Зробити ландшафтний дизайн — особливі професійні навички і дизайнерський погляд

Написати нам

Ландшафтний дизайн в Києві отримав досить широке поширення відносно недавно і до сьогоднішнього дня користується підвищеним попитом у жителів столиці. Зробити ландшафтний дизайн справжнім витвором мистецтва - це особливе вміння, яким володіють далеко не всі.

Щоб зробити ландшафтний дизайн красивим і гармонійним, потрібні особливі професійні навички і дизайнерський погляд на вдалу компоновку різних компонентів оформлення ділянки. Тому для таких робіт краще запросити фахівців в даній сфері діяльності.

Під час планування та створення ландшафтного дизайну території потрібно знати головні принципи і правила, дотримання яких стане першим кроком у створенні прекрасної і незвичайної ділянки:

1. Зробити ландшафтний дизайн ділянки простим - не означає скупість в оформленні, а дотримання гармонійності і стриманості. Наприклад, надмірно багато скульптур на території виглядатимуть із несмаком і наляписто.

2. Всі компоненти ландшафтного дизайну повинні поєднуватися за розмірами, забарвленням, формою. Для цього, перед початком розробки оформлення ділянки, потрібно вибрати певний напрям дизайну.

3. У ландшафтному дизайні повинен бути видимим плавний перехід висоти елементів оформлення. Також дуже важливі природні вигнуті або прямі лінії стежок і майданчиків.

4. На передньому плані в ландшафтному дизайні фахівці рекомендують розташовувати елементи дизайну яскравих кольорів, а на дальньому плані краще віддати перевагу нейтральним кольорам і відтінкам.

Зробити ландшафтний дизайн привабливим і відповідним всім канонам і принципам цієї справи допоможе вам компанія TOPIAR.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання