Як підібрати каміння для рокарію — що таке Рокарій

Написати нам

Рокарій - красивий і солідний елемент ландшафтного дизайну, який прикрасить будь-яку садову ділянку. Але облаштування рокарію - це дуже делікатне процес, що вимагає почуття краси, акуратності і терпіння. У цій статті ми розглянемо процес грамотного створення кам'янистого саду на вашій ділянці в трьох кроках.

Подбайте про основу для рокарія! Для створення красивого кам'янистого саду потрібно подбати про його основу. Якщо ви хочете розташувати рокарій в місці, де по весні накопичується багато води, то не забудьте зробити дренаж, оскільки без нього ваш витвір проживе недовго.

Зробити його можна з піску, щебеню або будівельного сміття. Загрозою для рокарію можуть служити кроти. Обов'язково прикрийте підставу металевою сіткою, щоб непрохані гості не зіпсували його. Ну і, звичайно ж, не забудьте утрамбувати землю рокарію, щоб просідаючі час від часу камені не зруйнували його.

Забезпечте рокарій камінням! Незважаючи на те, що багато хто називає рокарії «кам'янистими квітниками», головне в цьому елементі садової ділянки - це каміння. Саме воно є символом довговічності і природності, які протиставляються красі і скороминущість квітів.

Як підібрати камені для рокарію і грамотно їх встановити?

Камені повинні бути різними за розміром і фактурою. Пам'ятайте, що в кам'янистому саду повинен бути гігантський камінь-король, що велично підноситься над усіма іншими. Після установки такого примірника візьміть кілька великих каменів, рівномірно розподіліть їх по рокарію, і почніть засівати їх камінчиками середнього розміру. Пам'ятайте, що ваші камені повинні бути довговічними.

Прикрасьте рокарій рослинами! Перш, ніж купувати рослини для рокарія, потрібно подумати про наступні речі:

• Тривалість цвітіння рослин.

• Форма листя і плодів.

• Інтенсивність розростання.

• Забарвлення квіток.

• Пишні рослини зроблять рокарій візуально більше, а яскраві квіти додадуть йому колоритності.

Не забувайте, що обрані вами рослини повинні відповідати стилю всієї композиції рокарія. Інакше кажучи, якщо ви оформляєте рокарій в стилі гірського пейзажу, то яскраві і пишні рослини йому не підійдуть. Тут доречніше будуть зелені рослини з суворою фактурою, наприклад кактус.

Рокарій - вельми незвичайний елемент ландшафтного дизайну, який рідко у кого можна побачити. Відповідальність, щоб облаштувати гарний кам'янистий сад і додати вашій садовій ділянці оригінальності.

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання