Як зробити ваш ландшафтний дизайн цікавим для ваших дітей

Написати нам

Ландшафтний дизайн повинен поєднувати в собі функціональність і максимально задовольняти потреби кожного з сімейства.

Гарний краєвид - це щось, що варто побачити. Від заспокійливих водоспадів до ретельно доглянутих клумб - нам всім подобається мати ділянку, схожу на обкладинку журналу. Але коли у тебе є діти, тобі потрібно більше. Ви хочете, щоб територія булагарною для вас і веселою для них. Фактично, вашеподвір’я повинене дати вашим дітям вагомі причини виходити на вулицю, заманюючи їх подалі від мобільного телефону, комп'ютера і телевізора.

Професіонал ландшафтного дизайну допоможе вам знайти природний баланс між красою і функціональністю. Вони допоможуть вам скористатися характеристиками вашої власності, щоб створити більш універсальний і зручний простір, який буде стимулюючим і розслаблюючим.

Щоб допомогти вам приступити до розробки ландшафтного дизайну, зручного для дітей і дорослих, ми виклали п'ять міркувань, про які слід пам'ятати і обговорювати з вашим ландшафтним архітектором.

ФОКУС НА ГНУЧКІСТСЬ

Гнучкість дуже важлива, коли мова йде про розробку ландшафту для вас і ваших дітей. Хоча вашим дітям зараз може бути п'ять років, і їм цікавий ігровий майданчик, це не завжди буде так. У міру того як ваші діти будуть рости будуть змінюватися, вікові зручності, які ви захочете мати на своєму задньому дворі.

Ось чому так важливо поговорити з професіоналом ландшафтного дизайну. Він допоможе вам визначити весь потенціал вашої території і створити області, які можуть бути перерозподілені по мірі дорослішання ваших дітей і зміни ваших потреб. Наприклад, з гнучкою перспективою дизайну ви можете легко замінити ігровий майданчик, щоб звільнити місце для газону з футбольної сіткою, баскетбольним майданчиком або тенісним кортом.

Чим більше гнучкості ваш ландшафтний дизайнер вбудовує в ваш дизайн, тим більше ви можете адаптуватися і тим більше варіантів у вас є.

ГАРМОНІЯ

Перетворення всього вашого двору в дитячу зону обмежує його використання. Це може насправді зробити вашу сім'ю менш схильною до проведення часу на відкритому повітрі. Замість цього ви хочете створити композиційно збалансований і гармонійний двір. Ретельно продуманий ландшафтний план забезпечить вам красиві ландшафти і місця для занять дітей.

Є три типи просторів, які важливо визначити в вашому ландшафті: простір для розваг і відпочинку дорослих, ігрові майданчики для дітей та зони для групової діяльності. Кожен простір має бути правильно розташований у дворі, щоб у вас був вид з дому, який ви хочете, і тому - візуально і просторово - все працює разом.

СТВОРИТИ ІГРОВУ ЗОНУ

Як ми говорили на самому початку, гнучкий майданчик має вирішальне значення для створення ландшафту для вас і ваших дітей, але як саме це виглядає? Є багато функцій, які ваш професійний ландшафтний дизайнер може допомогти вам вирішити, в залежності від віку дитини, а також того, що їм подобається.

Очевидно, що басейн - це одна з найбільш універсальних можливостей для дітей і дорослих, в яку ви можете інвестувати. Це чудова розвага для будь-якого віку, від найменших до бабусь і дідусів. Найприємніше в будівництві басейну - це те, що він заохочує ваших дітей запрошувати своїх друзів і робить ваш задній двір місцем для всіх.

Обов'язково поговоріть зі своїм ландшафтним архітектором, перш ніж додати ігровий майданчик. Необхідна плоска, добре дренована поверхня, і для будь-якої власності рідко буває достатньо місця без будь-якої роботи. У більшості випадків вам доведеться мати справу з ухилом, який зажадає від вашого ландшафтного архітектора використання терасових і підпірних стін для створення необхідної рівної поверхні. Вони також забезпечать вам належний дренаж, тому ваш майданчик буде працювати довгі роки.

ІНВЕСТУЙТЕ У БАСЕЙН

Очевидно, що басейн - це одна з найбільш універсальних можливостей для дітей і дорослих, в яку ви можете інвестувати. Це чудова розвага для будь-якого віку, від найменших до бабусь і дідусів. Найприємніше в будівництві басейну - це те, що він заохочує ваших дітей запрошувати своїх друзів і робить ваш задній двір місцем для всіх. Ви просто повинні переконатися, що у вас є достатньо місця і правильний дизайн басейну, який ваш ландшафтний архітектор може обробити для вас.

Ви можете створити ландшафт, який є гарним і функціональним для вас і задоволення для ваших дітей. Почавши з гнучкого плану ландшафтного дизайну, можна створити задній двір для дітей, який пропонує веселі можливості для них і чудову обстановку на відкритому повітрі для дорослих. Ландшафтний архітектор допоможе вам зробити правильний вибір, щоб задовольнити ваші нагальні потреби, а також з перспективоюна майбутнє. Вони допоможуть вам гармонійно нарощувати гнучкість, тому обрані вами ландшафтні особливості та зручності зможуть розвиватися в міру росту ваших дітей і зміни їх інтересів.

Якщо ви замислювалися про інвестування в ландшафтний дизайн, з радістю вам допоможемо. Наші телефони 067 180 30 80 та 044 333 98 38.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання