Замовити ландшафтний дизайн — втілення своїх ідей в життя

Написати нам

Зробити самостійно або замовити ландшафтний дизайн у фахівців? Таким питанням задаються багато хто, вирішивши прикрасити свою порожню ділянку заміського будинку або присадибну ділянку.

Ця робота досить трудомістка і вимагає достатнього багажу знань, як в архітектурі, так і в рослинництві.

Ви готові витратити час на пошуки і вивчення тон спеціальної літератури, а потім на втілення своїх ідей в життя, то можете зробити все своїми руками.

Якщо ж Ви хочете заощадити свій час і в той же час отримати витвір мистецтва за своїм вікном, то краще всього замовити ландшафтний дизайн у фахівця, який знає і розбирається в проектуванні не з чуток.

Дизайнер ландшафту спроектує, намалює, підбере матеріали, рослини, погодить з Вами всі нюанси, порадить найбільш підходящий варіант реалізації. Витримати єдиний стиль в дизайні, підібрати відповідні дерева, квіти, чагарники, малі архітектурні форми, провести систему зрошення, правильно встановити освітлення - все це можливо, якщо замовити ландшафтний дизайн ділянки у професіонала.

Для правильного догляду всім комплексом в цілому і за кожною рослиною зокрема Ви отримаєте детальну консультацію від спеціаліста. Ви будете знати, як доглядати за своїм садом так, щоб він завжди радував Ваше око і був предметом гордості перед Вашими гостями.

Замовити ландшафтний дизайн у фахівця - значить отримати якісну красу.

Популярні статті
2022-09-27
Як вибрати місце на ділянці для басейну
Обираючи місце для басейну на ділянці, потрібно враховувати весь комплекс факторів. Звичайно, пріоритетом буде наявність вільної площі, але звертати увагу варто і на тип басейну, і на наявність комунікацій, і на розташовані поруч об'єкти.Найпростіше розібратися, як краще розмістити басейн на ділянці, можна, спільно працюючи над прое
Детальніше
2022-09-27
Ландшафтний дизайн у стилі кантрі
Мабуть, одним із найпростіших у реалізації рішень при благоустрої території буде оформлення дачної ділянки в кантрі стилі. Стиль кантрі в ландшафті виглядає природно навіть за мінімальної підготовки — але якщо до завдання докладе руку професіонал, то результат буде значно кращим.Який вигляд має ландшафт у стилі кантрі, і на що варто
Детальніше
2022-08-02
Штучний та натуральний, рулонний та посівний газон: у чому різниця і що вибрати?
При благоустрої території часто виникає питання – штучний газон чи натуральний вибрати для відкритих ділянок? Однозначної відповіді на нього немає: і штучна трава, і натуральний лужок мають свої переваги. Крім того, натуральний газон можна виростити традиційним способом або купити у вигляді рулонів – і це також варто враховувати!Тож
Детальніше
2022-07-11
10 свіжих ідей ландшафтного дизайну
Фахівці, прагнучи створювати оригінальні композиції, постійно шукають нових ідей ландшафтного дизайну для саду або присадибної території. Звичайно, є класика, що не старіє, але й актуальні тренди варті уваги.Які сучасні ідеї ландшафтного дизайну варто обміркувати, плануючи вашу ділянку, і як їх втілити в життя – розповімо у нашому о
Детальніше
2022-07-11
Сад у стилі модерн
Стриманий, лаконічний і при цьому привабливий ландшафт у стилі модерн буде сучасним не лише за назвою. Це справді найбільш актуальне рішення для благоустрою ділянки – при цьому територія буде і красивою, і комфортною.Що потрібно враховувати, плануючи озеленення у стилі модерн – розповімо у нашій статті.
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання