Їстівні пейзажі — їстівне оформлення в ландшафті

Написати нам

Багато поколінь тому, виживали за рахунок фруктів, ягід, горіхів і трав, які росли в навколишньому світі.

З ідеєю і креативністю їстівний пейзаж минулого може бути відтворений на вашій ділянці.

Їстівне оформлення в ландшафті - це можливість впровадити багато плодових рослин на вашу ділянку, отримавши від цього максимальну вигоду. Для початку, краще замовити ландшафтний проект у професіоналів - це допоможе розібратися з рослинами, які вже є у Вас на ділянці, а так само скласти план дій по заміні рослин на потрібні.

Хорошим стартом - буде вибір плодових рослин. Клімат України підтримує багато видів фруктових дерев. Більше дюжини варіантів яблунь, які приживуться в нашому кліматі. А так же на вибір, можна додати - вишні, сливові, персикові, абрикосові, грушеві і інші плодові рослини великого розміру.

Залежно від розмірів вашого двору, Ви можете вдатися до висадки карликових сортів або шпалерних дерев, що б вписатися в розміри невеликого двору. Вибираючи дерева, звертайте увагу на більш витривалі сорти, які зможуть пережити суворі морози, які ми спостерігали останні зими.

Крім того, зверніть увагу, потрібно запилювати дерева чи вони самозапильні, від догляду за ними дуже залежить родючість.

Дуже корисною рослиною в нашому їстівному пейзажі, може стати ліщина. Лісовий горіх не тільки легко збирати в побутових умовах але і застосовувати горіх в їжі.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання