Дизайн саду — обробка декоративним камінням

Написати нам

Використовувати в обробці інтер'єру камінь люди придумали дуже давно. І на сьогоднішній момент цей спосіб не втрачає своєї актуальності. Адже дійсно, обробка камінням виглядає дуже красиво і перетворює будь-який інтер'єр. Однак у цього способу є істотний мінус, це його ціна.

Не кожен зможе дозволити декорувати своє житло натуральним камінням. Існують різні форми альтернатива натуральному каменю. Одним з найбільш унікальних, практичних, простих у використанні будівельних матеріалах є декоративний камінь.

За зовнішнім виглядом він практично не відрізняється від натурального каменю, але коштує в рази дешевше. До того ж він чудово підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. Купити його можна в будівельних магазинах. Виготовляється камінь у вигляді панелей різних форм або у вигляді окремого виробу.

Існує кілька видів декоративного каменю. Найчастіше для внутрішньої обробки використовують камінь на підставі гіпсу. Цей матеріал досить міцний, і має відмінну звукоізоляцію. Використовувати гіпс можна в обробці будь-яких приміщень, навіть дитячої кімнати, так як цей матеріал приємний на дотик і дійсно є екологічним.

Також можна виділити ще кілька його позитивних властивостей. По-перше гіпс дуже добре піддається обробці, а отже, виріб з гіпсу можна зробити самостійно за допомогою спеціальних форм, які можна придбати в будівельних магазинах, або видозмінити готовий. По - друге декоративний камінь з гіпсу легко монтується. Ну і по-третє, він досить економічний.

Ще одним видом є декоративний камінь з кольорових бетонів. В основному його використовують для облицювання та декорування стін, фасадів і фундаментів будинків. А також, такий камінь широко застосовується в ландшафтному дизайні. Декоративні бетони можна розділити на два види.

Кольорові бетони та бетони, які імітують природний камінь. Бетон дуже пластичний, що дозволяє формувати вироби з рельєфною поверхнею і максимальною схожістю з натуральним камінням. Такі вироби дуже міцні і довговічні.

Бетон, використовуваний для створення декоративного каменю, не горючий і стійкий до перепаду температур. Він набагато легше, ніж натуральний камінь, що набагато спрощує монтаж виробу, а також робить установку економніше.

Використання в будівництві декоративного каменю дозволяє створити неповторний інтер'єр, при цьому економить час і гроші.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання