Зливова каналізація

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Дощова каналізація під ключ в Києві

Краща ціна на проектування та монтаж ливневої каналізації в Україні

Ціна формується індивідуально.

Ми даємо кращі ціни в Києві і Україні.

У концепції облаштування приватного будинку або котеджу гранично важливу роль відіграє система ливневої каналізації. Ця система відповідає за швидке і ефективне відведення дощової і талої води з присадибної території. Від функціонування каналізації залежить естетичний зовнішній вигляд території, стан бруківки, галявин, газону, а також цілісність будинків та інших споруд.

На етапі проектно-будівельних робіт необхідно подбати про монтаж ливневої каналізації, адже таке рішення буде вигідною інвестицією в безпеку вашого майна і красу ландшафтного дизайну. Крім того, пристрій ливневої каналізації перешкоджає утворенню калюж, які можуть завдати шкоди рослинам. Завдяки швидкому відводу води вона не буде застоюватися, і не буде розвиватися грибок і пліснява.

Компанія TOPIAR пропонує вам свої професійні послуги з проектування ливневої каналізації, її монтажу та обслуговування. Скористайтеся послугами нашої компанії, і ви завжди будете впевнені в тому, що дощова або тала вода не стане причиною руйнування будівель або зіпсує вигляд вашого ландшафтного дизайну. Розрахунок ливневої каналізації - це індивідуальний процес і для кожного об'єкта проектується особлива система.

При проектуванні потрібно визначитися з видом каналізації (внутрішня або зовнішня), чітко позначити місце розміщення колодязів і їх кількість, а також підібрати матеріали і труби необхідної довжини. Тільки в такому випадку ливнева каналізація для заміського будинку буде виконувати свій функціонал. Також на етапі створення проекту ми враховуємо кількість опадів, тип і площу території, а також наявність водойм поблизу.

Важливо також пам'ятати, що не менш значущим і відповідальним етапом є монтаж ливневої каналізації. Для цього ми також готові надати послуги наших фахівців, які зможуть швидко і якісно здійснити всі установчі процеси. Якщо ви хочете дізнатися про вартість монтажу зливової каналізації, рекомендуємо зв'язатися з нами за телефоном або відвідати наш офіс.

Співпраця з компанією TOPIAR означає, що при створенні проекту каналізації всі технічні нормативи, державні стандарти будуть дотримані. Ми готові виконати весь процес прокладки зливової каналізації під ключ. В такому випадку ви можете бути впевненими в тому, що всі рутинні проблеми будуть перекладені на наші плечі.

Дощ і сніг в певну пору року - явища часті і вони часто приносять багато незручностей господарям заміських будинків, котеджів і дач. Уберегти будівлі від руйнівної дії потоків дощової і талої води, та й весь ландшафт ділянки допоможе ливнева каналізація, вона ж ливнева система.

Вона є обов'язковим пристроєм, який допоможе відвести потік води від фундаменту будинку, тротуарних доріжок, автомобільних доріг, збільшивши таким чином термін їх експлуатації. Система ливневої каналізації зменшить кількість калюж на садовій ділянці, не допустить перезволоження ґрунту, його ерозію.

З ливневою каналізацією можна не боятися вогкості в будинку і в підвалі. Та й естетичний вигляд вашого саду буде набагато привабливіше і пересуватися після дощу буде набагато зручніше.

Наші фахівці зроблять грамотну установку системи ливневої каналізації, попередньо зробивши спеціальні розрахунки в залежності від тривалості випадання дощу або снігу, визначивши навантаження і склавши окремий проект.

Пристрій ливневої каналізаціі функціонує завдяки з'єднанню водосточних труб, дощових приймачів, оснащених фільтрами для очищення від сміття, і лотків. Дощова або тала вода відводиться по каналах і стікає в загальну каналізацію або, якщо таких немає, то використовуються канави або вириті для цієї мети колодязі.

Наша компанія направить до вас кращих працівників, які зроблять монтаж ливневої каналізації. Якщо ви хочете, щоб ливнева каналізація працювала безвідмовно, ми запропонуємо спеціальне обладнання для догляду за всіма її елементами. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції, а вам - гарний настрій від її використання. Ми впевнені, що ті витрати, які ви використовуєте для придбання і монтажу ливневої каналізації, окупляться найближчим часом.

Крім проектування і монтажу ми також готові запропонувати очищення зливової каналізації. Так ви зможете відновити її функціонал і зберегти своє майно в цілісності й безпеці.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання