Дизайн присадибної ділянки

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Дизайн та оформлення присадибної ділянки

Вартість і кошторис формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Купуючи власну ділянку, багато хто тішиться самому цьому факту. Дійсно, придбання нерухомості є вигідним вкладенням. Але споглядаючи не доглянуту присадибну ділянку, виникає відчуття незадоволеності досягнутим.

І тут на допомогу приходить наші професіонали з ландшафтного дизайну, які здатні втілити навіть казкові ідеї, створити ексклюзивний ландшафт, який буде радувати своїм виглядом не одне десятиліття

Якщо мова йде про те, як облаштувати дизайн присадибної ділянки, ти тут ми знайдемо безліч нюансів, які обов'язково слід мати на увазі. Перш за все, це розмір земельної ділянки. В принципі, не важливо, якої саме площі ця ділянка, просто для реалізації деяких дизайнерських рішень потрібна відповідна площа. Але наші фахівці можуть працювати з ділянкою будь-якої площі, реалізуючи оптимальні варіанти.

Дуже ефективним і обумовленим високим рівнем комфорту є рішення з облаштування саду. Дуже добре, якщо ваша ділянка дозволяє вільно вибирати з усього розмаїття форм оформлення ділянки, вносити в них ті чи інші зміни.

Поруч з садом буде дуже ефектно виглядати водойма, її форма може бути різноманітною, що ще краще для реалізація особливих дизайнерських ідей. В саду дуже добре влаштовувати доріжки, які можуть створювати певний візерунок. Доріжки можуть бути ґрунтовими, трав'янистими, викладені гравієм, бетонною плиткою, тротуарною плиткою, використовуються і такі матеріали, як монолітний бетон і дерево, велика галька.

Власне, все, що є в природі, можна реалізувати в окремо взятій ділянці, навіть водоспад. Перераховувати всі рішення в даній статті ми не будемо. Краще звернемо увагу на ті випадки, які можуть вплинути на вибір того чи іншого варіанту при облаштуванні ландшафту. Адже природний рельєф місцевості може йти врозріз з проектом, який вам сподобався.

Якщо невеликі перепади висот, це приблизно 5 градусів, то потреби в здійсненні земляних робіт немає, а ось ділянки з крутим ухилом - до 12 градусів, вимагають терасування ділянки. Воно здійснюється поперек ухилу і тераси. Важливо, чи є огорожа, яка носить і чисто утилітарне призначення, і виконує естетичну функцію.

Відповідно, є великий вибір серед різних матеріалів, як традиційних, так і сучасних. Непогано виглядає цегляний паркан, різноманітні рішення можна реалізувати за допомогою профнастилу, і завжди актуальним матеріалом для огорожі є деревина.

Звичайно ж, не можна забувати про такий найцікавіший спосіб зведення огорожі, як живий паркан. Але якщо ви думаєте, що присадибна ділянка нашими фахівцями робиться тільки гарною, то це не так.

Справа в тому, що ділянка буде розділена на зони відпочинку, город, сад, там і буде житлова зона і господарські споруди. Таким чином, тут поєднуються і чисто декоративні рішення і те, що дозволить вам здійснювати всі господарські справи з комфортом.

Кожному власнику дачі або приватного будинку хочеться затишку на своїй присадибній ділянці. Створити його можна, використовуючи ландшафтний дизайн присадибної ділянки. Для цього необхідно правильно розмістити і скомпонувати культури, які повинні бути на ньому розміщені, а також об'єкти та елементи декору.

Але зробити це самостійно вдається не кожному. Якщо ви хочете якісно, ​​оригінально і гарно облаштувати територію, прилеглу до вашого будинку, можете звернутися до фахівців, які працюють в нашій компанії.

Важливим етапом є планування присадибної ділянки. З нього починається процес благоустрою. Необхідно вибрати об'єкти, культури і елементи декору, які будуть розміщені. Далі потрібно визначити їх місцезнаходження так, щоб рослини могли розвиватися, був зручний доступ до об'єктів і при цьому все в цілому мало естетичний вигляд.

Підібрати найбільш підходящі композиції можна за допомогою фото дизайну присадибних ділянок, які були коли-небудь виконані нашими майстрами. При цьому ваш варіант все одно матиме індивідуальний і оригінальний дизайн, завдяки розміщенню і поєднанню обраних вами об'єктів.

У нашій компанії ви зможете знайти і замовити все, що необхідно вам розмістити на ділянці, для створення затишку і комфорту. Наші фахівці допоможуть облаштувати кожен куточок вашого присадибного господарства - від влаштування газону і закладки доріжок до створення штучних водойм.

Повний спектр послуг - декор та благоустрій присадибної ділянки з комплексною роботою фахівців. Вам достатньо визначитися з тим, щоб Ви хотіли бачити на своїй ділянці і замовити послуги з створення дизайну в нашій компанії. В результаті ви отримаєте присадибну ділянку, дизайн якої буде відрізнятися своєю естетичністю і функціональністю.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання