Планування ділянки 14 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 14 соток
Для того, щоб все на вашій ділянці гармонійно поєдналось і радувало око, можна скористатися послугами ландшафтних компаній. Дизайнери допоможуть вам створити проект, який оптимально підійде для вашої ділянки. Щоб уникнути помилок при складанні проектної документації та будівництво проконсультуйтеся з фахівцями.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 14 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання

У кого немає тяги до фермерства або аграрного господарствп взагалі, задовольниться середньою ділянкою. Головне щоб все необхідне було поруч і під рукою. На ділянці землі 14 соток вистачить місця і для будинку і для лазні, і для роботи, і для відпочинку.

При плануванні земельної ділянки 14 соток логічним буде розділити будинок на основні зони. Площа ділянки дозволяє розглядати його не тільки як дачний варіант - город і дачний будиночок, але і як землю для побудови житлового будинку та інших приміщень.

Житловий будинок - це основа і центр всієї ділянки. Його краще розташувати в північній стороні ділянки. Поруч з будинком можна розташувати гараж, сарай і літню кухню. Сад та город раціонально розташувати на сонячній стороні ділянки.

Землю, що залишилась можна перетворити в зону відпочинку і естетичної насолоди. Тут можна вибудувати лазню, розташувати альтанки для відпочинку, зробити клумби. Влітку на цій території можна буде влаштувати пікнік, а взимку - шашлик для друзів або близьких.

Для того щоб все на вашій ділянці гармонійно поєдналось і радувало око, можна скористатися послугами ландшафтних компаній. Дизайнери допоможуть вам створити проект, який оптимально підійде для вашої ділянки. Щоб уникнути помилок при складанні проектної документації та будівництво проконсультуйтеся з фахівцями.

Дачні та садові ділянки не завжди великі, щоб на них розташувались всі ідеї та бажання власника, але планування ділянки 14 соток досвідченим фахівцем робить цю задачу реальною.

Для початку розберемо, що на ділянці повинно бути обов'язково, а що можна додати на площі, що залишилася. Початок будь-якого планування, а особливо планування ділянки 14 соток, - це визначення житлової зони, як побудований будинок, і щодо нього вже розподіляються інші основні зони: зона для відпочинку, сад і город, господарські будівлі.

Причому за побажанням замовника можна не включати якусь зону, якщо в ній немає необхідності. Основне правило при розміщенні будівель - це дотримання санітарних і пожежних норм, але в залежності від геометричної форми ділянки, іноді допускаються виключення.

Планування ділянки 14 соток повинне включати висадку дерев, яку краще проводити по периметру ділянки, - це забезпечить сонячним світлом і теплом всю площу. Для сімейного чаювання можна оформити зелений навіс або поставити альтанку.

Якщо не хочете великий город, то невеликі акуратні грядки або парники забезпечать необхідними овочами домашніх. Залежно від типу ґрунту і глибини підземних вод дендролог підбере ті зелені насадження, які довгі роки будуть радувати Вас.

Планування ділянки 14 соток може бути найрізноманітнішим. Земельні ділянки вже давно перестали бути домашньою плантацією по вирощуванню овочів і заготовки консервації на зиму. Сучасний підхід досвідченого дизайнера врахує і втілить всі Ваші заповітні мрії.

Земельна ділянка стане улюбленим місцем для життя і відпочинку. Довіртеся нашим професіоналам, ми не тільки зробимо планування ділянки 14 соток, але підготуємо і узгодимо всі необхідні нормативні документи, підберемо якісні матеріали та швидко виконаємо всі роботи на ділянці. Проводити час з сім'єю на свіжому повітрі стане вашим улюбленим заняттям.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання