Бордюри для клумб

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Бордюри для клумб

Ціна формується індивідуально

Телефонуйте для точного розрахунку:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Бордюри для клумб потрібні для того, щоб розділити в садовій ділянці різні зони, і не допустити, щоб на газон потрапив гравій або ґрунт, додатковим завданням є перешкода проростання газонної трави на доріжках і грядках. Розрізняють як тимчасові бордюри для клумб, так і капітальні.

Зрозуміло, що капітальні вимагають особливого підходу, який буде забезпечувати тривалий експлуатаційний термін, стійкість до атмосферних явищ. Щоб організувати таку огорожу, потрібно розмітити ту чи іншу ділянку саду, намалювати обриси бордюру на ґрунті.

Потім по цій лінії потрібно ставити галочки. На ці кілочки прив'язується шнур, і вздовж нього викопується невелика по глибині і ширині траншея, уздовж стінок цієї траншеї встановлюються дошки, які заливаються бетоном. І вже сама підстава бордюру встановлюється на бетон.

Тимчасові бордюри для клумб, звичайно ж, не вимагають копіткої праці, можливе використання недорогого матеріалу. Можна навіть використовувати пластикові огорожі. В цілому ж, серед матеріалів для бордюрів використовуються різноманітні матеріали. Найпопулярнішим серед них є природний камінь

Як альтернатива, можна використовувати штучний камінь. Даний матеріал також не є дешевим, але якщо вам потрібно заощадити гроші та досягнути приблизно таких же візуальних характеристик, можна використовувати спеціальні блоки з кольорового бетону, який має округлені обриси.

Взагалі, бетон є хорошим матеріалом для облаштування бордюру для клумби, можна зробити будь-яку форму, надати вигляду натурального каменю, навіть реалізувати ексклюзивні рішення. Деякі садові ділянки чудово прикрашаються і звичайною цеглою.

Звичайно ж, він повинен кріпитися на бетонну основу, щоб істотно продовжити експлуатаційний термін бордюру. Добре підкреслює цегла барвистість клумби, і добре захищає його форму.

Бордюр з дерева для клумби є найбільш складне рішення, так як нижню частину опори слід обробляти бітумом або таким засобом, як мідний купорос. Якщо ж бордюри зроблені з брусків, потрібно встановити на подушку з щебеню. Це забезпечить дренаж, позбавить утворенню мулу, застою води.

Вартість цього методу не маленька, але це того варто, адже бордюр дерев'яний може бути виконаний у вигляді плетіння, масивної дошки, естетично привабливих брусків. Не можна забувати і про метал. Це можуть бути цілісні листи металу або виконані методом кування вироби. Деякі вироби з металу являють собою практично шедеври мистецтва.

Квіткові клумби - невід'ємна складова будь-якого ландшафтного дизайну. З їх допомогою можна прикрасити прилеглу до будинку або заміського котеджу територію яскравими фарбами, створити на ній різнокольорові композиції і наповнити повітря чарівними ароматами квітучих рослин.

Щоб обрамити композиції і зробити їх завершеними, дизайнери використовують бордюри для клумб - огорожі невеликої висоти, що виготовляються з різних матеріалів. Вони виконують не тільки естетичну функцію, але також перешкоджають осипання ґрунту, розростання квітів на газон і потрапляння в них бур'янів.

Різноманітність бордюрів для клумб

Бордюр для клумби виготовляється з самих різних матеріалів відповідно до загальних особливостями оформлення території. Великою популярністю користується натуральний камінь - піщаник, вапняк, граніт, мармур та інші. Вони красиво поєднуються з живими рослинами, довговічні і здатні прослужити не один десяток років. Кам'яні бордюри забезпечують широкий спектр вибору для польоту фантазії при їх оформленні.

Надати квітнику красивий і доглянутий вигляд дозволяють також пластикові бордюри для клумб, які сьогодні широко застосовуються в ландшафтному дизайні. Вони користуються попитом завдяки привабливому зовнішньому вигляду, різноманітності форм і забарвлень, а також дуже доступною вартістю.

Бордюри для клумб, купити які ви можете в нашій компанії, можуть бути виконані також з:

  • дерева;
  • мозаїки;
  • штучного каменю;
  • металу;
  • цегли;
  • бетону.

Наші ландшафтні дизайнери підберуть матеріал, красиво поєднується з іншими об'єктами ділянки, і спроектують бордюри для клумб відповідно до побажань власника. Фахівці запропонують вам найоригінальніші і креативні рішення, які зроблять територію гармонійної і завершеної.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання