Дизайн ландшафту — тенденції та складності дизайну ландшафту

Написати нам

В останні кілька років дизайн ландшафту набрав неабияких темпів розвитку. Дачники, власники котеджів, щасливі власники земельних ділянок, житлово-комунальні господарства і навіть офісні клерки, всерйоз задумалися про те, яка природа їх оточує в повсякденному житті, і як можна прикрасити територію, на якій проживає людина.

Ландшафтний дизайн - виховує почуття краси, якого так не вистачає в сірі будні.

Тенденції та складності дизайну ландшафту і чому краще довіритися професіоналам

Дивлячись на красиві картинки європейських парків в інтернеті, людина мимоволі замислюється про те, що пора оточити себе чимось подібним, але, як і з чого почати - розуміє далеко не кожен поціновувач прекрасного.

Технологічні труднощі і великий вибір матеріалів для дизайну ландшафту - швидко вгамовують запал тих, хто хотів «дешево і швидко» зробити свою ділянку справжнім райським садом.

Почнемо з того, що не можна пропускати етап планування, який називається - ландшафтне проектування. На даному етапі впоратися своїми силами, без спеціальної освіти і глибоких теоретичних знань про дизайн ландшафту, на жаль - вийде.

Після ретельної підготовки, Ви, нарешті, можете приступити до наступного етапу, іменованого - озеленення. Але пам'ятайте, що наймаючи професіоналів, Ви отримуєте не тільки повторення візуально потрібного ефекту, а й якість, за яку готовий відповісти Ваш підрядник. Давайте озеленювати світ навколо нас разом.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання