Планування ділянки 13 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 13 соток
Планування ділянки 13 соток досить складне завдання, тому що на невеликій площі необхідно розмістити всі необхідні об'єкти з дотриманням санітарних і протипожежних норм. Особливу увагу при створенні планування ділянки 13 соток слід приділити геометричній формі ділянки.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 13 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Незалежно від розміру садиби, будь-який її власник прагне сформувати на ній комфортні для проживання умови, з цієї причини планування ділянки 13 соток має величезне значення.

Крім обсягів житлового будинку та місця розташування до червоної лінії дороги, на розпланування ділянки впливають наступні умови:

  • Геометричні масштаби ділянки. Досить важко досягти зручного планування з дотриманням санітарних норм на вузькій або видовженій ділянці
  • Рельєф місця. Багато людей дають перевагу ділянкам з рівним рельєфом. Безумовно, панорамний дизайн подібного місця стане прекрасним і гідною варіантом, однак чудово виглядає запроектована ділянка площею 13 соток із рельєфом, виконана за допомогою терас
  • Розташування місця по відношенню до сторін світу і тенденції домінуючих вітрів
  • Наявність природних водойм і насаджень. При загальній привабливості садиби, розташованої безпосередньо на березі озера або річки є конкретні санітарні норми по її забудові. Крім цього, у зон, що знаходяться поблизу з басейнами, досить великий рівень ґрунтових вод, а ще загроза затоплення при весняній повені

При проектуванні ділянки на 13 соток постійно необхідно відштовхуватися від справжніх унікальних особливостей рис місцевості і ваших побажань.

Планування ділянки 13 соток досить складне завдання, тому що на невеликій площі необхідно розмістити всі необхідні об'єкти з дотриманням санітарних і протипожежних норм. Особливу увагу при створенні планування ділянки 13 соток слід приділити геометричній формі ділянки.

Потрібно врахувати місце проходження червоної лінії дороги, з якого боку потрапляє більша кількість сонячного світла, рельєф поверхні. Створити все необхідне на вузькій та видовженій ділянці складніше, ніж на більш пропорційній ділянці.

При будь-якому плануванні ділянки 13 соток необхідно виділити чотири основні зони:

  • житлова зона - це будинок, щодо якого і плануються всі інші зони ділянки. До будинку може бути прибудована тераса або гараж
  • зона для відпочинку. Зазвичай зона для сімейного відпочинку розташовується за будинком, де можна спорудити барбекю, альтанку, майданчик для активних ігор
  • зона сад - город. Залежно від побажань замовника, виділена територія ділиться на пропорції: більше садових дерев або більше місця для городніх грядок
  • зона господарських споруд. Тут можна розташувати будівлю з підсобним інвентарем, для розміщення тварин, вольєри, підвали або комори

Залежно від рельєфу і особливостей ґрунту вже коригуються типи насаджень (плодові дерева або невеликі чагарники, клумби або вазони з квітами), тип виконання оформлення (доріжки або тераси), що обов'язково буде вказано в плануванні ділянки 13 соток.

Фахівці нашої компанії зможуть створити і облаштувати будь-який ландшафт на будь-якій ділянці. Творчі ідеї та індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечить неповторний результат.

Наші дизайнери підберуть для Вашої ділянки тільки найкраще оформлення, якісні матеріали та стійкі рослини, які будуть радувати Вас довго і не принесуть клопоту у догляді. Планування ділянки 13 соток - непросте завдання, але наші дизайнери виконають його на відмінно!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання