Благоустрій дачі

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Облаштування дачі — озеленення та проектування

Вартість і кошторис формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Купівля дачі - це хороша подія, але подальше облаштування потребуватиме значних зусиль, хоча і є приємною турботою. Наші фахівці нададуть вам свою допомогу, взявши на себе всі необхідні зусилля для того, щоб не просто зробити благоустрій дачної ділянки, але і зробити його максимально ергономічною, зручною у використанні, естетично привабливою.

Перш, ніж вибрати те чи інше дизайнерське рішення, слід оцінити масштаб робіт, визначити попередньо той обсяг роботи, який треба здійснити. Ділянка оцінюється не тільки візуально, але і аналізується тип ґрунту, оцінюється стан і наявність зливних ям, льохів і так далі.

Після цього складається докладний проект, кошторис і після затвердження, починається реалізація наміченого плану. Зрозуміло, перш за все слід позбутися того, що буде заважати новому дизайну. По-перше, це сміття, також накопичене листя, власне все, що заважає здійсненню проекту.

Налагодження комунікацій входить до переліку важливих робіт, які вимагають особливого досвіду і майстерності, так як ніякий город, клумби і сад не зможуть реалізувати задумку, якщо не буде організовано водопостачання.

Крім цього, обов'язково налагоджується електрифікація, каналізації та водопостачання житлового приміщення. Як бачите, це комплексні роботи, які вимагають різноманітного підходу. Важливим моментом є облаштування існуючих будівель на дачній ділянці, або споруд.

При цьому потребується їх вплив таким чином, щоб максимально ефективно використовувати простір, не заважаючи при цьому реалізації дизайнерського рішення і естетичного вигляду ділянки.

Крім господарських будівель, зводяться і такі, які призначені для приємного відпочинку, а поруч з ними можуть бути облаштовані штучні водойми, альпінарії, рокарії, клумби, використовується і багато інших інструментів ландшафтного дизайну.

Іноді немає можливості придбати дачу в екологічно чистому місці, деякі мають приватні будинки в передмісті, де поруч знаходиться промислові об'єкти. Тому ландшафтне озеленення ділянки з організацією маленької екологічно чистої зони є пріоритетом.

Наші фахівці допоможуть вам створити зелений захист від різних забруднень. Це жива огорожа, штучні водойми, різні рослини серед яких багато лікарських. Таким чином, ми створимо для вас дуже здоровий мікроклімат, де ви будете отримувати прилив сил і оздоровлення.

Дачі призначені в першу чергу для того, щоб давати можливість людям відпочити від рутини і міського життя. Головним достоїнством заміського будинку є густа зелень в теплі пори року і тиша в холодні. Саме тому так необхідно створити правильне облаштування дачі у відповідності зі своїми смаками та уподобаннями.

Сучасний ландшафтний дизайн дає можливість втілити в життя навіть найбожевільніші ідеї.

Існує кілька методів того, як облаштувати дачу, які можна комбінувати між собою або ж використовувати окремо:

  • озеленення і благоустрій ландшафту;
  • декорування;
  • проведення інженерних комунікацій на ділянці;
  • організація водних об'єктів;
  • облаштування дачного будиночка (екстер'єр, інтер'єр).

Кожен із цих варіантів облаштування дачі може бути привабливим окремо, але і при правильній комбінації він здатен створити незабутню атмосферу казкових садів Семіраміди.

Озеленення проводять у всіх напрямках. Так, наприклад, вертикальне озеленення включає в себе декорування стін мохом або ж створення фітостін. Горизонтальне класичне озеленення включає в себе застосування газонної трави. Дуже яскравим елементом озеленення може стати дизайнерський топіар, який здатний приймати будь-яку химерну форму, починаючи від звірів, і закінчуючи геометричними фігурами.

Додати світло, провести систему зрошення або ж встановити декоративний фонтан допоможе фахівець з прокладання інженерних комунікацій. Такий метод благоустрою дачної ділянки використовується давно, тому на даний момент існує безліч дизайнерських рішень, як класичних, так і сучасних, які припадуть до душі навіть самому примхливому естету.

Облаштування дачного будинку займає одну з найголовніших позицій, адже саме ця частина заміської ділянки є основною, тому привертає увагу. За допомогою різних методів декорації можна оформити або вже готову будівлю, або, якщо ваша дачна ділянку перебувати на стадії планування, скористатися послугами наших архітекторів, щоб створити будинок своєї мрії з нуля.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання