Планування ділянки під ключ

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Планування території
Планування ділянки повинна включати в себе чітке зонування таких частин, як будинок, об'єкти малих архітектурних форм, і некапітального будівництва, а також спеціально виділені для посадки рослин території
Фото
3D тур
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Вартість і кошторис на планування ділянки формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання.

У даній статті ми розглянемо кілька питань, які стосуються планування ділянки. Яке б рішення по облаштуванню власної ділянки вам не сподобалось, потрібно чітко визначити, чи можуть бути тут реалізовані всі необхідні заходи з облаштування ділянки.

Перш за все, необхідно оцінити, чи були здійснені, і в якій мірі, підготовчі роботи, адже це істотно впливає не тільки на реалізацію проекту ландшафтного дизайну, а й на подальшу експлуатацію і довговічність декоративних елементів.

Планування ділянки повинне включати в себе чітке зонування таких частин, як будівля будинку, об'єкти малих архітектурних форм, і некапітального будівництва, а також спеціально виділені для посадки рослин території.

Крім цього, в плануванні має бути видно, де знаходяться доріжки, проїзди і будівлі господарського призначення. Є ділянки, де заміські будинки мають господарські приміщення, що знаходяться окремо. А є й такі, які є прибудовою житлового приміщення.

Для реалізації безлічі рішень в сфері ландшафтного дизайну, для якісного облаштування ділянки площа 1000 квадратних метрів може бути цілком достатньою. Ділянка площею в 300-600 квадратних метрів обмежує можливості, так як придатний тільки для малого господарства.

Але і тут можна реалізувати деякі цікаві ідеї, які дозволяють створювати цілком презентабельний дизайн. Крім візуальних характеристик, ділянка повинна відповідати ряду вимог пожежної безпеки, екологічним та санітарним нормам.

Спільними, але не обов'язковими до виконання правил є рекомендації з облаштування ділянки. Наприклад, рекомендується перед входом в будинок розбивати квітник або невелику клумбу. На бічних ділянках або з тильного боку будівлі висаджуються садові дерева.

Щоб при цьому уникнути пошкодження фундаментів внаслідок розростання кореневої системи великих дерев, їх слід висаджувати далі від будівлі. Нерідко господарські будівлі псують весь вигляд, і робити благоустрій ділянки необхідно використовуючи більше декоративних рішень.

Наприклад, ефективним може бути облаштування огорож, які дозволяють здійснити зонування ділянки. На загальне планування вливає безліч чинників. Наприклад, це тип ґрунту, наявність ґрунтових вод, загальна кліматична зона, розміри, а також форма ділянки.

Незважаючи на те, що форми ділянок традиційно правильної форми, є і більш складні випадки, які мають такі форми, як трикутник, кутові, закруглені і г-образні. Багато в чому це визначає набір використовуваних декоративних рішень для облаштування ділянки.

Професійний підхід вимагає уважного ставлення до того, якого напряму вітер, як він впливає, також обов'язково визначте зони освітленості, щоб згодом правильно визначити, які рослини і де вони повинні бути висаджені.

Крім уже відомого вам такого стилю планування ділянки, як ландшафтний дизайн, використовується і простий геометричний. Він передбачає використання геометричних форм для облаштування ділянки, акцент ставиться на сільськогосподарських культурах, які, крім іншого, мають і привабливі візуальні характеристики.

Деяких власників бентежить те, що їх ділянка розташована на нерівній поверхні. Однак рельєф являє собою ідеальне полотно для застосування безлічі цікавих напрацювань в сфері ландшафтного дизайну. Детальніше про це ви можете прочитати в інших наших статтях, а ще краще - повідомте нашого фахівця про свою зацікавленість даною темою, і ми з вами поспілкуємося предметно.

Якщо ви мрієте про заміський будинок або у вас вже є ділянка, то перше, про що ви думаєте - це планування. Незалежно від площі земельної ділянки, ви хочете перетворити його в гарний, затишний і зручний куточок відпочинку і насолоди природою.

Швидше за все, ви вже склали попередній план ділянки, але ще сумніваєтесь, чи все ретельно продумали. Від правильного зонування залежить дуже багато нюансів, які необхідно враховувати.

Де буде стояти будинок, як зручніше і непомітніше розташувати господарські будівлі, яким чином влаштувати зону відпочинку, в якому місці краще розбити клумби, сад і грядки? Всі ці питання укладаються в один: як правильно розпланувати ділянку, щоб вона завжди радувала вас, підіймала настрій, приносила натхнення для спілкування з живою природою. Рішення є! У нас ви знайдете приклади планування ділянки.

Перш за все, ми уважно вислухаємо вас, прислухаємося до всіх побажань і постараємося задовольнити їх з урахуванням ваших можливостей. Наші дизайнери розроблять кілька концепцій і представлять вашій увазі варіанти на вибір.

Власники невеликих ділянок можуть отримати консультацію, по плануванню ділянки, вдало розташувавши не тільки будинок і сад, а й зону відпочинку з невеликою штучною водоймою і знайти зручне місце для господарських будівель.

У вас велика земельна ділянка, і ви хочете прийняти оригінальне рішення по її облаштуванню? Ми допоможемо вам здійснити ваш план швидко і якісно, ​​адже у нас є готові варіанти планування ділянки, які можна взяти за основу.

Крім звичайного ландшафту, на такій ділянці можна спорудити цілий комплекс всіляких будівель: баню, басейн, теплицю або вольєри для тварин. Крім саду, зону для відпочинку можна розширити різноманітними рокаріями та альпінаріями і ви зможете милуватися прекрасними квітами.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання