Дренажні системи: монтаж та встановлення

Дізнатись вартість
проектів
реалізовано
км
труб прокладено
років
на ринку ландшафтних послуг
місяців
гарантії на виконані роботи
Переваги
01
Європейська якість
02
Оптимальна вартість без втрати якості
03
Комплексна реалізація проекту «під ключ»
04
Вартість робіт не змінюється в процесі реалізації
05
Прямі поставки матеріалів
06
Більше 10 років роботи з облаштування дренажних систем

Необхідність системи водовідведення та її основні види

Швидкість видалення вологи з поверхні ґрунту залежить від кількох факторів — важливі і склад ґрунтів, і рельєф, і наявність перешкод, що затримують вологу. Але в будь-якому випадку природний дренаж забезпечує достатню ефективність дуже рідко — практично завжди потрібне встановлення дренажної системи.
Проектування дренажних систем каналізації
Влаштування дренажної системи
Ефективна система водовідведення буде потрібна практично на будь-якій ділянці, тому облаштування дренажу включають у план благоустрою території на різних об'єктах. Це може бути заміська ділянка, територія навколо багатоквартирного будинку або житлового комплексу, вся площа котеджного селища, зелена зона біля готелю, ресторану тощо.
01
01
Монтаж та встановлення дренажу на ділянці

Власне монтаж дренажу проводиться тільки після внесення всіх виправлень та затвердження проекту. Обладнання закуповується за специфікацією та доставляється на об'єкт. Потім наші спеціалісти:

 • Проводять розмітку ділянки для визначення траєкторій прокладання труб та жолобів.
 • Виконують земляні роботи, формуючи мережу траншей та котлованів для встановлення дренажного обладнання. Основна частина робіт виконується із залученням будівельної техніки, але частина траншей у важкодоступних місцях може бути викопана вручну.
 • Монтаж дренажної системи передбачає дотримання низки нюансів, тому до робіт залучаються фахівці з високою кваліфікацією. І прокладання дренажної труби, і встановлення лотка для збору дощових вод виконуються з урахуванням рельєфу та характеристик ґрунту – це обов'язкова умова для ефективної та довговічної роботи системи.
 • Змонтована система проходить тестування – на цьому етапі майстри виявляють потенційні проблемні ділянки та місця витоків. Після усунення недоліків мережа водовідведення вводиться в експлуатацію.
01
01
Замовити монтаж дренажних систем водовідведення в Києві
Проектування, монтаж та введення в експлуатацію дренажної системи для приватного будинку або комерційного об'єкту можна доручити компанії TOPIAR. Великий досвід реалізації проектів різного рівня складності дозволяє нам монтувати ефективні мережі водовідведення навіть на ділянках з великою площею, складним рельєфом та несприятливими ґрунтовими умовами. Зателефонуйте нам — і ми надамо всі необхідні консультації, а також розрахуємо вартість робіт з облаштування дренажу під ключ. Надалі всі роботи – від огляду ділянки до монтажу дренажних труб – виконуватимуть майстри з багаторічним досвідом та високою кваліфікацією. Дренажна система від компанії TOPIAR забезпечить ефективне видалення води навіть після найсильнішої зливи або рясного танення снігу.
01
01

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Наша команда
Борис Третьяков
головний інженер
Ясин Козинець
інженер
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Галерея робіт
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Ціна та вартість монтажу дренажних систем від Topiar

Дренажна система закладається на ділянці із розрахунком на багаторічну роботу. Щоб виключити будь-які проблеми з водовідведенням та мінімізувати витрати на ремонт мережі, компанія TOPIAR використовує лише якісне обладнання та комплектуючі. Це дає гарантію ефективного функціонування мережі навіть у довгостроковій перспективі.

Розцінки на дренажні роботи, а також інші операції, пов'язані з благоустроєм території, ви можете вивчити на нашому сайті. При цьому варто мати на увазі, що прайс на дренажні роботи містить лише орієнтовні цифри. Кошторис формується для кожного проекту індивідуально, та враховує:

 • Тип дренажної системи, її структуру.
 • Протяжність труб та жолобів.
 • Кількість резервуарів, зливоприймачів або інших елементів.
 • Трудомісткість робіт з підготовки території та монтажу обладнання.
 • Потреба в роботі спецтехніки.

Також варто врахувати, що на проектування та монтаж дренажних систем для ділянок великої площі компанія надає суттєві знижки. Крім того, якщо ви замовлятимете дренажні системи в Києві в комплексі робіт з благоустрою — економія буде ще помітнішою.

 

Навіщо потрібна дренажна система навколо будинку або на іншій території? Її основні функції — збирання та відведення вологи з поверхні ґрунту або дорожнього покриття. Якщо цього не зробити, то волога накопичуватиметься, утворюючи калюжі або ділянки розмоклого ґрунту. Це незручно, неестетично та небезпечно. Крім того, відсутність ефективного дренажу призводить до насичення ґрунту вологою та порушення його структури. В особливо складних випадках можлива інфільтрація рідини в приміщення, розташовані нижче за рівень ґрунту (підвали, цокольні поверхи) або підмив фундаменту.

Дренажні роботи необхідні для того, щоб вологу, яка потрапляє на поверхню ґрунту, зібрати і перенаправити в резервуар або дренажну канаву. При цьому дренажну систему на ділянці може бути облаштовано кількома способами:

 • Поверхневий дренаж ділянки, як свідчить сама назва, збирає вологу з поверхні ґрунту. Для цього на ділянці встановлюються закриті решітками ринви (лінійна система) або водоприймачі в місцях локального зниження рельєфу (точкова система). Комбінація лінійного та точкового водовідведення дозволяє ефективно зібрати вологу навіть після сильного дощу.
 • Глибинний дренаж передбачає монтаж дренажних труб у товщі ґрунту для видалення вологи з глибоких його шарів. Перфоровані труби закладаються на розрахунковій глибині, і волога, що просочується з поверхні, приникає всередину для подальшого транспортування.

Яким має бути дренаж навколо будинку, як потрібно розмістити труби та водоприймачі — вирішують фахівці нашої компанії на етапі проектування системи.

 

У будь-якому випадку перед тим, як виконувати монтаж дренажу, наші фахівці розробляють проект і розраховують кошторисну вартість дренажної системи:

 • Спочатку необхідно вивчити ділянку – це передбачає аналіз планів та виїзд на місцевість. Вивчення дозволяє визначити площу, планування, рельєф та розташування основних об'єктів.
 • Далі можуть знадобитися геологічні, геодезичні і навіть гідрологічні дослідження. Пов'язано це з тим, що при виборі та проектуванні дренажної системи необхідно врахувати ухили, структуру ґрунту та профіль залягання ґрунтових вод.
 • На основі зібраної інформації розробляється проект дренажної мережі на ділянці. У проектну документацію вносяться схеми прокладання труб та жолобів, місця встановлення водооприймачів, резервуарів та інших комплектуючих. На цьому етапі проводяться розрахунки пропускної можливості системи — вони потрібні для вибору обладнання.
 • Після складання специфікації формується кошторис на монтаж водовідведення. На основі кошторису розраховується вартість дренажу.

 

Великий обсяг земляних робіт призводить до того, що монтаж дренажу неможливо провести без порушення цілісності ґрунту та зелених насаджень. Тому цей процес зазвичай включають до загальної схеми робіт з благоустрою і завершують на перших етапах реконструкції території.

 

FAQ

Чи можливе облаштування дренажної мережі на ділянці, що вже експлуатується?

Як і у випадку з монтажем освітлення, вирішення цього завдання можливе. Але в будь-якому випадку потрібно виконати певний обсяг земляних робіт — хоча в описаній ситуації інженери компанії намагатимуться його мінімізувати. Крім того, зміниться і ціна на влаштування дренажу ділянки.
 

Який дренаж краще – глибинний чи поверхневий?

Доцільність використання тієї чи іншої схеми водовідведення, і навіть їх комбінування визначається на етапі проектування. Все залежить від рельєфу ділянки, її планування, а також від вимог щодо ефективності відведення вологи. Так, у місцях з інтенсивним пішохідним навантаженням бажано, щоб вода з поверхні зникала якнайшвидше, тому вздовж доріжок та майданчиків встановлюють загратовані жолоби. У зоні зелених насаджень можна обмежитися прокладкою труб із заглибленням нижче рівня ґрунту.
 

Коли можна обмежитись природним дренажем?

У Києві, Київській області та загалом в Україні сприятливі умови для ухвалення такого рішення складаються дуже рідко. Глинисті і суглинні ґрунти без додавання дренажного шару проводять вологу не найкращим чином, тому поява калюж і великої кількості бруду буде практично неминучою. Найшвидше просихають ділянки на укріплених дерном схилах та території з піщаним ґрунтом. Але і в цьому випадку доцільною буде закладка хоча б кількох дренажних жолобів у критичних місцях або монтаж зливових приймачів у пониженнях рельєфу.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання