Планування ділянки 20 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 20 соток
Територія в 20 соток дозволить вам здійснити найзаповітніші мрії, адже на такій площі може поміститися не тільки будинок з садом, а і вистачить місця для басейну або ставка, лазні та альтанки в саду, городу та маленької ферми, дитячого або спортивного майданчика.
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 20 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

У наш час серед безлічі фірм пропонують різноманітні послуги особливе місце займають ті агентства, фірми і компанії, які торгують землею і нерухомістю. Тенденції на ринку нерухомості, як і в усьому світі дуже мінливі.

То в моді квартири, то приватні будинки, то дачі, то котеджі. Одне залишається незмінним - земля завжди цінувалася, і буде цінуватися.

І якщо вам пощастило придбати земельну ділянку, то не поспішайте його довірити його планування іншим, а використовуйте унікальну можливість стати і архітектором, і проектувальником, і будівельником. Якщо ви хочете не просто дачну ділянку, а землю з житловим будинком, то ділянка землі в 20 соток для цієї мети підійде ідеально.

Як розпланувати ділянку в 20 соток? Для початку дайте собі відповідь на питання навіщо вам потрібна ця земельна ділянка і яким ви її собі уявляєте. Чи буде це теплиця, ферма, сад, дачний будиночок з городом або повноцінний житловий будинок.

Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями як вам втілити свої ідеї в життя правильно і безпечно. Фахівці ознайомлять вас з пожежними, санітарно-гігієнічними та іншими нормами, які потрібно врахувати при плануванні ділянки та будівництва.

Якщо ви плануєте перетворити ділянку в велику теплицю або город, то багато порад не буде потрібно. Але якщо ви хочете обладнати дачну ділянку для відпочинку або тривалого проживання, вам буде потрібна допомога фахівців.

Вони допоможуть вам скласти план ділянки 20 соток з урахуванням ваших побажань і обравши оптимальний варіант. На ділянці 20 соток можна спланувати розміщення дачного будиночка, басейну, спортивного майданчика, клумб або саду, городньої ділянки для вирощування овочів, ягід, фруктових дерев.

Якщо ви плануєте зайнятися розведенням тварин та відкрити свою ферму, вам потрібно буде спланувати розміщення всіх господарських і підсобних приміщень для тварин і окремого житлового приміщення для себе.

Якщо ж ви маєте земельну ділянку 20 соток і хочете побудувати свій власний будинок, то необхідно все планувати  ще ретельніше. Адже будинок - це те місце, де ми проводимо більшу частину нашого життя, з будинком пов'язані наші найкращі спогади і моменти.

При плануванні ділянки 20 соток з житловим будинком всю наявну площу поділяють на 3 частини: житлову, господарську та городньо-садову (якщо ви таким хочете займатися).

Якщо ж ви не любитель покопатися в землі, то ділянку можна приблизно розбити на житлову і господарську площу, а решту землі заасфальтувати або розбити на ній клумби.

Купуючи нерухомість в 20 соток, важливо спочатку розуміти, на який результат ви розраховуєте. Можливо, ви хочете побудувати будинок для себе або ця площа потрібна для зовсім іншої мети, але ви боїтеся зробити невдале планування і відтягуєте момент закладення першої цеглини у фундамент.

Цікаво, а чи достатньо цієї території для реалізації задуманого вами проекту? І якщо в цей момент ви розгублені або не впевнені в своїх планах, ми розповімо вам, що таке ідеальне планування ділянки 20 соток.

Територія в 2000 метрів квадратних дозволить вам здійснити найзаповітніші мрії, адже на такій площі може поміститися не тільки будинок з садом, а і вистачить місця для басейну або ставка, лазні та альтанки в саду, городу та маленької ферми, дитячого або спортивного майданчика.

Після першої зустрічі на об'єкті, визначивши рельєф місцевості і позначивши форму ділянки, ми підготуємо для вас план ділянки 20 соток.

Спершу наші фахівці розділять територію на зони, як правило, виділивши три основних:

  • житлову
  • господарську
  • садову

Житловою зоною називають сам будинок і прилеглі до нього зони (альтанку, басейн, дитячий майданчик). Прибудинкова зона - це візитка, їй варто приділити особливу увагу, адже кожному господареві приємно, коли перше враження про його будинок у сторонніх спостерігачів зачаровує.

До господарської зони відносять сарай, лазню, теплицю. Всі ці будови входять в план ділянки 20 соток і будуть винесені на мапі якнайдалі від житлової зони. За винятком гаража, який може бути прибудованим до будинку, це виглядає стильно і до того ж практично.

А садові зона - це, безумовно, сам город і сад. Ця ділянка території подарує вам не тільки урожай по осені, а ще справжню атмосферу заміського будиночка.

Планування земельної ділянки 20 соток спирається на схему комунікацій та інші нормативні акти будівництва. Для нас важливо продумати кожну деталь і гармонійно зв'язати три зони між собою для вашої зручності.

З нашою командою планування дачної ділянки 20 соток стане для вас приємними клопотами.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання