Планування ділянки 7 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 7 соток
У нашій компанії використовуються новітні методики для планування ділянок. Ще на етапі обговорення за допомогою спеціальних програм ви зможете побачити остаточний результат.
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 7 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Як стверджують казки та інші джерела 7 - це щасливе число. Чи вірите ви цьому чи ні, але ділянку 7 соток можна перетворити в прекрасне і щасливе місце. На цій, здавалося б, невеликій ділянці землі можна втілити всі свої дизайнерські ідеї і мрії.

У центрі кожної ділянки стоїть будинок. Не важливо, чи буде це житловий будинок або простий дачний будиночок. На невеликих ділянках, щоб використовувати менше землі вважають за краще будувати двоповерхові будинки.

Сучасні технології пропонують будівництво дачних та житлових будинків за канадськими технологіями з дерева. При будівництві будинку важливо проаналізувати ґрунт і розташування ґрунтових вод, щоб уникнути підтоплень.

Будинок і господарські будівлі краще розташовувати в північній частині ділянки не менше ніж за 3 метри від дороги і інших будівель. Сонячний бік можна залишити для саду, городу, квіткових клумб. Також на ділянці можна спорудити невелику альтанку для відпочинку, розбити кілька клумб, провести доріжки.

Вздовж паркану можна висадити живопліт з дерев і кущів. При плануванні земельної ділянки 7 соток можна скористатися послугами фірм, які займаються ландшафтним дизайном. Проконсультувавшись з фахівцем, ви можете отримати декілька цінних порад з облаштування та плануванні вашої ділянки.

Власники дачних ділянок відразу щасливчики. Навіть якщо у вас в розпорядженні всього 7 соток, їх теж можна перетворити в райське містечко. Наші фахівці точно знають, як це зробити.

Планування ділянки 7 соток починається з вивчення рельєфу, форми і розташування ґрунтових вод. На останній фактор обов'язково потрібно звернути увагу, щоб уникнути ризику підтоплення. Після аналізу наявної інформації центральним питанням при плануванні дачної ділянки 7 соток залишається розміщення будинку.

Територія невелика, а крім житлового приміщення потрібно ще знайти місце для гаража, господарських будівель і зони відпочинку. Тому логічним і дуже раціональним рішенням буде споруда двох, а то і триповерхового будинку.

Розробляючи план ділянки 7 соток, житлове приміщення краще розташувати з північного боку. Сонячну раціонально буде залишити для зони відпочинку. Тут можна розмістити альтанку, дитячий майданчик, посадити плодові дерева і безліч клумб з різними кольорами.

Так як територія не дуже велика, гараж краще розміщувати ближче до виходу, а в'їзд зробити ще з вулиці, щоб не забирати необхідний простір. Розробляючи план ділянки 7 соток, можна вибрати варіант заміни забору або його декорування живоплотом.

Фахівці з ландшафтного дизайну, які працюють в нашій компанії, допоможуть створити дивовижні тераси, доріжки, клумби, щоб постійно радувати вас і ваших гостей.

Необхідно, щоб планування ділянки 7 соток розробляли виключно професіонали. Ми допоможемо визначитися зі стилем, в разі потреби максимально розширимо наявний простір і облаштуємо все найбільш комфортно.

У нашій компанії використовуються новітні методики для планування ділянок. Ще на етапі обговорення за допомогою спеціальних програм ви зможете побачити остаточний результат.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання