Благоустрій території

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Благоустрій території

Вартість і кошторис на благоустрій території приватного будинку або прибудинкової території розраховується індивідуально.

Устрій і територія приватного будинку проходить кілька етапів. Якими б не були інструменти реалізації цього завдання, результат повинен бути і вражаючим, і забезпечувати високий рівень комфорту.

Дійсно, вам же не тільки спостерігати зі сторони за власною ділянкою! На ньому Ви можете проводити певні роботи, займатися господарством, приймати гостей і так далі.

Можна сказати, що наші ландшафтні дизайнери в якійсь мірі вирішують чисто логістичні завдання, розставляючи об'єкти і облаштовуючи доріжки таким чином, щоб ви не робили зайві рухи.

Багато людей думають, що облаштування ділянки потрібне власникам великої площі, але це не так, у чому переконується кожен власник невеликої ділянки запросивши наших фахівців.

Доступність цін на послуги висококваліфікованих фахівців в області ландшафтного дизайну відкриває великі можливості практично для будь-якого власника ділянки.

У нашому арсеналі є не тільки складні методи, які вимагають значних фінансових вкладень, а й такі, які можна назвати геніальними і простими ідеями. При цьому таких ідей у ​​наших фахівців хоч відбавляй. Ми дійсно дуже любимо привносити красу всюди, де нас чекають і запрошують.

Власне, ми б хотіли реалізувати безліч ідей прямо зараз і всюди. Наша компанія, - це команда творчо налаштованих ентузіастів, які б були дуже раді виправдати покладені на них надії та довіру.

А тепер, якщо коротко, то пора ознайомитися з певними етапами благоустрою території прибудинкової місцевості. Спочатку ретельно вивчається ділянка, ми оцінюємо тип і стан ґрунту, визначаємо, наскільки ефективними будуть ті чи інші рішення в сфері дизайну ландшафту.

У деяких випадках потрібно прикрасити вже існуючий ландшафт рішеннями, розташувати правильно елементи, і результат вийде чудовим і вражаючим. В інших же випадках потрібно якісно змінити ландшафт, зробити масу інших змін, що в кінцевому рахунку служить полотном для художника.

Потім, в обов'язковому порядку, йде прибирання території, так як її слід підготувати до подальших робіт. Безпосередня реалізація наміченого плану є дуже захоплюючим процесом. Пропонуємо в цьому переконатись, запросивши наших фахівців.

Гарна доглянута територія біля будинку радує і мешканців, і перехожих. Приємно, коли у дворі зеленіють дерева, рясніють клумби, а на спеціально обладнаних майданчиках грають діти.

Благоустрій прибудинкової території дозволяє створювати проекти з урахуванням їх відкритості місту, не порушуючи цілісності загальної архітектури району. Щоб впровадити хороший проект, необхідно, насамперед, продумати поділ його на комфортні зони: майданчики для дітей, для заняття спортом, тиха зона для відпочинку людей похилого віку, алеї для прогулянок, красиві доглянуті квітники.

Це можна зробити, поєднавши благоустрій та озеленення території. При цьому зміна ландшафту і поділ простору на функціональні зони відбувається за рахунок зведення штучних пагорбів, терас, зелених газонів, розкішних клумб, невеликих квітучих чагарників.

При озелененні території необхідно відмовитися, як від колючих і отруйних рослин, так і дерев, які забруднюють територію. В тіні великих дерев потрібно поставити лавочки для відпочинку.

Власникам ділянок мало побудувати будинок і господарські споруди, треба ще й зробити благоустрій території. Це передбачає попереднє складення плану оформлення всієї ділянки, який повинен враховувати спосіб життя і думку всіх членів сім'ї.

Продумавши всі нюанси ландшафтного дизайну, можна переходити до розподілу об'єктів на місцевості. Перед початком будівництва треба перевірити комунікації та освітлення.

Благоустрій території приватного будинку краще почати з прикраси фасадної зони будинку, виклавши красиву доріжку і посадивши гарні вічнозелені рослини. У зоні відпочинку можна розбити клумби, газони, альпійські гірки, побудувати альтанку, зручні лавочки, невеликі водойми.

Продуманий благоустрій території допоможе створити унікальну красу двору приватного будинку, який стане Вашою гордістю.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання