Мощення доріжок

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Мощення доріжок під ключ в Києві

Вартість і кошторис на влаштування садових доріжок формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Починати влаштування садових доріжок без планування, без чіткого уявлення про те, які потрібні будуть матеріали, і яким буде візерунок доріжок на ділянці, це рівносильно Сизифовій праці, яка не тільки не принесе бажаного результату, але обійдеться занадто дорого.

Мощення садових доріжок полягає у правильному розплануванні території. Розпланування схилів розташовується в бік загального ухилу садової ділянки та має відводити воду з території. В принципі, вона може бути орієнтована на дренаж, який знаходиться недалеко.

Ціна мощення доріжок залежить, зокрема, від вартості матеріалів, що плануються використовуватись для доріжок. Так, якщо влаштування садових доріжок розрахований на пішоходів, то глибина основи не має перевищувати 25 см.

Але використовувати надійні матеріали - далеко не все: влаштування садових доріжок обов'язково повинно супроводжуватися використанням спеціального обладнання. Так, звичайно: у нас є вібраційна плита!

Але не тільки заради цього варто запрошувати наших фахівців, щоб вони здійснили весь спектр робіт, пов'язаних з облаштуванням садових доріжок. Вони проектують їх таким чином, що садові доріжки служать не тільки естетичному задоволенню, а й є способом розумного поділу ділянки на різні сектори, допомагають зробити переміщення по ділянці комфортним ергономічним.

Більш складним є підготовка майданчика для автомобілів: спеціальні доріжки матимуть основу до півметра, бетонна основа зробить їх технічні характеристики відповідними до навантажень.

Можливо, вам захочеться зайнятись влаштуванням доріжок на дачній ділянці своїми руками. Це цікаво, але вимагає виконання багатьох нюансів. Мінімізувати витрати вам допоможе наступна порада: якщо ґрунт на вашій ділянці непоганий, звичайний, то можна часто обійтися без використання бетону у фундаменті. Але без віброплити не обійтися! Можете не купувати її, а взяти в оренду.

Але ми не будемо заглиблюватися в тему, адже цю роботу ви довірите нам? Наші розрахунки прозорі, а наша робота має дуже високу якість, відмінний дизайн і довговічність!

Без доріжок не обходиться жоден сад або присадибна ділянка. Вони є невід'ємною частиною загальної композиції ділянки і роблять його затишним і неповторним.

Пристрій садових доріжок необхідно починати з планування ділянки, добре продумати всі нюанси, визначитися, де буде розташовуватися головна доріжка, де додаткові, як вони будуть перетинатися, яку форму мати. Пристрій доріжок на дачі - це не тільки планування, це і зовнішній естетичний вигляд всього ландшафту. Від розподілу доріжок в саду і городі буде залежати не тільки благоустрій ділянки, а й раціональне використання всієї території.

Якщо ви не впевнені в тому, що можете самостійно почати влаштування доріжок на дачній ділянці, визначитися з вибором їх зовнішнього вигляду, форми, покриття, то звертайтеся до нас. Фахівці проконсультують вас, як правильно почати влаштування доріжок в саду, допоможуть з вибором матеріалу, адже матеріал, який ви виберете для доріжки, може прикрасити або навпаки зіпсувати зовнішній вигляд всієї ділянки. У нас великий вибір матеріалів для покриття садових доріжок: натуральний камінь, декоративна плитка, декоративний бетон, дерево, клінкерна цегла.

Дизайнери підберуть індивідуально з урахуванням саме вашого садового ділянки не тільки якісний матеріал, а й створять малюнок доріжки, і виберуть спосіб мощення в залежності від ваших можливостей. Доріжки в саду, вимощені каменем, добре поєднуються з зеленими підстриженими газонами або альпійськими гірками. Покриття плиткою різного кольору з різною фактурою - не менш оригінальний спосіб облагородити свій сад і зробити його ексклюзивним.

Який матеріал вибрати з безлічі запропонованих, підкаже стиль, в якому ви хочете бачити ваш сад. У нас є всілякі різновиди укладання доріжок: на цемент, на пісок, з бордюрами і без них.

Ми почнемо облаштування садових доріжок швидко і закінчимо роботу в зазначений термін. 

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання