Оформляємо декоративну млин на присадибній ділянці

Написати нам

Декоративна млин - ефектний варіант оформлення для присадибної ділянки і дуже виразний акцент ландшафту, особливо якщо розмістити її на газоні або поблизу штучної водойми. Така споруда виглядає досить колоритно і оригінально, але насправді, несе не тільки естетичну функцію. За допомогою декоративної млини можна успішно замаскувати:

  • каналізаційні люки;
  • вентилі;
  • крани.

Якщо млин досить великого розміру, вона може виконувати не тільки декоративну, але і практичну функцію. Всередині можна розмістити битовку для зберігання садових інструментів, ігрове приміщення для дітей, альтанку. Лопаті конструкції крутяться? Це дуже добре, адже видається ними звук зможе відлякати кротів, сприяючи виникненню вібрацій в верхніх шарах грунту. У цій статті докладно розповідаємо про різновиди декоративних млинів. Не пропустіть актуальну інформацію!

З яких матеріалів виготовляються декоративні млини для садової ділянки?

Млини найчастіше виготовляються в «селянському» стилі з дерев'яних планок. Досить поширені декоративні конструкції з кам'яною основою. Іноді зустрічаються кам'яні споруди. Сьогодні у продажу є досить багато готових моделей, зі складанням яких впоратися навіть новачок. Як правило, конструкція млина складається з:

  • крил і керма;
  • даху;
  • підстави;
  • середній частині.

Якщо ви збираєте магазинну конструкцію самостійно, рекомендуємо починати збірку з нижнього і верхнього підстави. В першу чергу треба зібрати трапецієподібний каркас, який зверху закривається заготовками, попередньо вирізаними з ДСП.

Підстава і верхню частину з'єднуються між собою, а потім закриваються вагонкою. Для посилення декоративного ефекту можна прорізати в підставі вікна і двері. У верхній частині підстави треба просвердлити отвір, в який вставляється довгий болт, на який надягають деталі осі.

Зверніть увагу, що перед складанням бажано обробити всі деталі антисептиком, це треба для того, щоб запобігти ураженню конструкції цвіллю і грибком. Потім конструкцію треба покрити лаком, стійким до вологи та інших несприятливих природних факторів. Невеликий рада: якщо дошки, з яких виконана млин нерівні, краще покривати їх матовим, а не глянцевим лаком, який підкреслить всі недосконалості конструкції.

Іноді млини для саду створюють з каменю. Виглядають вони дуже ефектно і є набагато більш практичними, ніж дерев'яні. Але для створення подібного об'єкта садового декору знадобиться звертатися за допомогою до фахівця або мати навички муляра.

Як правило, збірка основи здійснюється з цегли або кругляка. Під кладку рекомендовано закласти стрічковий фундамент. Стіни млини бажано викласти так, щоб верхня частина знижувалася у напрямку до діаметру підстави. При складанні даху використовується прийом збірки покрівлі. Для цього спочатку створюється каркас обрешітки, на яку кріпиться покрівельний матеріал. Вертикальну та горизонтальну вісь треба встановити між дахом і кам'яним каркасом.

Звичайно, подібна млин прослужить набагато довше, ніж дерев'яна. Але з іншого боку, це виключно стаціонарний об'єкт, який неможливо при необхідності перенести на інше місце.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання