Бетонні доріжки

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Бетонні доріжки під ключ

Для покупки бетонної плитки або замовлення бетонної доріжки, телефонуйте:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Вартість і кошторис на бетонну доріжку формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Нерідко бетонні доріжки є чи не єдиним способом, який варто вибрати при влаштуванні своєї ділянки. Широке застосування бетон знайшов в облаштуванні доріжок з ряду причин.

Бетонні доріжки мають досить тривалий експлуатаційний термін, який приваблює багатьох власників ділянок.

При цьому немає необхідності вкладати великі суми і залучати до участі висококласних фахівців, оскільки з цим можуть впоратися навіть неспеціалісти. Облаштування бетонної доріжки також актуально в таких випадках, коли їх потрібно вводити в експлуатацію не терміново.

Слід витримати близько 3 тижнів, перш ніж бетонні доріжки можна вводити в експлуатацію. Для пересування автотранспортних засобів по бетонним доріжках, повинен бути витриманий термін не менше 40 днів. Деякі люди стверджують, що бетонні доріжки застаріли морально, що з їх допомогою не можна облаштувати свою ділянку красиво.

Це не відповідає дійсності. І наші фахівці готові прямо зараз це довести, скласти детальний план облаштування вашої ділянки з використанням бетонних доріжок.

Красива садиба, яка об'єднує архітектуру, креативні дизайнерські знахідки - мрія будь-якого власника. Щоб досягти такої узгодженості, необхідно враховувати всі, навіть, здавалося б, незначні нюанси. Садові доріжки відіграють велику роль в здійсненні загального дизайну ділянки. Вони служать засобом для зручного пересування і декором одночасно.

Садові доріжки можна зробити з будь-якого матеріалу: каменю, дерева або бетону. Бетонні доріжки ідеально підійдуть тим, кому не під силу дорогий натуральний камінь. Досвідчений майстер може надати доріжці з бетону вид того чи іншого каменю. Копія буває настільки хорошою, що її важко відрізнити від справжнього каменю.

Завдяки використанню сучасних технологій виготовляються бетонні доріжки, що імітують не тільки камінь, але і цеглу, дерево, декоративну плитку. Завдяки різноманітності відтінків бетон легко поєднується із загальним ансамблем ділянки.

Садова доріжка з бетону повинна бути міцною і служити прикрасою ділянки, бути сполучною ланкою всіх об'єктів, що знаходяться на ньому.

Бетонні плити для доріжок можна придбати в готовому вигляді. Вони найчастіше використовуються в місцях великого навантаження: перед гаражем або перед будинком. Такі плити мають різну форму, розмір і колірну гамму. Уміло комбінуючи плитку, можна створювати неповторні орнаменти, як на широких, так і на вузьких садових доріжках.

За допомогою форми для доріжок з бетону ми можемо спорудити садову доріжку будь-якого зразка: звивисту, пряму або напівкруглу. Ваша дача стане привабливою та доглянутою на вигляд, коли будуть оформлені красиві та незвичайні садові доріжки. Вони створять Вам прекрасний настрій, зроблять відпочинок незрівнянним та незабутнім.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання