Планування ділянки 11 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 11 соток
Якщо ви плануєте на ділянці вибудувати житловий будинок, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями. Візьміть пробу ґрунту і зробіть аналіз ґрунтових вод, щоб уникнути підтоплень під час дощів і танення снігу навесні.
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 11 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Розпланувати земельну ділянку справа нелегка. Навіть якщо вона невелика. Начебто, що ж тієї землі - 11 соток, але ні, і тут свої нюанси. Земельна ділянка 11 соток підійде тим, кому не потрібна зайва земля, хто любить комфорт, затишок і компактність. Як же правильно розпланувати земельну ділянку 11 соток?

Для того щоб правильно розпланувати земельну ділянку 11 соток потрібно визначитися з його призначенням. Чи буде це дача з дачним будиночком і господарськими будівлями або це буде повноцінний житловий будинок з садом городом.

Якщо ви плануєте на ділянці вибудувати житловий будинок, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями. Візьміть пробу ґрунту і зробіть аналіз ґрунтових вод, щоб уникнути підтоплень під час дощів і танення снігу навесні.

При плануванні земельної ділянки 11 соток раціональним і правильним буде умовно розділити всю землю на 4 зони: 1 зона - житлова. Це будинок, гараж, літня кухня та інші споруди. 2 зона - господарська. Це сарай, туалет, компостній купа, вигрібна яма. 3 зона - аграрна. Це територія, відведена для саду та городу. 4 зона - зона відпочинку. У неї входять клумби, альтанки, баня, сауна.

При плануванні ділянки та складанні необхідної документації проконсультуйтеся з фахівцем, щоб уникнути помилок і прорахунків.

У вас є невелика дачна ділянка, і Ви хочете її змінити? У вас є ідеї, але Ви не знаєте, як правильно їх втілити і планування ділянки 11 соток викликає труднощі? Наша компанія допоможе Вам в цьому. Ландшафтний дизайн вже давно відсунув городи на задній план, адже основне бажання сучасної людини - це відпочити від міської метушні, побути в колі сім'ї.

Ми розглянемо основи дизайну невеликих територій і планування ділянки 11 соток. Першим, що виділяють - це розташування житлової зони. Саме від розташування будинку і плануються всі інші території та дизайн, який буде задіяний.

Згідно санітарним і пожежним нормативам, будинок повинен розташовуватися мінімум в 5 метрах від дороги і в 3 метрах від паркану. Господарські будівлі (лазня, комори і т.п.) на плануванні ділянки 11 соток розташовуються на відстані 8 метрів від будинку. Джерело води (колодязь) повинен бути відділений відстанню не менше 8 метрів від вбиральні, каналізації та компостних ям.

Високі дерева і зелені насадження повинні бути на відстані від 1 до 4 метрів від кордону з сусідньою ділянкою (відстань залежить від висоти насаджень). Основні показники необхідні, щоб при проведенні технічної інвентаризації були підписані необхідні документи, але в першу чергу - це ваша особиста санітарна та пожежна безпека ділянки.

Ділянка, зроблена за власним проектом і своїми руками, завжди буде гарна. Але якщо Ви хочете зробити функціональним кожен сантиметр землі - наші фахівці підкажуть вам найнесподіваніші і сміливі рішення для створення планування ділянки 11 соток.

Ландшафтний дизайнер складе і візуалізує ділянку відповідно до Ваших побажань, врахує всі нерівності і властивості ґрунту, що дозволить підібрати рослини і зелені насадження, які будуть довго рости в таких умовах. Залучення фахівця до планування ділянки 11 соток вбереже Вас від зайвих витрат і прискорить створення дизайну.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання