Планування ділянки 17 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 17 соток
Господарські та житлові будівлі краще розмістити на північній стороні ділянки, а сонячну сторону залишити для садово-городньої зони і зони відпочинку. При плануванні земельної ділянки 17 соток обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб уникнути помилок і врахувати всі необхідні моменти.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

 

Вартість і кошторис на планування ділянки 17 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

У наш час все продається і купується. Є, так би мовити все і в асортименті. На будь-який смак і колір. Ось і на ринку нерухомості пропонують ділянки землі будь-якого розміру. Кому великий, кому - маленький, кому - 6 соток, кому - 20, а кому і 17 соток.

Прямо як торти на вагу в кондитерському магазині.

Планування ділянки 17 соток має свої особливості. Це досить велика територія. Її розміри дозволять вам розташувати всі необхідні будівлі не економлячи землю.

Площа земельної ділянки 17 соток дозволить вам при плануванні і забудові ділянки дотримати всі житлово-побутові, санітарні та будівельні норми.

При плануванні ділянки 17 соток варто врахувати з якою метою ви хочете її використовувати.

Якщо ви плануєте побудувати на ділянці житловий будинок, то обов'язково проаналізуйте ґрунт і близькість ґрунтових вод. Для зручності планування всю землю можна умовно розділити на 4 зони: житлову, господарську, аграрну і зону відпочинку.

Господарські та житлові будівлі краще розмістити на північній стороні ділянки, а сонячну сторону залишити для садово-городньої зони і зони відпочинку. При плануванні земельної ділянки 17 соток обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб уникнути помилок і врахувати всі необхідні моменти.

Будь-яку ділянку можна перетворити за допомогою ландшафтного дизайну в затишний куточок для сім'ї. Раціонально розпланована ділянка буде радувати Вас довго не тільки своєю функціональністю, але і зеленими насадженнями, клумбами, галявинами.

У плануванні ділянки 17 соток в зоні відпочинку можна розташувати, як альтанку, так і дитячий майданчик, барбекю або столик з навісом. Доріжка, яка грайливо звивається між насадженнями та клумбами, не тільки візуально розширює ділянку, але привносить незвичайність в дизайн.

Планування ділянки 17 соток дає достатньо місця для розташування необхідних для життя і відпочинку зон. За рахунок території можна збільшити зону відпочинку, висадити великий город або встановити парники. Залежно від рельєфу і властивостей ґрунту продумується дизайн, щоб в подальшому не виникало обвалів або осідань.

На видр зелених насаджень, особливо якщо плануються плодові дерева або чагарники, впливає близькість проходження ґрунтових вод, які вимірюються при плануванні ділянки 17 соток. Якщо води проходять близько, то незабаром дерева загинуть і сенсу їх висаджувати немає.

Зелена огорожа додасть ділянці яскравих фарб і зробить стандартний дизайн незвичайним. Розбивка схилу на кілька горизонтальних смуг-рівнів використовується не тільки для вирівнювання схилу (якщо рельєф з перепадами), але і для розмежування декількох зон або упорядкування насаджень.

Фонтанчики, штучні водойми, альпійські гірки додадуть різноманітності і тільки прикрасять ділянку. Не забудьте внести свої ідеї в плануванні ділянки 17 соток.

Якщо у Вас з'явилися ідеї, Ви можете сміливо ділитися ними при плануванні ділянки 17 соток з нашими ландшафтними дизайнерами. Вони врахують ваші побажання, додадуть свій досвід і креативність, внесуть функціональність в кожен сантиметр ділянки, підберуть рослини і матеріали для дизайну. Звертаючись в нашу компанію, Ви можете бути впевненими в результаті на всі 100%, адже у нас працюють тільки професіонали.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання