Планування ділянки 30 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 30 соток
У будь-якому ландшафтному дизайні, а особливо для планування ділянки 30 соток, необхідна точна і повна інформація про місце, особливості ґрунту і клімату. Як і в будь-якій справі, найважливіший етап - це планування і створення розрахунків. Ніколи не варто економити на цьому етапі, адже точність інформації дозволить створити дизайн не на один сезон.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 30 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Всі ми різні: хтось любить простір, хтось тісноту, хтось комфорт, хтось компактність і мінімалізм. На ринку нерухомості можна підібрати житло на будь-який смак, але ось творити самому, вкладаючи частинку душі в кожен штрих приємніше.

І якщо ви володієте ділянкою землі, у вас є унікальна можливість побудувати будинок починаючи з фундаменту і закінчуючи дахом за своїм власним планом і зі своїм унікальним дизайном. Послуги із планування земельних ділянок в залежності від розміру має свої особливості.

І помилкою було б вважати що великі ділянки планувати важче, ніж маленькі. Планування ділянки землі 30 соток має свої особливості. Площа ділянки дозволяє планувати будівництво з урахуванням усіх житлово-побутових норм і рекомендацій.         

Крім того, площа ділянки дозволяє будівництво не одного а кількох житлових приміщень. Для оптимального планування всю ділянку краще умовно розділити на житлову, аграрну, господарську зону і зону відпочинку із зазначенням того скільки землі відводиться на ту чи іншу зону і де вона повинна розташовуватися.

Будувати житлові та господарські приміщення краще на північній стороні ділянки а садово-городню зону і зону відпочинку облаштувати на південній стороні.

Планування ділянки 30 соток - це досить великий наділ землі, на якому, крім основних зон (житлова зона, господарські будівлі, невеликий сад), можна облаштувати нові зони для відпочинку або розширити вже наявні. Для цього треба виробити чіткий план, зрозуміти, де яка зона буде розташована, визначитися, для яких інтересів буде облаштована ділянку. Ідей безліч, головне - правильно їх розпланувати і підібрати необхідні матеріали, рослини і створити план ділянки 30 соток.

У будь-якому ландшафтному дизайні, а особливо для планування ділянки 30 соток, необхідна точна і повна інформація про місце, особливості ґрунту і клімату. Як і в будь-якій справі, найважливіший етап - це планування і створення розрахунків. Ніколи не варто економити на цьому етапі, адже точність інформації дозволить створити дизайн не на один сезон.

Чим же можна заповнити таку велику ділянку? Ось кілька ідей для душі:

  • виділити велику ігрову зону для дітей
  • висадити великий розарій
  • висадити сімейну алею з дерев і спостерігати як вони зростають
  • посадити красуню ялинку, навколо якої можна збиратися і прикрашати на Новий рік
  • більше залишити землі під город і парники, щоб завжди балувати домашніх свіжими овочами та ягодами
  • висадити більше плодоносних дерев
  • розбити поле для гольфу або тенісу
  • облаштувати фонтан, басейн, водоспад і т.д.

Планування ділянки 30 соток складне, але такі рішення підкреслять вашу індивідуальність, нададуть місце для відпочинку і проведення часу за інтересами, дозволять кожному члену сім'ї мати свій «куточок» в якому буде комфортно.

Фахівці нашої компанії з ландшафтного дизайну розроблять план, складуть і затвердять проектну документацію, підберуть тільки кращі матеріали і насадження, швидко і якісно проведуть всі роботи на присадибній ділянці. Довіртесь професіоналам, і Ваша планування ділянки 30 соток стане кращим місцем для життя і відпочинку!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання