміна газону буде більш практичною, та й виглядати така альтернатива буде не гірше.Чим можна замінити газон, на які рослини звертати
Детальніше
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання