Планування ділянки 8 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 8 соток
Найголовніше при плануванні ділянки 8 соток пам'ятати, що 8 соток - це не багато, але й немало. І що зовсім важливо, якщо ви вже замахнулися на будівництво хоч чого-небудь, то без нормативної та проектної документації точно не обійтися.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 8 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Ви тримаєте в руках документ, який свідчить, що ви є господарем 8 соток землі. І що ж тепер з ними робити? Можна здати в оренду і не морочитися. Нехай який-небудь фермер або городник з ним возиться і отримує задоволення, а ви будете отримувати орендну плату.

Можна без зайвої мороки засадити землю всілякими овочами та іншим аграрним добром і восени отримати свої вітаміни, як то кажуть прямо з грядки. А можна все таки взятися за клаптик землі в 8 соток і перетворити його в цукерку. 8 соток - це багато чи мало?

Дивлячись для чого. Для триповерхової вілли з басейном замало якось, а ось для дачного будиночка цілком зійде. Можна спробувати вибудувати на ній житловий будинок, але це буде зовсім невеликий будинок. Як планувати ділянку 8 соток? 

Напевно, найголовніше при плануванні ділянки 8 соток пам'ятати, що 8 соток - це не багато, але й немало. І що зовсім важливо, якщо ви вже замахнулися на будівництво хоч чого-небудь, то без нормативної та проектної документації точно не обійтися.

Доведеться повозитися з начальниками, інспекторами та іншими фахівцями, які розкажуть на якій відстані повинна бути та чи інша споруда від того чи іншого місця, якої висоти має бути паркан, де і як він повинен проходити (це щоб уникнути сварок з сусідами).

Якщо ви плануєте завести домашнє господарство, вас проконсультують якими мають бути господарські будівлі для тварин, на якій відстані вони повинні знаходиться один від одного, від дороги, від сусідів і будинку і якими взагалі повинні бути.

Якщо ви хочете облаштувати ділянку як дачу то при плануванні ділянки 8 соток в план будівель крім дачного будиночка можна внести і лазню, і літню кухню. Баня - буде прекрасним доповненням до всіх запланованих будівель, а також дозволить розслабитися і відпочити після трудового дня або на вихідних.

Якщо у вашому проекті ви виділили ділянку для посадки овочів, ягідних кущів і фруктових дерев, то не зайвим буде внести в план будівель сарай або приміщення для зберігання городнього і садового інвентаря і продуктових запасів.

Якщо ви хочете, щоб ваша дачна ділянка виглядала гарно і затишно, і не знаєте як втілити свої ідеї в життя або не знаєте як краще розпланувати ділянку 8 соток, ви можете звернутися у компанію, яка займається ландшафтним дизайном і вам допоможуть справжні кваліфіковані фахівці.

І вашу начебто невелику земельну ділянку можна буде облаштувати так, щоб раціонально і правильно розподілити землю і зробити його затишним і гарним місцем.

Ви придбали ділянку. Яка вона? Уже з будівлями або ви плануєте будувати свій новий будинок? Вже є споруди господарського призначення або Ви будете їх зносити і будувати нові? Ділянка в 8 соток відносно невелике, але при правильному дизайні ландшафту стане райським куточком для відпочинку і проведення часу з сім'єю на свіжому повітрі.

Планування садової ділянки 8 соток повинне бути продумане заздалегідь, щоб зручно розмістити всі господарські і житлові об'єкти. На такій ділянці можна побудувати лазню, альтанку і великий дитячий майданчик, посадити город або сад.

Перш ніж втілювати в життя задумане, план ділянки 8 соток треба затвердити. Залежно від планування ділянки 8 соток необхідно визначити зону для саду та городу (зазвичай близько 75% площі), житлова зона (близько 10% площі) і будови господарського призначення (15% площі). Але все можна регулювати під ваші побажання і переваги.

Ми зберемо інформацію про рельєф і властивості ґрунту (які рослини краще ростуть, де проходять ґрунтові води). Розподіливши пріоритети, можна приступати до планування дизайну ділянки. Перше, що визначається на ділянці, - це розташування житлового будинку. Щодо нього розташовуються інші споруди і планується дизайн ландшафту.

Залежно від клімату, де розташована ділянка 8 соток, планування посадки дерев, рослин і кущів робиться так, щоб вони не тільки не «згорали» на сонці, а й отримували необхідні умови для зростання, цвіли і тішили Вас. Яким би складним не був дизайн, наші фахівці допоможуть Вам втілити мрію в плануванні дачної ділянки 8 соток! Ваш ділянка буде враховувати всі бажання кожного члена вашої родини!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання