Альпійська гірка

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Альпийська гірка під ключ в Києві

Альпійська гірка являє собою досить складний елемент ландшафтного дизайну. Так, може здатись, що альпійську гірку облаштувати не так і складно. Просто накидав каміння більш-менш красиво, - і вистачить. В принципі, можна накидати і звичайну гірку з камінням, але вона не буде альпійської.

Альпійська гірка повинна імітувати гірський пейзаж. Ні, не обов'язково Альпи. Хоча альпійська гірка і сад із каменів є різними речами, багато хто знаходить певні паралелі. І це не випадково: як сад з каменів, так і альпійська гірка є винаходом японських дизайнерів.

Хоча на вигляд альпійська гірка здається суто кам'янистою, проте дуже велика увага приділяється вибору флори. Можна сказати, що саме рослини, невисокі дерева і чагарники є головним в даному елементі ландшафтного дизайну.

Залежних від кліматичної зони, відбираються і рослини, нале найбільш популярними є Лапчатка, Едельвейс, Маргаритки, Настурція. Менш екзотичні, але такими ж цікавими и доречними будуть ромашка, шавлія та інші лікарські трави и рослини.

В мережі ви можете найти так звані рекомендації по плануванню та облаштуванню альпійської гірки. В результаті часто виходить насип каміння і загальна картина ділянки стає непрезентабельною.

Нічого тут дивного немає, адже планування здійснюється з урахуванням таких параметрів, як передбачувана площа під альпійську гірку, наявність і стиль споруд, наявність і кількість стежок та інших елементів, які повинні гармоніювати з альпійською гіркою.

Різноманітність кольорів і рослин не повинно бути надто строкатим і нав'язливим. Тільки гармонійне поєднання допоможе створити саме таку альпійську гірку, на якій хочеться зупиняти свій погляд.

Пропонуючи свої послуги для спорудження альпійської гірки, ми також з розумінням ставимося до бажання багатьох людей спробувати створити альпійську гірку самостійно. Тому ми наведемо кілька порад, які допоможуть вам зорієнтуватись у цьому питанні.

Отже, виберіть місце, де альпійську гірку буде добре видно, вона буде освітлена, де буде найпростіше облаштувати дренаж. Це дуже важливо для різних рослин, які вимагають дуже хорошої підготовки ґрунту. 

Для підготовки потрібно вирити котлован, глибина якого близько 70 сантиметрів і діаметром 200 сантиметрів. На дно ями слід засипати пісок. Потім потрібно покласти ґрунт і утрамбувати.

Уже на етапі трамбування ґрунту можна допустити помилку, яка буде видна трохи пізніше. Далі настає приємний метод розкриття творчого потенціалу - при установці каменів. Але не забувайте, що великі валуни не можна ставити на гірку маленьких розмірів.

По-перше, це не є гармонійним рішенням, а по-друге, гірка просяде. Потім, не забувайте про те, що все важке каміння з гірки скачується і лежить внизу. Тому більш дрібні ви повинні помістити вище. Що стосується породи каменів, то, на відміну від рослинності, їх краще вибрати однієї породи. Не захоплюйтеся викладанням каменів, вони не повинні лежати близько один до одного. Хіба що ми не будуємо Велику стіну або укладаємо бруківку.

В принципі, цього достатньо, щоб організувати хоча б якусь подобу одного з цікавих рішень, що стосуються облаштування альпійської гірки. Використовуючи більш складні прийоми облаштування альпійської гірки, є ризик допустити помилки, які будуть псувати зовнішній вигляд.

Тому ми, використовуємо і гармонійно поєднуємо всі наявні в нашому арсеналі рішення, готові допомогти вам облаштувати альпійську гірку на вашій ділянці!

Альпійська гірка на сьогоднішній день є одним з наймодніших видів декорування присадибних ділянок. Мальовничі ландшафти Альп надихнули дизайнерів по всьому світу на створення нового виду прикраси заміських і приватних дворів.

Досвідчені співробітники київської компанії TOPIAR раціонально і зі смаком підберуть каміння та рослини для вашого альпінарію. Застосовуючи всі сучасні рішення, ми готові облаштувати на вашій ділянці райський куточок для відпочинку і заспокоєння. Альпійські гірки дозволять створити атмосферу розкоші та єднання не тільки для приватної території, але і для міських парків або ресторанів.

Поєднання сірих каменів з яскравою зеленню і красивими квітами допоможе відтворити на земельній ділянці неповторну красу гір з їх неповторною захопливою чарівністю. Рослини для альпінарію слід підбирати таким чином, щоб їх цвітіння припадало на різні пори року. Каміння, відповідно, використовується тільки натурального походження.

Альпійська гірка на дачі краще всього виглядатиме близько патіо, альтанок, веранд або інших місць відпочинку, де її красою можна буде милуватися під час вечірніх сімейних чаювань.

Розташована в зелені альпійська гірка з водоспадом додасть нотки свіжості і прохолоди спекотними літніми днями будь-якій заміській садибі, навіть найменшої (висота альпінарію може починатися від метра). Любителі художнього оформлення земельних ділянок по достоїнству оцінять воду, як елемент ландшафтного дизайну.

Самостійно розібратися в усіх нюансах влаштування альпійської гірки досить складно, тому в цій справі краще звернутися до професіоналів. З нашою допомогою ви станете володарем шикарного альпінарію, який буде прикрашати вашу територію не один десяток років.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання