Планування ділянки 10 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 10 соток
Планування ділянки 10 соток має свої особливості. Як правильно розпланувати ділянку 10 соток? Для початку потрібно визначитися з тим, що буде знаходиться на ділянці. Для цього всю ділянку потрібно приблизно розділити на 4 зони: житлову, господарську, садово-городню (аграрну) і релаксаційну (зону відпочинку)..
Фото
3D тур
01
01
Портфоліо робіт
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 10 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

У наш час купівлею землі нікого не здивуєш. У багатьох є дачі, заміські будинки, городи. Мати землю в наш час стало дуже престижно. І недарма багато молоді і людей середнього віку все частіше і частіше замислюються про придбання землі та можливості покинути тісні і задушливі квартири.

Ця ідея як молодим сім'ям, яким хочеться новизни і простору, так і людям старшого віку, яким хочеться тиші і спокою. Правда, не кожен ризикує придбати земельну ділянку під забудову. Адже на це потрібні сили і фінанси. Набагато простіше купити ділянку з готовим будинком і усіма будівлями.

Але є і такі сміливці. Причиною покупки може бути нестача фінансових коштів на готовий будинок. У наше століття прогресу і високих технологій купити ділянку і побудувати на ній будинок за канадським зразком з дерева коштує дешевше, ніж придбати готовий будинок.

Або причиною покупки земельної ділянки є бажання побудувати свій будинок з нуля за власним дизайном і планом. Для побудови житлового будинку цілком підійде ділянка 10 соток. На ньому компактно можна розмістити все необхідне якщо правильно все розпланувати.

Планування ділянки 10 соток має свої особливості. Як правильно розпланувати ділянку 10 соток? Для початку потрібно визначитися з тим, що буде знаходиться на ділянці. Для цього всю ділянку потрібно приблизно розділити на 4 зони: житлову, господарську, садово - городню (аграрну) і релаксаційну (зону відпочинку).

Найважливішим при плануванні ділянки 10 соток є житловий будинок. При виборі місця для спорудження будинку важливо враховувати висоту ґрунтових вод і близькість водойм, а також підвищення ділянки. Якщо ділянка знаходиться в низині, або близько до ділянки знаходиться водойма, будинок потрібно будувати з урахуванням можливих підтоплень навесні і під час дощів.

Також при плануванні ділянки 10 соток варто врахувати, що житлові і господарські будівлі краще розміщувати на північному боці ділянки. Сонячний бік земельної ділянки краще залишити для аграрної та релаксаційної зони. Ключовим моментом при плануванні ділянки є дотримання будівельних, проектних і житлово-побутових норм.

Відстань вашого будинку від проїжджої частини та інших житлових будинків повинна становити не менше 3 метрів. Для того, щоб закрити свій будинок і двір від сторонніх очей по периметру ділянки вздовж паркану можна висадити дерева і чагарники. При плануванні ділянки обов'язково проконсультуйтеся у фахівця.

У вас є невелика ділянка, де Ви хочете жити і відпочивати, приймати гостей, вирощувати свої овочі та фрукти? Здається, це звичайна дача, але як зробити її незвичайною і затишною? План ділянки 10 соток необхідно створити найпершим. На ньому Ви відзначите вже наявні будови і насадження. Після переходите до планування дачної ділянки 10 соток, де розміщуєте ті зони і об'єкти, які Ви хочете бачити в остаточному варіанті.

Якщо на території вже є споруди та житловий будинок: продумайте, що Ви хочете зберегти, що розширити, а що знести. Щодо житлового будинку починайте розташовувати зони і необхідні об'єкти (погріб, колодязь, гараж, господарські будівлі), але не забувайте про санітарні норми.

Якщо у Вас наділ землі, то необхідне планування ділянки 10 соток під забудову. Це завдання і просте, так як у вас територія порожня, і Ви можете розмістити всі об'єкти на свій розсуд, і складне, адже знадобляться додаткові і повні дослідження рельєфу і ґрунту для вибору місця для будівництва будинку.

Місце для житлової зони вибирають на вищій точці, це знижує ризик затоплення при весняних паводках. Щодо житлової зони планується розташування зони відпочинку, господарські будівлі, сад і город. Чітке планування ділянки 10 соток дозволить функціонально розставити всі об'єкти і виконати роботи.

Замовивши роботи в нашій компанії, Ви отримаєте не тільки планування земельної ділянки 10 соток, а й підготовку необхідної документації, підбір і висадку рослин, якісні матеріали та високу швидкість виконання робіт.

Ландшафтний дизайн - це не тільки краса, а й вираз Вашої індивідуальності. Фахівці нашої компанії врахують Ваші побажання і особливості ділянки, швидко і якісно проведуть всі необхідні виміри, роботи і внесуть трохи креативу.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання