Планування ділянки 5 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 5 соток
Ділянку землі 5 соток можна облаштувати і розпланувати як місце для відпочинку. І ви самі не помітите як це місце стане для вас особливим і вам захочеться приїжджати сюди все частіше і частіше. Як же правильно розпланувати земельну ділянку 5 соток? Планування земельної ділянки 5 соток має свої особливості
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 5 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Аграрні роботи відбирають багато сил і енергії і не кожен любить витрачати на них свій час, свої сили і здоров'я. Багатьом простіше піти до магазину та придбати всі необхідні ягоди, фрукти і овочі, ніж вирощувати їх на власній дачі.

Через такий підхід маленькі дачні ділянки часто простоюють без діла і заростають бур'янами. Якщо дачна ділянка маленька, не більше 5 соток, і ви не можете або не хочете використовувати її під забудову, є інше рішення питання.

Ділянку землі 5 соток можна облаштувати і розпланувати як місце для відпочинку. І ви самі не помітите як це місце стане для вас особливим і вам захочеться приїжджати сюди все частіше і частіше. Як же правильно розпланувати земельну ділянку 5 соток? Планування земельної ділянки 5 соток має свої особливості.

Спочатку потрібно облаштувати дачний будиночок. Будівництво житлових приміщень краще планувати на північній стороні ділянки. До будинку можна прибудувати господарську споруду для зберігання дачного інструменту та іншого інвентарю.

На сонячному боці ділянки можна облаштувати квіткові клумби. Для любителів традиційного відпочинку на ділянці можна побудувати лазню. Для того, щоб все оптимально розташувати на дачній ділянці проконсультуйтеся з нашим фахівцем з ландшафтного дизайну.

Ділянки в 5 соток в основному призначалися для саду та городу. Саме тому найчастіше вони простоюють без уваги. Зараз складно знайти людину, яка любить у вільний час попрацювати на городі, вирощуючи фрукти і овочі.

Простіше все це купити в магазині. Так можна не витрачати свій час і здоров'я. Але якщо у вас є вільна ділянка, не потрібно списувати її з рахунків або намагатися продати. Є інший варіант. З нього можна зробити відмінне місце для відпочинку для вас і ваших друзів.

Планування ділянки 5 соток займе якийсь час і потрібно попрацювати, щоб зробити її максимально комфортним і функціональним. Наші фахівці тямлять в цьому і можуть створити для вас місце, де захочеться бувати якомога частіше.

Планування дачної ділянки 5 соток повинно починатися з визначення місця для будинку. Так як загальної площі території мало, господарські приміщення краще зробити прибудовами. В такому випадку ще залишиться місце для облаштування невеликої зони відпочинку, яка може включати дитячий майданчик і альтанку. І навіть буде можливість спорудити невелику сауну для любителів попаритися.

Клумби, плодові дерева, і живопліт замість паркану допоможуть зробити план ділянки 5 соток дуже затишним і комфортним. Зону відпочинку і насадження логічніше розмістити на сонячній стороні, а житлові приміщення на північній. Також при плануванні ділянки 5 соток потрібно простежити, щоб дерева були на достатній відстані від будинку і не закривали все денне світло.

У разі, коли є ділянка 5 соток, планування – це досить скрупульозний і трудомісткий процес. Фахівці нашої компанії допоможуть створити комфортний і затишний проект дачі. У ньому будуть враховані як побажання власника з приводу візуальної складової, так і необхідні методики для збільшення простору і розумного створення плану.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання