Доріжки з каменю

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Доріжки з каменю

Для покупки каменю або замовлення доріжки з каменю, телефонуйте:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Вартість і кошторис на доріжки з каменю формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

У даній статті ми не будемо розкривати всі тонкощі облаштування доріжки з каменю, але слід ввести вас в курс справи, які переваги є у такого рішення. Натуральний камінь є завжди актуальним матеріалом для створення природного ландшафтного дизайну.

Він має заслужену популярність у дизайнерів у всьому світі. При його допомозі можна створити ушляхетнену красу, в якій є багато естетики. А можна відтворити куточок природи, який недоступний людині і де все говорить про те, що природа може проявляти свою красу і силу буйно.

Благо, що на ринку будматеріалів можна вибрати будь-який практичний вид каменю. Сучасні способи укладання каменю не вимагають досвіду і особливого вміння, потрібна лише акуратність і виконання елементарних правил технології.

Доріжки з каменю мають дуже тривалий експлуатаційний термін, при цьому добре витримують перепади температури, їм не страшні ні мороз, ні пекуче сонце.

Звичайно, що будівельний матеріал, який не втрачає своїх властивостей протягом більше 100 років, а деякі види каменю можуть зберігати свої візуальні і технічні характеристики протягом більш і 300 років, то і вартість такого матеріалу буде далеко не маленька.

Доставка природного каменю здійснюється тільки за допомогою автотранспортних засобів, які спеціально призначені для перевезення важких вантажів. Немає сенсу перевозити пару каменів в багажнику свого легкового автомобіля, а слід скористатися послугами вантажо-перевезних компаній.

Переваги такого рішення очевидні і сильно переважують ті нюанси, які навіть не можна назвати недоліками. Тим більше, це буде більш прийнятним рішенням, ніж безліч інших з огляду на те, що натуральний камінь екологічно чистий матеріал, і вам не доведеться через певний час його замінити на більш стійкий.

І все-таки коротко розповімо вам про те, як здійснюється мощення садових доріжок натуральним каменем. Це може бути зроблено декількома способами: перший метод передбачає нанесення даного покриття на спеціальну подушку з піску; другий метод передбачає укладання натурального каменю на бетонну суміш.

Який дизайн садових доріжок з натурального каменю, і який спосіб мощення вибрати, - це визначається в кожному конкретному випадку. Зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом, і незабаром ми зможемо приступити до здійснення нашого чудового проекту.

Багато власників дачних ділянок віддають перевагу доріжкам із каменю. І це не дивно. Доріжки з природного каменю користуються популярністю і майже завжди ексклюзивні, так як кожна ділянка має свою форму, неповторний малюнок і відтінок.

Камінь добре вписується в будь-який ландшафт, тому він підходить для оформлення будь-яких доріжок. З'єднати доріжки з каменю і рослинність в одну композицію - завдання нелегке, але цікаве. Попередньо треба зробити проектування з необхідними розрахунками для укладання доріжок.

Багато господарів для благоустрою своїх власних ділянок вибирають садові доріжки з каменю. Вони декоративні і досить надійні. Добутий з природного середовища камінь не має шкідливих для людини домішок. Він не змінює своїх якостей ні при спекотній літній погоді, ні в морозну зиму.

Доріжки з каменю часто будують від центрального входу до будинку. Перевага віддається колотому та плитковому каменю. Правильно і красиво покладений, він відрізняється виразністю і гармонійно вписується в загальне оформлення ділянки. Якщо застосовувати плити різного розміру, то обов'язковою умовою є однакова товщина каменю, щоб легше було укладати.

Камінь для доріжок часто використовують для мощення доріжок, які проходять через газони до майданчиків або поруч з квітучими клумбами. Плити з каменю мають різне забарвлення, тому їх легко підбирати під загальний колорит ділянки.

При будівництві доріжок з каменю можна використовувати граніт, сланець, кварц, піщаник, колоту бруківку, валун, кругляк. Можна з'єднувати камені різних кольорів, придумувати незвичайні візерунки, які вигідно виділять Ваші доріжки.

Незважаючи на високу вартість натурального каменю, коли роботи будуть завершені, Ви залишитеся задоволені, адже Ваші доріжки будуть довговічні, незвичайно красиві і оригінальні.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання