Ландшафтне освітлення

Замовити прорахунок
проектів
реалізовано
га
озеленено компанією
фахівців
кваліфікованих
років
на ринку ландшафтних послуг
Переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою

Послуги ландшафтного освітлення у Києві

Спроектувати, зібрати та змонтувати ландшафтне освітлення у Києві зможуть фахівці компанії TOPIAR. Великий досвід проектних та електромонтажних робіт дозволяє нам реалізовувати проекти різної складності — тому навіть за великої площі ділянки та наявності нестандартних завдань наша команда гарантовано забезпечить потрібний результат. Правильно підібране та професійно встановлене садове освітлення підкреслить основні дизайнерські рішення – і в сутінках та темряві територія виглядатиме дуже привабливо. Крім того, якщо ви замовите у нас ландшафтне освітлення ділянки, ціна буде цілком доступною (навіть з урахуванням вартості обладнання).
Підсвічування — заключний штрих благоустрою території
Як освітлення змінює сприйняття
Неординарне підсвічування створює дивовижний світ, в якому переплітаються світлові промені і тіні. Навіть кілька ліхтарів, розставлених уздовж доріжок, не тільки виконують функціональне призначення, але і служать декоративно-художньою прикрасою ділянки. На запропонованих фото показано, як наші фахівці вміють підбирати і комбінувати освітлювальні прилади з урахуванням побажань замовника і особливостей конкретного проекту.
01
01
Тонкощі проектної розробки

Щоб підсвічування заграло усіма барвами веселки, довго і економічно працювала, необхідно в найдрібніших деталях продумати технічну сторону проекту. Спочатку над проектом працює команда дизайнерів, пропонуючи концепцію освітлення. Основна мета освітлення - посилення акцентів і гармонійне поєднання з архітектурними формами і зеленими насадженнями. В результаті в кожному проекті простежується своя стилістика і унікальна авторська ідея. Коли концепція узгоджена, в справу вступають інженери, детально продумуючи технічну частину, прокладаючи інженерні комунікації.

01
01
Як ідеї втілюються в життя
Монтаж системи освітлення - один з найбільш трудомістких процесів ландшафтного проектування. Фахівцю необхідно не тільки розбиратися в тонкощах установки інженерних комунікацій і автоматизації, а й уявляти, як освітлювальні прилади впишуться в наявний ландшафт. Краще слів про наш професіоналізм розкажуть відгуки клієнтів і портфоліо готових робіт.
01
01
Наша команда
Борис Третьяков
головний інженер
Ясин Козинець
інженер
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації проектів

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Галерея робіт
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального вирішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісний монтаж системи освітлення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Етапи робіт з ландшафтного освітлення території

Ландшафтне підсвічування ділянки передбачає виконання великого комплексу попередніх робіт. Недостатньо просто купити та встановити світильники – важливо зробити так, щоб вони гармонійно поєднувалися з наявним ландшафтним дизайном та створювали єдину цілісну картину. Крім того, дуже важливо, щоб підсвічування для саду, доріжок або клумб працювало стабільно та безпечно – це також забезпечується ретельною підготовкою.

Компанія TOPIAR організує ландшафтне освітлення ділянки за відпрацьованою схемою:

Ескіз та затвердження концепції

Освітлення в ландшафтному дизайні грає одну з ключових ролей — тому в ідеалі система нічного підсвічування проектується на початкових етапах благоустрою. Але за потреби освітлення ділянки може бути вписане у готову концепцію або змонтовано на об'єкті, що експлуатується. У будь-якому випадку на першому етапі необхідно розробити дизайн освітлення:

 • Спочатку власник ділянки обговорює із представниками компанії своє бачення освітлення. Це необхідно для того, щоб ми могли зафіксувати побажання до готового результату — саме вони будуть основним орієнтиром у нашій роботі.
 • Потім представники компанії виїжджають на об'єкт для огляду, вимірювання та фотозйомки. Ефективне та ефектне ландшафтне підсвічування неможливе без урахування особливостей самої ділянки — тому наші фахівці детально вивчають планування, рельєф та взаємне розташування об'єктів.
 • На основі зафіксованих побажань та зібраної інформації розробляється дизайн освітлення. Підсвічування в ландшафтному дизайні вписується в план ділянки — так, щоб забезпечити хорошу освітленість функціональних зон та акцент на найважливіших об'єктах.

3D-візуалізація дозволяє зробити дизайн максимально наочним. На цьому етапі проходять основні погодження – ви, як замовник, оцінюєте запропоновані рішення, вносите необхідні коригування та затверджуєте запропоновану концепцію.

Розробка проекту

Проектування ландшафтного освітлення – це досить об'ємна та кропітка робота. На цьому етапі дизайнери щільно співпрацюють з електротехніками, що дозволяє зробити освітлення присадибної ділянки або іншого об'єкта одночасно ефективним, ефектним, надійним та безпечним.

На етапі проектування:

 • Визначається схема, яка використовуватиметься при керуванні освітленням — ручна або автоматична (повна або часткова автоматизація).
 • Розраховується проектне енергоспоживання системи в цілому та її окремих елементів.
 • На плані ділянки відзначаються місця встановлення освітлювальних приладів.
 • Розробляються схеми прокладання кабельних трас.
 • Обираються місця для електрощитів та автоматики керування.

Також формується специфікація обладнання, яке використовуватиметься при встановленні системи. На основі специфікації та плану робіт формується кошторис на монтаж садового освітлення, інженерних мереж та керуючих блоків.

Монтаж ландшафтного освітлення

Замовляючи ландшафтне освітлення під ключ у компанії TOPIAR, ви отримуєте весь комплекс робіт — починаючи від ескізного проектування та закінчуючи введенням освітлювальних приладів в експлуатацію. При цьому підсвічування на ділянці монтуватиметься професійними електриками — тож вам не доведеться шукати сторонніх підрядників для виконання цього складного етапу робіт.

Монтаж систем освітлення прибудинкової території, саду, парку чи іншого об'єкта проводиться за такою схемою:

 1. Відповідно до проекту виконується розмітка ділянки.
 2. Більшість провідників прокладається прихованим методом, тому для кабельних трас копаються вузькі траншеї з достатньою глибиною.
 3. Для енергопостачання освітлювальних приладів прокладаються броньовані кабелі, захищені від зовнішніх впливів.
 4. У місцях встановлення світильників закладається бетонний фундамент. Там, де світильники та щитки монтуються на стінах будівель, може потребуватися монтаж козирків.
 5. Монтуються розетки, вимикачі, системи автоматизованого керування та електрощити з групами безпеки.

На завершальному етапі виконується монтаж освітлювальних приладів. Світильники кріпляться на основах та підключаються до електромережі. Змонтоване ландшафтне освітлення будинку, саду або присадибної ділянки тестується – це дозволяє виявити всі проблемні ділянки та усунути дефекти до моменту остаточного введення в експлуатацію.

Щоб змонтувати освітлення ділянки під ключ, ми залучаємо до робіт фахівців із великим досвідом та високою кваліфікацією. Масштабний проект може вимагати значних тимчасових витрат — але й результат того вартий!

 

Комплексний підхід до підсвічування ділянок

Щоб отримати якісне ландшафтне освітлення – купити світильники та встановити їх у довільних місцях явно замало. Важливим є саме комплексний похід, що дозволить ефективно освітити всю територію та прикрасити її.

Для реалізації такого підходу при розробці проекту передбачаємо поділ на функціональні групи:

 • Перша група – функціональне освітлення. Сюди належать ліхтарі, підсвічування тротуарної доріжки, освітлення для огорожі тощо. Основне завдання – освітити важливі місця та зробити переміщення по території максимально комфортним та безпечним.
 • Друга група – декоративне підсвічування ділянки. Для реалізації цього завдання використовуються світильники із меншою яскравістю. Основна функція — декорування: підсвічування клумби, газону або водоймища мають привертати увагу.

Органічно вписане в комплексний ландшафтний дизайн освітлення має містити обидві групи світильників. Тільки в цьому випадку в темний час доби територія буде максимально комфортною — і при цьому вона виглядатиме дуже виграшно.

 

Види використовуваного підсвічування

Функціональне та декоративне освітлення саду, прибудинкової території чи іншого об'єкта забезпечується за рахунок використання різних освітлювальних приладів. Наші фахівці підбирають та комбінують пристрої, здатні забезпечити найкращий результат. Ми використовуємо:

 • Класичні ліхтарі — на стовпах, огорожах або кронштейнах.
 • Вбудовані світильники, що можуть вбудовуватися в ґрунт, дощатий настил, декоративні об'єкти тощо.
 • Болларди (стовпчики) висотою від 50 до 150 см, що ідеально підходять для розмітки доріжок.
 • Прожектори та софіти для створення акцентів на потрібних об'єктах.
 • LED-стрічки для контурного підсвічування.

Всі перелічені прилади мають достатню стійкість до впливу пилу та вологи. Для підсвічування водних об'єктів — ставків, водоспадів, басейнів — ми використовуємо спеціальні пристрої з підвищеною вологостійкістю, здатні безперебійно працювати навіть під водою.

 

Ландшафтне освітлення для будь-яких приватних та комерційних об'єктів

Нашим спеціалістам можна доручити реалізацію проекту будь-якої складності.

Підсвічування двору або прибудинкової території

Найпоширеніша задача, що включає розробку комплексного проекту для всіх функціональних зон з подальшим монтажем освітлення як біля будинку, так і на території з зеленими насадженнями.

Підсвічування газону або клумби

Завдання, для вирішення якого найчастіше використовуються вбудовані ґрунтові світильники. При монтажі підсвічування клумб з високорослими рослинами можуть застосовуватися софіти або інші пристрої для акцентування світлового пучка.

Підсвічування доріжок та сходів

Контури доріжок і сходинки підсвічуються боллардами, стовпчиками або світильниками, що вбудовуються на рівні грунту. Це обов'язкова умова для безпечного переміщення у темний час доби.

Ландшафтне освітлення парків та садів

Комплексне підсвічування саду або парку поєднує акцентне та маскувальне освітлення. Частини зелених насаджень навмисно затінюються, інші роблять добре видимими. Крім того, ландшафтне освітлення саду може передбачати декоративне підсвічування водойм.

 

Ціни та вартість ландшафтного освітлення під ключ у Києві

Для такого масштабного проекту, як ландшафтне освітлення, ціна завжди розраховується індивідуально. При цьому враховують:

 • Тип об'єкта, його площа та планування.
 • Вимоги до освітлення.
 • Специфікацію використовуваного обладнання.
 • Наявність ескізного проекту тощо.

На проектування та монтаж ландшафтного освітлення ціна в нашій компанії буде цілком доступною. При великій площі ділянки, а також значному масштабі проекту освітлення ми надаємо суттєві (15-20% і більше) знижки.

 

Замовити ландшафтне освітлення під ключ

У компанії ви можете замовити ландшафтне освітлення прибудинкової ділянки, саду, парку або рекреаційної зони. Розробку проекту, підбір апаратури та її монтаж проведуть фахівці високого класу. Ціни на встановлення ландшафтного освітлення при цьому залишаться демократичними – але результат вразить і вас, і ваших гостей!

 

FAQ

Чи використовує компанія TOPIAR енергозберігаючі технології під час проектування та монтажу освітлення?

При виборі обладнання для підсвічування ділянки енергозбереження поряд з ефективністю, надійністю та безпекою входить до списку пріоритетів. Ми активно використовуємо найсучасніші світильники — насамперед світлодіодні чи галогенні. LED-техніка значно перевершує звичайні лампи розжарювання за показниками енергоефективності. Тому навіть за великої площі ділянки витрати електроенергії будуть дуже скромними.

Чи можливе встановлення підсвічування на об'єкті, що вже експлуатується?

За потреби ми можемо вирішити й таке завдання. Звичайно, доведеться все одно виконати певний обсяг робіт — наприклад встановити стовпи для ліхтарів і сформувати мережу траншей для кабельних трас. Але більша частина ділянки залишиться недоторканою — наші майстри працюють дуже акуратно.

Ми побачили в журналах кілька ідей щодо підсвічування ділянки. Чи можете ви зробити так само?

Досвід і професіоналізм наших майстрів дозволяє їм реалізувати ідею будь-якої складності, тому на цьому етапі робіт проблем не виникне. Але в будь-якому випадку представнику компанії TOPIAR потрібно оглянути ділянку або інший об'єкт та оцінити, як саме ідея може бути реалізована. Можливо, потрібно буде провести підготовчі роботи або скоригувати схему підсвічування — але результат ми гарантуємо!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання