Доріжки з дерева

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Доріжки з дерева

Вартість і кошторис на влаштування садових доріжок із дерева формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Облаштування доріжок із дерева є непростим рішенням, яке вимагає певного досвіду і навичок фахівців. Отже, садова доріжка з дерева, це таке рішення, яке передбачає використання деревини у вигляді плит, колод і дощок, кори.

Щоб облаштувати дерев'яну садову доріжку, слід зняти верхній шар землі на глибину 25 сантиметрів. В отриманий котлован засипають такі сипучі матеріали, як гравій та щебінь, з наступним трамбуванням.

Ну і після здійснення всіх додаткових робіт, як установка огороджувальних бордюрів тощо, слід почекати деякий час після усадки і додати дерев’яний матеріал в місця, що просіли. Облаштування садових доріжок з дерева є не таким трудомістким, як здається.

Просто потрібно виконати правильно і поетапно дії, які будуть служити не тільки візуальним характеристикам доріжки, але і продовжать експлуатаційний термін. Наприклад, так як деревина вимагає додатковий захист, її можна обробити спеціальними засобами - антисептиками, що збільшує експлуатаційний термін до 10 і більше років.

У такого виду садових доріжок є необхідні правила використання: не рекомендується ходити по таким доріжкам у взутті з гострими підборами. Ну так як багато в ландшафтному дизайні може бути полагоджено або навіть замінено, найголовніше, щоб користуватися садової доріжкою з дерева було зручно. Що, власне, і роблять наші фахівці, до яких ми рекомендуємо звернутися вже зараз.

Перше, що кидається в очі, коли ми відкриваємо хвіртку на дачі, - це доріжка. Вона веде нас до дачного будиночка, до присадібних будівлям, альтанці, грядкам або в сад. Крім свого прямого призначення садова доріжка з дерева має також і декоративну функцію.

Якщо підійти творчо до влаштування садових доріжок, то можна створити неповторний ландшафт, який буде радувати не тільки господарів, але і гостей.

Садові доріжки з дерева органічно впишуться в перехід від доріжок з більш твердим покриттям до улюблених місць відпочинку. Такі доріжки будуть незамінними під деревами в саду або біля водойми. Вони можуть мати різну форму і вид.

Якщо ви вирішили створити незвичайні дерев'яні доріжки, звертайтеся до нас. У нас є великі можливості для реалізації ваших задумів, будь-то складні геометричні фігури, витончені кленові, дубове листя або абстрактні фігури.

Здивує вас і різноманітність натурального матеріалу. Доріжка з бруса додасть вашому саду благородний вид. Гарний, міцний, легкий у догляді сучасний матеріал для доріжки - садовий паркет або декінг, який витримає будь-які перепади температури. Він особливо хороший для дачі з басейном. Садовий паркет легко монтується і розбирається після закінчення дачного сезону.

Не залишить вас байдужим і доріжка зі спилів дерева. Вона має як переваги, так і недоліки. Дереву властиво піддаватися впливу вологи і піддаватися гниттю. Ми знаємо, як збільшити експлуатаційний термін доріжки зі спилів дерева. Правильно підібравши вид дерева, ми допоможемо вашій доріжці прослужити багато років.

Якщо ваша ділянка має нерівну поверхню, ми надамо вам свої послуги зі створення чудового ландшафту, при якому дерев'яні садові доріжки майстерно з'єднають височину та низовину.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання