Дизайн двору або саду з невеликою площею

Написати нам

Є кілька ключових компонентів, які потрібно мати на увазі при роботі з обмеженим простором.

По-перше, хороша ідея - мати тільки одну фокусуючу точку в саду. Це може бути витвір мистецтва, водні споруди, цікавий зразок дерева або гамак господаря.

Фокусний центр - повинен залишатися головною визначною пам'яткою двору. Будьте обережні при висаджуванні оточуючих рослин, оскільки вони повинні підтримувати акцент в саду і не перенаситити цю область. Створивши сильну фокусуючу точку - усунеться почуття простору, яке є загальним для багатьох невеликих садів.

Щоб продовжити планування невеликого простору потрібно вибрати палітру, в якій буде використовуватися тільки кілька кольорів, що обмежують колірний спектр в саду. Залежно від вашого бачення ви можете вибрати яскраві кольори, як червоний, фіолетовий і рожевий або змішати холодні блакитні з жовтим і білим.

Обмежена палітра дозволить вам створити ілюзію більшого простору. Великі рослини одного кольору будуть здаватися більшими. Крім того, спробуйте посадити квіти пастельного кольору ззаду і перенести яскраві кольори на передній план.

Це створить візуальну ілюзію подовжуючи фон, що зробить простір візуально більшим. При реалізації цих технік висадки переконайтеся в тому, що ви садили високі рослини за короткими сортами.

Тепер, коли Ви вибрали колір, який хотіли б бачити у вашому дворі, ви можете почати складати список видів рослин, які будуть відповідати цим вимогам. При виборі рослин пам'ятайте про простір, з яким ви маєте справу. Невеликий простор може бути перевантажений додаванням численних великих видів і випадковим розміщенням рослин.

Це зажадає ретельно продуманого плану по забезпеченню стратегічного розташування рослин в ландшафті саду. Невеликий сад - є хорошою можливістю для садівників використовувати один з багатьох карликових сортів рослин, які тепер доступні в розплідниках.

При складанні остаточної асортиментної відомості рослин - зверніть увагу на різноманітність форм листа, зелених тонів і текстури. Рослини мають складні деталі і яскраво виражені запахи відмінно підходять для обмеженого простору.

Більшість пейзажних насаджень можна розміщувати по периметру тераси або центральної зони. Якщо можливо, постарайтеся підібрати нейтральні або відповідні матеріали при установці малих архітектурних форм.

Ці області будуть виглядати краще, якщо вони не виконані з найрізноманітніших матеріалів, які відволікають і розбивають ландшафт. Простір навколо тераси, який добре видно - виграє від підібраних насаджень. Внутрішній дворик також забезпечує області для контейнерних посадок. Ви можете використовувати композиції з горщиків і створювати цікаві квіткові лінії уздовж тераси.

При наявності невеликого простору обмежуються можливості для озеленення, але не обмежується кількість прийомів, які можуть бути використані в саду. Рокарії, підпірні стіни або тераси додадуть глибину пейзажу.

Вони повинні створити ілюзію великого двору. Знову ж, будьте обережні при виборі матеріалів для створення підвищень на ділянці, вам не потрібно вводити занадто багато видів матеріалів і текстур в невеликому саду. Додавання трельяжів і шпалер - це хороший спосіб додати висоту і розмах в вашому саду.

Існує безліч стилів доступних для облаштування невеликого двору або саду і для того, що б не заплутатися в їх різноманітті, поговоріть з ландшафтним дизайнером з TOPIAR і замовте БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд на об'єкт, для консультації з конкретно вашого двору.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання