Декоративний город

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Декоративний город під ключ

Вартість декоративного городу від TOPIAR

Ціна формується індивідуально, мінімальне замовлення від 9 999 грн.

Телефонуйте безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Якщо звичайний город асоціюється з урожаєм і досить важкою працею, то декоративний город виконує чисто естетичну функцію. З іншого боку, можна влаштувати і звичайний город, зробивши його видовищним елементом ландшафтного дизайну.

В принципі, експериментувати з облаштуванням декоративного городу може будь-який садівник-городник. Навіть висаджені вздовж країв пряні трави можуть поліпшити зовнішній вигляд ділянки. Тим часом, треба пам'ятати про те, що деякі рослини погано уживаються один з одним.

Тому не можна використовувати різні ароматні пряні трави з огірками, не рекомендується садити поруч кріп з морквою і петрушку з капустою. Нові сорти овочевих культур дозволяють не тільки урізноманітнити своє харчування, але і використовувати їх в якості декоративного елемента. Наприклад, декоративна капуста - вона корисна, поживна і зовні нагадує красиву квітку.

Фізаліс, що відноситься до сімейства пасльонових і використовується при виготовленні різних солодких страв і кондитерських виробів, красива рослина, також називається китайськими ліхтариками. Вельми цікавим рішенням є посадка декоративних сортів кабачків. Вони мають різноманітні кольори, форму, при цьому корисні.

Соковитий зелений килим створюють такі декоративні сорти зелені, як салат кучерявий, петрушка, щавель. Ландшафтний дизайн розглядає декоративний город не тільки як горизонтальну ділянку, яка вимагає прикраси, але дозволяє облаштувати вертикальне озеленення ділянки. Це дуже зручно, коли у вас в розпорядженні є тільки невелика ділянка, що не дозволяє реалізувати масштабні дизайнерські рішення.

Це ще не все: слід облаштувати не тільки сам город, а й окантувати його бордюрним матеріалом. Для цього використовується бордюрна стрічка, яка пропонується садовими магазинами, це і дерево, цегла різних кольорів і форм каменів - штучна і натуральна.

Більш простим варіантом є використання шматків шиферу. При уявній простоті облаштування декоративного городу, тут є кілька нюансів, які розумієш з досвідом. Звертайтеся до наших фахівців з ландшафтного дизайну для того, щоб ваш город перетворився в шедевр ландшафтного дизайну!

Хіба можна уявити собі дачу або приватний будинок без городу? Багато любителів свіжих овочів і запашних трав воліють їх вирощувати у себе вдома. Але часто так трапляється, що вибираючи між декоративними і корисними рослинами, господарі віддають перевагу першій категорії, так як хочуть, щоб ділянка виглядала більш естетично.

Якщо ж ви хочете, щоб ваша ділянка не втратила своєї привабливості і при цьому є необхідність в розміщенні городу, є чудовий вихід - декоративний город.

Облаштування декоративного городу на дачі дозволить поєднувати приємний і корисний процес. При правильному виборі і поєднанні культур можна отримати прекрасний і естетичний куточок і при цьому виростити урожай запашних і ароматних трав або навіть овочів.

Якщо ви хочете облаштувати на своїй ділянці декоративний город, але не знаєте, як зробити це самостійно, можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони допоможуть правильно підібрати необхідні для вас культури і облаштувати грядки, складаючи з них композиції. При цьому важливо знати, які культури як виглядають в певний період часу, скільки триває період їх зростання і багато інших нюансів.

Допоможе дізнатися заздалегідь, як буде виглядати ваш декоративний город, фото-приклад вже готових об'єктів. Так ви зможете вибрати варіанти, що будуть вам ближче і використовувати їх в облаштуванні своєї ділянки.

Також наші фахівці допоможуть вам вибрати варіант огорожі грядок, з використанням яких декоративний город в дизайні саду буде виглядати найбільш гармонійно.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете замовити повний комплекс послуг, в який входить планування декоративного городу та його створення. Але при цьому не забувайте про те, що результат ви зможете отримати в тому випадку, якщо після закінчення нашої роботи будете ретельно доглядати за рослинами, які розміщені на вашому городі.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання