Планування ділянки 12 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 12 соток
Як же спланувати ділянку 12 соток? З огляду на сучасні технології на 12 сотках землі в наш час можна спроектувати і побудувати що завгодно, втілити найсміливіші мрії та ідеї. 12 соток землі - це ідеальний варіант для тих, хто не хоче нічого зайвого і громіздкого. Головне, щоб було все поруч під рукою.
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 12 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Планування ділянки 12 соток має свої особливості. Це така площа земельної ділянки, яка дозволяє обладнати як дачу з садом і городом на будь-який смак, так і житловий будинок з усіма необхідними будівлями.

Як же спланувати ділянку 12 соток? З огляду на сучасні технології на 12 сотках землі в наш час можна спроектувати і побудувати що завгодно, втілити найсміливіші мрії та ідеї. 12 соток землі - це ідеальний варіант для тих, хто не хоче нічого зайвого і громіздкого. Головне щоб було все, поруч під рукою.

Просто, затишно, компактно. Невеликий двоповерховий будинок. Двоповерхова споруда дозволить заощадити землю, якої так багато. Наприклад, на 1 поверсі - кухня, санвузол, вітальня, на другому - спальні кімнати. Поруч з будинком можна вибудувати гараж.

Гараж можна також прибудувати до будинку. Біля будинку також потрібно розташувати необхідні господарські споруди: комори, сараї, спеціальні приміщення для тварин (якщо такі є). Для відпочинку в сімейному колі можна вибудувати альтанку.

Це буде прекрасне місце, де можна пити чай і каву вранці разом з сім'єю або обідати на свіжому повітрі в колі друзів і близьких. Також ще однією необхідною спорудою для любителів попаритися є баня. І як вже тут без неї, на своєму власному ділянці?

Крім землі для житлових і господарських приміщень потрібно відокремити землю для саду, городу або квіткових клумб. Для любителів попрацювати з землею ця частина ділянки є незамінною. Тут можна поставити теплиці, побудувати оранжерею, в загальному, до чого лежить душа - тим і займатися.

Якщо дуже хочеться - можна навіть свій басейн побудувати. Якщо ви хочете, щоб ваша ділянка виглядав красивим і доглянутим, можна звернутися до фахівців з ландшафтного дизайну. Вони допоможуть все так спроектувати і розташувати, щоб всі зони на вашій ділянці виглядали органічно.

При проектуванні і плануванні земельної ділянки важливо пам'ятати про встановлені будівельних нормах, санітарних і проектних правилах. При плануванні та будівництві на ділянці важливо правильно скласти проектну документацію, щоб всі ваші ідеї і мрії були правильно і розумно оформлені без порушення прийнятих норм і законів.

Для правильного проектування будівництва на вашій ділянці можна звернутися в проектні та будівельні компанії, де відповідні фахівці зможуть вам допомогти і втілити в реальність ваші мрії.

Ви вже дуже давно мріяли про заміський будинок і ось ви, нарешті, придбали земельну ділянку 12 соток. Відразу з'являється безліч ідей і питань: де буде стояти будинок, місце для відпочинку, машини, доріжки, альтанка, сад, город. Якщо ви хочете прийняти оригінальне рішення по його облаштуванню, то ми допоможемо вам правильно скласти план ділянки 12 соток.

Планування ділянки 12 соток- справа не з легких, так як треба врахувати всі нюанси споруди, щоб розташувати максимально правильно і практично цілий ряд ваших бажань. Є безліч планувальних і природних факторів, які можуть вплинути на реалізацію ідей.

Планування дачної ділянки 12 соток починається з головного об'єкта забудови - будинку, тому в першу чергу визначаємося з його місцем розташування. Враховуємо, що сонячний бік краще залишити під сад і город, зону відпочинку, затінивши її яблунею або декоративним деревом.

Господарські будівлі необхідно розташувати так, щоб вони не заважали сприйняттю фасаду будинку. Гараж краще розмістити недалеко від в'їзду. Для всіх цих ідей потрібно не забувати, що є обов'язкові правила розташування будинків, які слід враховувати.

Простора площа ділянки в 12 соток дозволить вам побудувати містку лазню. Якщо у вас багато друзів, то відмінним рішенням буде також побудувати гостьовий будиночок. Щоб всі елементи ландшафту радували око, потрібно буде попрацювати над ландшафтним дизайном, а наші фахівці допоможуть вам з ідеями, як розташувати звивисті доріжки, фруктові та декоративні дерева, клумби, квітники, газони.

Не втрачайте час, звертайтеся до наших професіоналів. Вони вас не тільки проконсультують, а й допоможуть створити дачу вашої мрії. На нашому сайті можна подивитися також, як виконується планування ділянки 6 соток. Звертайтеся до нас і ми обіцяємо, що виконаємо всі ваші побажання в термін. Ви обов'язково залишитеся задоволені.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання