Планування ділянки 25 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 25 соток
Планування ділянки 25 соток дозволяє здійснити будь-які задуми! Велика територія і раціональний підхід ландшафтного дизайнера дозволять з максимальною функціональністю облаштувати і виділити кожен куточок.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 25 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

У кожного з нас в житті є свої певні ролі, але іноді так хочеться побути кимось іншим. Приміряти на себе якусь іншу професію, побути тим, ким ще ніколи в житті не був.

Планування ділянки в 25 соток - це прекрасна можливість приміряти на себе роль проектувальника, архітектора, будівельника і дизайнера. При плануванні ділянок всю землю прийнято розділяти на основні зони.

Якщо планується дачну ділянку, то зон буде три:

  • дачний будиночок — житлова зона
  • сад, город, теплиці — аграрна зона
  • альтанка і клумби — зона відпочинку
  • якщо на дачі будувати туалет і сарай, то утворюється ще й господарська зона. 

Якщо облаштовувати ділянку для тривалого проживання, то зони будуть ті ж, тільки кількість будівель збільшиться. Адже на ділянці можна облаштувати лазню, басейн, гараж. Можна побудувати літню кухню і альтанки. А щоб раділо око і відпочивала душа, на ділянці можна розбити клумби і зробити доріжки.

Для того, щоб правильно спланувати земельну ділянку в 25 соток не обов'язково бути архітектором і дизайнером. Є багато інформації і літератури з проектування земельних ділянок. Також ви завжди можете звернеться до компанії, що займається ландшафтним дизайном і вам допоможуть кваліфіковані фахівці.

Планування ділянки 25 соток дозволяє здійснити будь-які задуми! Велика територія і раціональний підхід ландшафтного дизайнера дозволять з максимальною функціональністю облаштувати і виділити кожен куточок.

Як і будь-який дизайн, план ділянки 25 соток починається зі збору та вивчення вихідної інформації: властивості ґрунту, особливості клімату, розташування будівель, тривалість світлового дня на різних територіях ділянки, побажання замовника.

Особливу увагу слід приділити рельєфу (чи є схили або це рівна поверхня) і ґрунту (чи потрібно додатковий чорнозем, як близько проходять ґрунтові води).

План ділянки 25 соток складається та візуалізується на комп'ютері. При плануванні можна використовувати кілька стилів дизайну (класичний, англійський, сільський, східний, альпійський та інші).

Для кожної функціональної ділянки можна вибрати дизайн і втілити його. І це буде виглядати стильно і доречно! Наприклад, для господарських будівель застосувати сільський стиль, а для саду - альпійський.

Біля будинку можна побудувати басейн, дитячий майданчик, а в саду встановити альтанку і барбекю. Якщо є вихід до водойм (річка або озеро) - то це значно розширює можливості унікального дизайну вашої ділянки.

Наші дизайнери сповнені новими унікальними ідеями, планування дачної ділянки 25 соток - це широкий плацдарм для експериментів і унікальних рішень. Якщо ви звернетеся до професіоналів, то Вас завжди чекатиме кілька варіантів рішень планування, якісний ґрунт, широкий вибір рослин і зелених насаджень, швидке виконання замовлення.

Хочете облаштувати водоспад або штучну водойму, організувати зону відпочинку або овочеву грядку? Ми допоможемо вам у цьому! Довірте професіоналам облаштувати Ваш ландшафтний дизайн вашої ділянки 25 соток.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання