Планування ділянки 9 соток

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території 9 соток
Дуже важливо визначити, що потрібно зробити і які інструменти використовувати, щоб забезпечити комфортне проживання та роботу на ділянці в різні сезони року, при різній погоді. Якщо потрібно, ділянку можна захистити від вітру з живоплотом.
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки 9 соток формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

Коли ділянка зовсім маленька, то власник не будує ніяких особливих надій на те, що він дозволить собі реалізувати дуже багато різних творчих ідей. Хоча це неправильно, адже професіонал може працювати як  з ділянкою 30 соток, так і з ділянкою 5 соток.

А що можна очікувати від дизайнера, якщо є 9 соток? Якщо враховувати чисто технічні нюанси, а розглядати планування з естетичної точки зору, то ми помітимо, що дуже багато рішень, які застосовуються для великих ділянок, можуть бути реалізовані і тут.

Адже ніщо не заважає взяти ту чи іншу знахідку, ідею, і просто масштабувати так, щоб вона виглядала гармонійно на ділянці 9 соток. Планування ділянки 9 соток - не таке велике володіння, щоб можна було нехтувати чисто утилітарним призначенням.

Переміщення по ділянці повинно бути комфортним, ергономічним. Доступ до господарських будівель повинен бути вільним, а вся ділянка спланована так, щоб можна було легко за нею доглядати.

Дуже важливо визначити, що потрібно зробити і які інструменти використовувати, щоб забезпечити комфортне проживання та роботу на ділянці в різні сезони року, при різній погоді. Якщо потрібно, ділянку можна захистити від вітру з живоплотом.

Обов'язково використовується засіб видалення, виведення зайвої води, яка накопичується після рясних опадів. Звичайно, канави теж можуть виглядати дуже презентабельно, бути елементом загального ландшафтного дизайну. На ділянці 9 соток планування, з точки зору фінансів, може бути різною.

Є дуже презентабельні рішення, які не вимагають значних вкладень, а є таке облаштування 9 соток, яке коштує дорого. Це залежить від конкретного проекту.

Якщо ви звернетеся до наших фахівців, разом ви знайдете саме таке рішення в дизайні ландшафту, яке буде чудовим, доцільним, як по інструментах, так і за вартістю. Теж саме стосується і всього, що лежить в області ландшафтного дизайну. Наші професіонали зможуть навіть з не кращої ділянки зробити "цукерочку"!

Коли у вас є власна дачна ділянка, це дійсно дуже круто. Єдине, що може бути перешкодою для здійснення будь-яких бажань, це його розміри. Тільки не варто впадати у відчай. Володіючи високим професіоналізмом, наша компанія допоможе реалізувати величезну кількість ідей, при цьому ви навіть не відчуєте нестачу простору.

Планування дачної ділянки 9 соток складний процес. Необхідно створити максимальний простір і функціональність. Потрібно зауважити, що в разі роботи з більшою територією можна втілити багато цікавих ідей. Але ж ніхто не забороняє ці ж задумки реалізувати і при плануванні ділянки 9 соток. Для цього всього лише потрібно правильно їх масштабувати.

При плануванні ділянки 9 соток потрібно враховувати масу нюансів, завдяки яким результат вийде ідеальним і з візуальної сторони, і з боку комфорту. Для зручного переміщення по ділянці, потрібно робити доріжки шириною близько одного метра і спланувати зручне розташування всіх будівель.

Планування дачної ділянки 9 соток повинне починатися з визначення місця, де буде розміщуватися будинок і в залежності від цього вибрати розташування для інших приміщень. По периметру, як правило, встановлюють паркан, але його можна замінити живоплотом. Це буде виглядати набагато естетичніше.

Не варто забувати і про технічний бік питання. Дуже важливо пам'ятати про правильне підключення енергоносіїв. Також слід звернути увагу на висновок і видалення надлишкової води, яка може з'являтися в разі сильних опадів. Для цього риються канави, які наші фахівці можуть оформити як елемент ландшафтного дизайну.

Якщо у вас є ділянка 9 соток, планування буде служити основою для створення ідеального проекту. Тому звертайтеся в нашу компанію і ми допоможемо створити затишок і гармонію в ваших володіннях.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання