Типи декоративних водойм на ділянці — водойми на ділянці

Написати нам

Найсучаснішим і чарівним варіантом декорування вважаються водойми на ділянці. Більшість власників приватних будинків, заміських котеджів і невеликих садових ділянок мріють надати своїм володінням індивідуальний дизайн і зробити їх неповторними і особливими.

Дачні ділянки бувають різні, проте навіть невеликий і не примітний наділ землі можна зробити своєрідним, красивим і затишним, якщо обладнати в ньому декоративна водойма. За допомогою такого нестандартного рішення можна візуально розширити територію присадибної ділянки і створити унікальний ландшафтний дизайн.

Типи декоративних водойм на ділянці

Наявність фонтану або невеликого водоспаду на ділянці обумовлено не тільки естетичним виглядом, але і практичною складовою. Навіть у найспекотніший літній день від маленького водоймища буде віяти прохолодою, а повітря буде здаватися набагато чистіше і свіжіше. Дзюрчання води і тиха гладь допоможуть створити утихомирену атмосферу і повноцінно відпочити від важкого робочого дня.

Водойми на ділянці - унікальні джерела, штучно створені руками людини, оточені квітковими клумбами і іншими зеленими насадженнями. До найпопулярніших декоративним водойм можна віднести:

• водоспад,

• струмок,

• фонтан,

• ставок.

Форма водойми на ділянці може бути найрізноманітнішою: від прямокутної до зиґзаґоподібної.

Вид майбутнього декоративного водоймища залежить від місця розташування ділянки, його рельєфу, особливостей і вашого власного смаку і переваг. Головне - створити таку водойму, яка б гармонійно поєднувалась з навколишнім ландшафтом і став його невід'ємною частиною.

Якщо ваша ділянка виконана в класичному стилі, тоді вам варто віддати перевагу водоймам з природними формами, наприклад, ставкам. Ставок також може стати основою для створення майбутнього фонтану, який стане центром всієї композиції.

Слід також зазначити, що саме ставок відноситься до найбільш бюджетних варіантів водойм на ділянці. До речі, його можна зробити своїми руками без допомоги кваліфікованих фахівців.

Головне - бажання втілити в реальність всі свої ідеї. І тоді зі створеного вами ставка може з'явитися надзвичайно розкішна експозиція з водоспадами, струмками, квітами і штучними містками.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання