Ландшафтне проектування — ціла наука, яка не терпить похибок

Написати нам

Ландшафтне проектування досить копіткий і творчий процес. Для створення справжніх витворів мистецтва на присадибних ділянках або в парковій зоні дизайнер повинен добре розбиратися в архітектурі, в особливості тих чи інших рослин.

Ландшафтне проектування це не тільки красиво розставлені по ділянці дерева, чагарники, квіти, штучні водойми, вимощені доріжки. Це ціла наука, яка не терпить похибок. Проектуючи оформлення ділянки, ландшафтний дизайнер враховує всі, на перший погляд, дрібниці. Клімат, ґрунт, зрошення, освітлення, поєднання різних видів рослин - це тільки кілька аспектів, які враховуються при ландшафтному проектуванні. Можна бути впевненим, що Ви хочете, щоб створений на Вашій ділянці сад, виглядав однаково красиво в будь-який час року. Це так само враховується при проектуванні.

Скромні, припорошені снігом ялини, туї, лавочки, доріжки, навесні зміняться на буйство всіх відтінків зеленого, прокидаються листяні рослини, чагарники. Влітку Ваш сад вибухне яскравими фарбами і пахощами квітів, насолоджуватися якими Ви зможете в приємній тіні дерев до самої глибокої осені.

Правильно підібрані вічнозелені, хвойні в поєднанні з розмаїттям барв квітучих рослин, альпійські гірки, розарії, рокарії, штучні водойми, а так само малі архітектурні форми будуть радувати Ваше око в усі пори року. Звертаючись за допомогою до фахівців, Ви можете бути впевнені, що у Вашому саду буде справжній рай на землі.

Ландшафтне проектування - це ціле мистецтво, яке робить наше оточення красивіше.

Популярні статті
2022-06-21
Як доглядати газон влітку?
Регулярний догляд за газоном – запорука того, що трав'яне покриття буде щільним, здоровим, насичено-зеленим та достатньо однорідним. При цьому в літні місяці газон розвивається дуже активно і тому вимагає регулярної уваги з боку власника (або запрошених фахівців).Як доглядати газон влітку?
Детальніше
2022-06-21
Види газонів у ландшафтному дизайні
Сьогодні різні газони у ландшафтному дизайні застосовується як поодинці, так і у різноманітних поєднаннях. Уміло комбінуючи різні типи газонів, ландшафтний дизайнер може радикально змінити ділянку – причому відкриті простори будуть органічно вписані у загальну концепцію.Незважаючи на те, що вибір типу галявини зазвичай робить профес
Детальніше
2022-06-21
Газон, який не потрібно косити
Плануючи благоустрій присадибної території, власники земельних ділянок часто запитують — який газон не потребує догляду? Інтерес цілком зрозумілий: не завжди є час, сили та кошти для того, аби повноцінно доглядати трав'яне покриття. І якщо з поливом зазвичай проблем не виникає, то стрижка — найважчий етап догляду — стає головним болем власників.
Детальніше
2021-11-11
Спірея сіра у ландшафтному дизайні вашого саду
Якщо ви хочете прикрасити свій сад невибагливими, красивими та недорогими рослинами, які будуть радувати ефектним цвітінням – зверніть увагу на сіру спірею. Цей чагарник характеризується надзвичайно пишним цвітінням та безліччю видом. А ще його легко доглядати.За допомогою спіреї можна прикрасити будь-яку зону саду. Різні сорти цвітуть упродовж весняно-літнього періоду і ви зможете підіб
Детальніше
2021-11-11
Як оформити ствольні дерева: кращі ідеї
У ландшафтному дизайні присадибної ділянки важливо, щоб усі елементи виглядали впорядковано та гармонійно, а рослини були доглянутими та здоровими. Якщо говорити про дерева, це стосується не лише їхньої наземної частини, а й кореневої системи. Тому ви повинні подбати про пристовбурні круги, правильне оформлення яких зробить рослини здоровими і додадуть саду привабливості.Приствольними ко
Детальніше
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання