Доріжки з гравію

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Доріжки з гравію під ключ

Для замовлення доріжки з гравію, гальки, щебеню - телефонуйте:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Вартість і кошторис на доріжку з гравію і щебеню формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Чим цікаві такі рішення, як доріжки з гальки і гравію? Перш за все, слід відзначити низьку вартість такого покриття доріжок з натурального і штучного каменю. При облаштуванні таких доріжок не потрібно витрачати багато часу.

Так як поверхня доріжок не затримує вологу, вона добре і відмінно проходить через гравій, гальку, а це ще більше спрощує роботу, зменшуючи її обсяг. Особливої підготовки з прокладання та облаштування доріжок не потрібно. Гравій, щебінь і гальку можна укладати прямо на ґрунт.

Але слід зауважити, що доріжки, які викладені гравієм, галькою, слід огороджувати з боків. Всі переваги роблять незначним такий нюанс, як деяка складність при прибиранні території. Ще є одна практична порада, який дуже добре допоможе облаштувати садові доріжки з таких сипучих матеріалів.

Він полягає в тому, щоб вибирати гальку і гравій невеликих розмірів, щоб уникнути усадки ґрунту. У деяких випадках тип ґрунту може дозволити використовувати велику гальку, але слід вжити заходів обережності, щоб продовжити експлуатаційний термін доріжок з таких матеріалів.

Скільки любові і праці вкладають люди в свої прекрасні дачі. Облагородити дачу, внести в її дизайн і ландшафт щось нове, створити собі чудовий настрій можна не тільки хорошим урожаєм, а й власною творчістю.

Допоможуть здійснити ваші фантазії садові доріжки з гравію і гальки, які мають багато переваг. Вони не тільки привертають увагу своєю красою, але по ним і ходити зручно. Такі доріжки можна прикрасити, поєднуючи різні матеріали: камінь, дерев'яні фігурки, кругляк.

Доріжки з гальки довговічні і порівняно недорогі. Вони не тільки добре гармонують із загальним стилем дачної ділянки, що не розмиваються дощами, але і служать для поділу ділянки на зони.

Камінці (галька) за своєю природою мають круглу форму і різний, але невеликий розмір, тому вони щільно прилягають один до одного, добре тримають форму, що не створює дискомфорту при ходьбі. Доглядати за такою доріжкою нескладно: періодично прибирати листя, виривати бур'яни і підстригати.

Садові доріжки з гравію не завдадуть вам великого клопоту, якщо розташувати їх подалі від дерев. Найбільше підходить садова доріжка з гравію для ділянок, де немає великого навантаження: біля альтанки, клумби або для саду. Приємно пройтися по такій доріжці в зону відпочинку, милуючись чудовим квітучим садом, пахучою клумбою або маленькими рибками в невеликому ставку.

Ми допоможемо вам створити красивий ландшафтний дизайн доріжки з гальки і гравію. У нас є різноманітний матеріал: м'який і твердий; дрібний і більшого розміру. Ми можемо реалізувати ваші мрії і створити реальні екстравагантні композиції, комбінуючи засипку гравію з бетоном, деревом і каменем і встановивши арки або острівці. За бажанням можемо оформити садові доріжки з гальки в японському або морському стилі.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання