Автоматический полив

Автоматичний полив

Замовити прорахунок
wheel
проектів
реалізовано
450
км труб
прокладено
500
лет
на ринку ландшафтних послуг
10
місяців гарантії
на виконані роботи
12
Переваги
01
Європейська якість
02
Оптимальна вартість без втрати якості
03
Комплексна реалізація проекту «під ключ»
04
Вартість робіт в кошторисі фінальна і не змінюється в процесі реалізації
05
Своєчасне сервісне обслуговування системи
06
Більше 10 років досвіду з влаштування систем автополиву

Система автоматичного поливу

Навіть найпрекрасніший сад або величезний майданчик для гольфу не можуть зберегти красу і свіжість без регулярного поливу. Установка системи автоматичного зрошення — необхідне рішення, яке заощаджує час і сили. Але головне - правильно встановлений автополив збереже створену красу окремих зон або всієї ділянки.
img
Догляд за рослинами з мінімальними затратами
Автополив — обов'язкова складова функціонального ландшафту
Створення зеленої, естетично привабливою території — це тільки перший етап ландшафтного благоустрою. Не менш важливими є подальший догляд і підтримка рослин в гарному вигляді. Монтаж системи поливу ефективно вирішує цю задачу, скорочуючи час і сили на регулярне зрошення.
screen
0
1
2

Професійний підхід позбавляє від зайвих витрат


Для організації автоматизованого поливу необхідний комплексний підхід. Завдяки багаторічному досвіду і профільній спеціалізації наші співробітники успішно реалізують ідеї будь-якого рівня складності та масштабів. Потрібно забезпечити полив ділянки заміського будинку, регулярно зрошувати поле для гольфу або квітник з екзотичними рослинами? Звертайтеся. Кожен проект обговоримо індивідуально.

screen
Автополив під ключ від досвідчених професіоналів
При монтажі інженерних комунікацій ми прогнозуємо кожну дрібницю, забезпечуючи подальшу бездоганну експлуатацію системи. Установка автополива може здійснюватися в рамках ландшафтного дизайну або як окрема послуга. Від розробки проекту до монтажу обладнання - всі роботи виконуються швидко і професійно.
screen
0
1
2
Наша команда
photo
Борис Третьяков
головний інженер
photo
Ясин Козинець
інженер
photo
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації проектов
photo
Олександр Крикун
Менеджер з реалізації проектів
photo
Ольга Кульчицька
Менеджер з реалізації проектів
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
до 5 днів
03
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
04
Якісний монтаж системи автоматичного поливу
від 30 днів
05
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Портфоліо
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
01

Автоматичний полив

Система автополиву від компанії TOPIAR - запорука доглянутого саду

Краща ціна на монтаж систем автополиву в Україні:

Автополив під ключ від компанії TOPIAR

Приватний сад, квітник, город, галявина, поле для гольфу або інші формати ландшафтного дизайну - це справжні надбання і гордість власників приватних будинків з присадибною територією. Однак потрібно також розуміти, що рослини вимагають систематичного догляду.

Одним з обов'язкових процесів в такому випадку є полив і зволоження ґрунту. При великих площах ландшафтного дизайну зробити самостійно це просто неможливо. Саме тому раціональним буде рішення встановити автополив.

Компанія TOPIAR цінує ваш вільний час і бажання мати розкішний сад та гарну присадибну територію. Саме тому ми пропонуємо вам можливість купити систему поливу, яка буде працювати в автоматичному режимі і зволожувати ґрунт навіть під час вашої відсутності.

Система автополиву газону - це необхідна покупка, як для приватних володінь, так і для організацій, які мають велику (або невелику) галявину біля будівлі. Система поливу газону позбавить вас від трудомістких процесів, коли потрібно самостійно виконувати полив. Так ви можете заощадити свій час і зусилля.

Системи автоматичного поливу газону від компанії TOPIAR

Для того щоб поливальні системи функціонували належним чином, необхідно розрахувати систему поливу і зробити індивідуальний проект. В такому випадку повинні враховуватися всі особливості ділянки (площа території, кількість ділянок з тінню, рівень природних опадів в регіоні, зональність, а також тип рослин).

Для правильної організації поливних систем потрібно враховувати всі ці фактори і професійно підходити до процесу

Саме тому компанія TOPIAR пропонує вам свої послуги зі створення проекту і його реалізації. Коли ви замовите у нас монтаж системи автоматичного поливу газону, кольорів, рослин, саду або городу, ви також отримаєте сервісне обслуговування систем протягом усього гарантійного терміну.

Ціна автополива залежить від особливостей ділянки, типу рослин, розміщених на ньому, спеціальних зон і багатьох інших факторів. Щоб дізнатися вартість, потрібно замовити індивідуальний прорахунок проекту. Для цього потрібно зв'язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним способом (розділ «Контакти») або ж відвідати наш офіс.

Залежно від ваших побажань ви також можете замовити систему поливу для теплиць. У такому випадку процес зволоження ґрунту і полив рослин буде проходити автоматично, і не буде вимагати вашої присутності.

Системи поливу набувають все більшої популярності на ринку, а розробники вкладають все більше функцій в роботу систем. Міста і мегаполіси стають зеленішими з кожним роком все більше і більше. Декоратори і ландшафтні дизайнери створюють все більше клумб і зелених насаджень.

Будь це простий газон або чудова клумба - в посушливе літо необхідний полив. Поливальні системи підбирають під площа території і під особливості рослин, які там ростуть.

Система автополиву складається з таких основних комплектуючих:

 • контролер;
 • клапани (електромагнітні);
 • дощувач води;
 • датчик погоди;
 • ДПУ.

Контролер регулює електромагнітні клапани, які почергово вмикаються. Така програма називається цикл поливу газону. Саме за допомогою контролера програмується час і сила поливу певної зони, що забезпечує підтримання необхідної вологи в ґрунті.

Дощувач води - це невід'ємна частина системи автополиву, яка з певним рівнем розпилення дає можливість відрегулювати потік води.

Датчики погоди - відмінне рішення в системі поливу, так як під час дощу або сильному вітрові вони автоматично вимкнуть полив газону.

ДПУ - дистанційний пульт управління дозволяє управляти системою поливу газону без контролера. Пульт надасть можливість самостійно регулювати програму подачі поливу крім уже запрограмованих програм.

Щоб правильно підібрати і встановити автополив, необхідно врахувати площу насаджень, види рослин і їх індивідуальну потребу у волозі. Якщо ви хочете встановити систему в ґрунті (приховати труби під землею) - необхідно виконати роботи по установці ще до початку ландшафтних робіт.

Система поливу буде спрацьовувати автоматично, відповідно до встановлених налаштувань. Наші фахівці підберуть оптимальний варіант для вашого саду!

Автополив — автоматичні системи поливу газонів TOPIAR

Зеленіючий, гарний і доглянутий газон - це не тільки гордість його господарів, а й прекрасне місце для сімейного відпочинку. Для того щоб зберегти його в належному вигляді, потрібен регулярний полив.

Так як ручний займає не тільки дуже багато часу, але і сил, широко застосовуються автоматичні системи поливу газонів. Завдяки їм, ви позбудетеся від шлангів і відер, але і в той же час будете впевнені, що ваші рослини не засохнуть навіть в найжаркіший день. Вода розбризкується:

 • в заданому їй напрямку;
 • в потрібний час;
 • в певній кількості;
 • з необхідним напором.

Автополив газонів можна застосовувати після тестового запуску і монтажу. Обов'язково слід запрограмувати Вашу систему поливу на роботу в певний час, наприклад ранній ранок і вечір близько трьох разів на тиждень.

Ступінь зволоження ґрунту повинен бути глибиною від 20 до 30 см, тому краще поливати один раз довше, ніж кілька разів, але менше. Вам також необхідно встановити головки дощовиків таким чином, щоб вони не зачіпали навколишні споруди, будівлі, огорожі і т.д.

В обслуговування автополива газону часто входять підготовка до зимового періоду, коли систему необхідно позбавити від води повністю і обов'язково провести заміну старих фільтрів.

Щоб вся система добре працювала, не було збоїв, важливо підібрати потрібний розмір труби головної магістралі, а також розподілити дощовики таким чином, щоб ділянка була охоплена повністю. Для всього цього потрібна попередня підготовка.

Система автополиву газонів від компанії TOPIAR

Автополив – це на сьогодні необхідний засіб підтримки потрібного рівня вологи в ґрунті, де ростуть посаджені вами рослини. До того ж це значно економить ваш час, який ви можете витратити на себе, а також воду, завдяки її рівномірному розподілу по території.

Ви не витрачаєте ніяких зусиль, апарат робить за вас всю роботу, пов'язану з поливом, навіть якщо ви деякий час будете відсутні, автополив буде продовжувати працювати так, як буде запрограмований.

Також дуже важливою перевагою автоматичного поливу, на відміну від ручного, є його рівномірність по всій території без сухих ділянок, все зони поливаються інтенсивно однаково.

Можливо також застосування автоматизованої системи поливу чагарників і саду, а ось для городів краще застосовувати крапельне зрошення.

Головні переваги таких конструкцій:

 • простота регулювання і її легкість;
 • надійність і довговічність;
 • економія зусиль і вашого часу;
 • зменшення витрат води.

Наша компанія вже багато років займається установкою систем автополиву під ключ, ремонтом при необхідності і сервісним обслуговуванням протягом усього періоду гарантії.

Влаштування систем автополиву газонів

Автополив значно полегшить догляд за рослинністю парку, саду або за газоном. Сьогодні у багатьох людей, хто має газон, є такі системи, чимось вони один від одного відрізняються, але в основному мають подібну конструкцію.

В основі знаходиться система трубопроводів, по яких вода завдяки насосу спрямовується до дощовиків і згодом розбризкується в навколишнє середовище. Електромагнітні клапани контролюють кількість води, яка витратиться.

В основі всього цього пристрою лежить міні комп'ютер, який встановлює графіки почергового поливу на певний відповідний час. Часто вони забезпечені метео датчиками, які збирають інформацію про погоду та її зміни, наприклад можливий дощ або посухи.

Завдяки їм система самостійно посилить або ж призупинить полив.  Є резервуар. Він накопичує воду, нагріває її і регулює тиск. З його допомогою ви можете бути впевнені, що полив буде проведений навіть при дуже низькому тиску води.

Дуже важливо підібрати правильний дощувач. У його виборі слід звертати увагу на рослини, тиск в системі, розміри території, яка буде зрошуватися і, звичайно, тип ґрунту.

Види дощувачів і автоматичного поливу:

 • Статистичні (або віялові). Зазвичай їх використовують для поливу невеликих, близько 10 м, територій зі складним рельєфом. Радіус їх розпилення не більше 5 м.
 • Роторні ж, на відміну від попередніх, застосовують для відкритих ділянок з рівним рельєфом, їх радіус більше 10-20 м.
 • Багатоструменеві використовують на невеликих ділянках. На відміну від роторних, вони споживають менше води, але територію охоплюють більше.

Співробітники нашої фірми допоможуть вам правильно вибрати і сконструювати систему автополиву, яка підійде саме вашій території з рослинністю. Ну і звичайно ж, наші доступні ціни вас приємно здивують.

Залежно від того, які комплектуючі вами обрані, буде залежати ціна всієї системи. У нас представлений широкий вибір з великим діапазоном цін, від найдешевших до найдорожчих. Так є спрощені і ускладнені системи. Можливе додавання нових складових, які будуть виконувати потрібні вам функції.

Побачивши систему автополиву вперше, може здатися, що це дуже складна конструкція, насправді ж вона досить проста в експлуатації, і не вимагає особливих зусиль в установці.

Систему автоматичного поливу застосовують на різного роду територіях (дачні ділянки і котеджі, паркові та зони громадського користування, сільськогосподарські території, майданчики для спорту та інші).

Дуже важливо вибрати якісну систему автополиву, надійну і працюючу безперервно. Саме в нашій компанії можна знайти підходящу для вашої ділянки, рослинності або теплиці. Якістю товару і кваліфікованими співробітниками, безсумнівно, залишитеся задоволені.

Які ж бувають системи поливу?

На сьогоднішній день у всіх регіонах нашої країни спостерігається посушлива і суха погода в теплі періоди року, відповідно рослинам не вистачає вологи, тому автоматичні системи поливу так популярні.

Види автоматичного поливу:

 • Мікрокрапельний і крапельний за допомогою спеціальних пристосувань використовується на територіях з порівняно невеликою кількістю водних ресурсів. В цьому випадку за допомогою автополива вода доставляється прямо до коріння, що дуже ефективно і не вимагає великих витрат.
 • Прикореневий (ґрунтовий) являє собою систему, пристрої якої розташовані глибоко в землі і там, відповідно, зволожують її, доставляючи воду в зону, де рослину висаджено. Завдяки відмінним конструкціям, все виглядає дуже природно. Найчастіше використовується для чагарників, дерев і городних рослин з корінням, що глибоко проходить в землю. Крапельниці розташовують уздовж рядів посадки, недалеко від стовбурів.
 • Полив дощувателями, судячи з назви, створює ефект дощу при цьому не тільки поливаючи рослинність, зрошуючи ґрунт, але ще і зволожує сухе повітря. Досить простий і зручний в експлуатації, не залишає сухих місць на території. Найчастіше застосовується для поливу газонів і садів.
 • туманоутворення - це формування дрібних крапель води. У підсумку ця зрошувальна система створює вигляд справжнього ранкового туману. Ідеально підходить для вирощування тропічних рослин в нашому кліматі.

Одним з найбільш ефективних варіантів поливу є віялове дощування. Воно набагато більше наповнює ґрунт вологою за короткий проміжок часу, вода не так швидко випаровується і краще насичує ґрунт. До того ж, дощовики віяльного типу встановлюють по території частіше, що виглядає дуже естетично.

Підготовка до встановлення систем автополиву

Які б рослини ви не вирощували на своїй території і яким би видом системи не користувалися, ділянку обов'язково потрібно підготувати до установки і зробити це необхідно перед висадкою рослин в ґрунт.

Етапи підготовки:

 • Зняття верхнього шару ґрунту, близько 40 см. Після цього процесу можна укладати труби, засипати ділянку родючим ґрунтом. Наприклад, якщо буде розташований газон, то знімаєте дернової шар, після чого встановлюєте труби, а потім він весь повинен бути повернутий на колишнє місце.
 • Дуже важливо згрупувати всі рослини за кількістю споживання вологи, потім ділянку розбивають на невеликі території потрібного розміру для закріплення на них різної потужності розбризкувачів. Наприклад, якщо поливатися будуть високі рослини, то використовують зустрічне зрошення.
 • Фільтрація води в джерелі. Вона необхідна в тому випадку, якщо вода в джерелі, з якого буде проводитися полив, забруднена або не відповідає нормам.

Якщо ж ваша ділянка вже сформований, і на ньому зеленіє рослинність, встановити автополив теж можливо і не особливо дорого. У місцях, де потрібно буде покласти труби, знімають дернової шар разом з травою, а вже після закриття траншеї повертають його на колишнє місце. Через кілька днів все прийде в норму і придбає колишній зовнішній вигляд.

При установці автополива потрібно також враховувати такі параметри:

 • рівень тіні;
 • види рослинності;
 • ландшафт;
 • можливість збільшення території зрошення.

Для того щоб зрошувальна система була ідеальною для вашої ділянки, необхідно заздалегідь накреслити план з промальованим трасами і магістральними трубопроводами. Обов'язково фіксуються місця, де будуть встановлені дощовики і радіус їх поливу.

Крапельний полив також позначається на загальній схемі. З її допомогою визначається довжина труб, кількість крапельниць або ж дощовиків. Розрахунки можна робити як самостійно, так і за допомогою наших співробітників, які із задоволенням вам допоможуть.

Монтаж трубопроводу буває двох видів: зовнішній (по поверхні ґрунту, який підходить для поливу сезонних рослин) і внутрішній (під землею, призначений для ділянок з постійним проживанням, таке розташування унеможливлює його пошкодження).

У більшості випадків використовують труби з полімеру, вони легко монтуються. Іноді системи поливу оснащують водяними розетками, щоб прикріпити шланг для ручного поливу, якщо необхідно. Датчики дощу і температури також можливо встановити, вони допоможуть вам зауважити непотрібний полив і відключити його.

Головні переваги під час експлуатації:

 • Вам необхідно буде взяти участь у поливі всього кілька разів (щоб запустити систему і щоб приготувати її до зими).
 • Самостійне включення і виключення.
 • Датчики, які стежать за погодою, що не запустять полив під час дощу.
 • Ідеальний екстер'єр території.
 • Економія води, сил і часу.

Принцип роботи системи такий: з накопичувального резервуара вода надходить в трубопровід, який, в свою чергу, складається з головної магістралі і її розгалужень, провідним до зрошуваних ділянках.

Далі ми бачимо вмонтовані в землю або зовнішні дощовики, біля основи яких знаходяться клапани. Труби розташовані на глибині близько 30 м і на відстані від високої рослинності близько 1,5 метра.

Електричний кабель встановлюють разом з магістральною трубою, прикріплюють до електромагнітного кабелю. Завдання останнього: збільшення потужності, налагодження тиску, рівномірний полив, захист від перевантажень.

Після того, як ви закінчили сезон поливу своїх насаджень, перед початком холодної пори року, а саме восени, слід видалити воду з труб, так вони прослужать ще дуже довго. При належному догляді і грамотному використанні системи автополиву прослужать вам десятки років.

Скільки ж коштує система автополиву?

На ціну даної системи впливають такі фактори, як фірма-виробник, комплектуючі та їх кількість, розмір території, яка буде зрошуватися, рельєф і його складності. Грають роль також терміни, в які вам виготовлять все необхідне обладнання.

Переваги автополива:

 • При роботі автополива виникають вібрації через які зменшується кількість кротів в землі.
 • Ні надмірного поливу або недостатнього.
 • Високі рослини, як наприклад, дерева і чагарники, за допомогою баблери поливаються і зверху, і під корінь.

З кожним роком в нашій країні системи автополиву стають все більш популярними. Їх використовують не тільки на приватній території для зрошення, але і в установах державного та муніципального типу, коли поруч є ділянка з газоном.

Також складно без цього обійтися в садах і городах, де масово вирощуються фрукти та овочі. Використовувати автоматичні системи зрошення можна для великої економії, адже набагато простіше і дешевше один раз встановити подібну конструкцію, ніж наймати персонал для поливу і догляду за газоном постійно. До того ж за вас буде працювати система, і в підсумку ви отримаєте краще і більше продукції.

Правильний автоматичний полив газону і  ваших рослин - це ціла наука. Більшість же людей полегшують собі життя і насолоджуються красою і свіжістю своєї рослинності завдяки автоматичним зрошувальних систем і залишаються задоволеними, так як економлять свій час і гроші.

Консервація систем поливу і автополиву

Щороку, в кінці осені і перед зимою, кожен власник ділянки або озелененою прибудинковою територією стикається з одним і тим же питанням, як правильно провести консервацію автоматичного поливу, щоб навесні він продовжував справно працювати і виконувати свої функції?

І навесні виникає питання, як правильно запустити або включити систему поливу в роботу, щоб все було добре. Відповіді та рішення всіх цих питань - зможуть надати наші фахівці і інженери. Набирайте нас за номером +38 (067) 180 30 80 або номерами в розділі «Контакти».

Ми рекомендуємо звернутись за допомогою професіоналів, для консервації автополива в кінці осені або перед початком зими, а також робити професійно розконсервацію автополива - навесні, після зими. Якщо восени зробити правильно консервацію поливу, тоді у Вас навесні буде набагато менше питань і головного болю щодо подальшого її запуску і правильному функціонуванню.

Консервація системи поливу - це виконання продування всієї системи автополиву, а саме повне викачування або «видув» води з неї. Не варто покладатися на те, що Ви самі перекриєте воду, вона піде з системи і все буде добре. Залишки води, яка була в системі, можуть замерзнути взимку, що призведе до поломки системи автополиву або навіть може привести до розриву магістралі.

Далі така система буде працювати некоректно або взагалі працювати не буде. Від того, чи зробите Ви професійно консервацію автоматичного поливу - буде залежати коректна робота і подальше збереження Вашої системи поливу, а навесні - краса Вашої ділянки, прибудинкової або присадибної території.

Зробити консервацію автоматичного поливу за допомогою таких дій:

 • автоматичним методом
 • методом продувки системи.

У разі, якщо Ви не впевнені в тому, яка саме система автоматичного поливу у Вас встановлена, ми не рекомендуємо самим проводити консервацію поливу, а краще вибирати універсальний і найнадійніший метод - метод продувки системи. Для професійного виконання консервації поливу даним методом знадобиться промисловий компресор і фахівець, який виконає цю роботу.

Автоматичний метод видалення води з системи призначений для систем, які мають автоматичні дренажні вентилі (крани), розташовані на кінцях системи і в нижніх точках системи поливу. Для приведення в дію даної системи потрібно перекрити воду на стадії подачі в систему поливу і привести в дію дренажну систему, для зняття тиску в системі. Після того, як вся вода викачали з труб, потрібно починати відкриття клапана для зливу води з головної ємності. Після того, як процедура проведена - все зливні крани необхідно перекрити.

Наші фахівці та інженери з поливу допоможуть Вам професійно оцінити Вашу систему поливу, зробити виїзд до Вас на ділянку або територію, відповісти на всі Ваші питання і якісно виконати всі необхідні роботи, для того, щоб Ваша система поливу продовжувала функціонувати в повному обсязі.

Набирайте нас по телефону +38 (067) 180 30 80 або будь-якого з номерів в розділі «Контакти», замовляйте виїзд наших інженерів і фахівців з поливу і у Вас стане на одну проблему менше, а робота буде виконана в зазначені терміни і, що найголовніше, - якісно!

Система поливу ділянки від компанії TOPIAR — це вигідна інвестиція, а також можливість мати завжди доглянутий і запашний сад / город при мінімальних затратах.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

Введіть Ваше ім'я
E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Введіть Ваш E-mail
Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Введіть Ваш номер телефону
Повідомлення

напишіть Ваше питання

Введіть Ваше питання