Оформлення саду

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Оформлення саду — планування та облаштування

Вартість і кошторис формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Переходити до облаштування садової ділянки можна відразу ж після закінчення основних будівельних робіт. Проектування садової ділянки є найбільш складним і відповідальним етапом, яке потрібно довіряти професіоналам.

Але так як важливо не тільки те, що буде безпосередньо рости на садовій ділянці, але і яким буде його оформлення, на це питання також варто звернути пильну увагу. По периметру ділянки висаджуються різноманітні чагарники або дерева, за допомогою яких можна створити живоплоти.

Зрозуміло, використовуються такі матеріали, як сільський тин, паркани з цегли з сітки, нерідко можна побачити і паркани з профнастилу. Більш цілісну картину представляє оформлення саду живоплотом.

Щоб вибрати рослини, оцінюється склад і тип ґрунту, кліматична зона та інші біологічні параметри. При цьому і самі рослини повинні бути сумісні один з одним. Зрозуміле бажання багатьох людей облаштувати сад таким чином, щоб для його відходу не було потрібно багато зусиль.

Тому використовуються повільно зростаючі невибагливі рослини, які не вимагають обрізки гілок і які при цьому виконують свою декоративну функцію. Все ж за садом краще доглядати, тим більше якщо передбачається, що він буде радувати око протягом усього року.

Облаштування саду можна розглядати окремо від загальної картини, він повинен являти собою гармонійний елемент архітектурного і дизайнерського ансамблю. Непростим є при оформленні саду влаштування доріжок.

З їх допомогою можна створити химерні візерунки, але неграмотне облаштування ділянки доріжками може викликати неприємне враження, відчуття хаосу і дискомфорту. Тому, щоб пом'якшити враження від іноді необхідного перетину доріжок, розбивають клумби, встановлюють різні декоративні елементи, як скульптури і фонтанчики, використовуючи і інші дизайнерські рішення.

Штучні водойми є особливим рішенням, яке дозволяє прикрасити будь-яку ділянку, при цьому створити максимально комфортний мікроклімат. Природні підняті ставки, штучні водойми різних форм, прикрашені мілководними і глибоководними рослинами, в залежності від глибини водойми, з плаваючими рослинами, з болотними, все це набуває все більшої популярності у всьому світі.

Відповідно ставок може не тільки виглядати чудово, але і створювати цілі міні екологічні зони. Перш, ніж облаштовувати водний сад, потрібно для себе визначити, чи є бажання і можливість доглядати за ним так, щоб зберігати його презентабельність і інші характеристики, переваги.

Яким би великим або маленьким не був ставок, його потрібно очищувати, а так як вода з поверхні випаровується швидко, обсяг води слід доповнювати новою. Заходи з догляду за водним садом полягають в очищенні дна, зливі і додаванні води, а також в переведені рослин на зимівлю.

Для деяких людей важливий не результат, а сам процес: саме тому вони вважають за краще виконувати облаштування саду власними руками. Тим же людям, яким потрібен вражаючий результат, ми можемо порекомендувати свої послуги. Наші фахівці мають досвід і професіоналізм, тому ми гарантуємо вам відмінний результат з облаштування вашої ділянки.

Сад відрізняється від інших територій на ділянці великим скупченням дерев, плодових або декоративних. Оформлення саду має передбачати розміщення культур так, щоб вони правильно розвивалися, не заважаючи один одному.

Важливу роль відіграє планування садової ділянки, так як він включає в себе багаторічні рослині, які мають сильну кореневу систему і позбутися від них, а вже тим більше перемістити, не пошкодивши, буде неможливо. У той же час там можуть бути розміщені ягідні або кольорові чагарники, які також є багаторічними.

При цьому сад може бути ще й хорошим місцем для проведення часу. Завдяки великій кількості дерев створюється природне затінення, що дозволяє сховатися від спекотного сонця в літній день. Для цього потрібно провести правильний благоустрій садової ділянки.

З огляду на все це, дуже важливо заздалегідь визначитися з місцем розташування самих культур, клумб, напрямком доріжок і стежок і іншого. При розподілі рослин по саду важливо враховувати особливості їх росту і потреби. Кожній культурі потрібні свої умови.

Одним потрібна велика кількість сонячного світла, а для інших його надходження можна обмежити. Існує ряд квітів, здатних рости і розвиватися в затіненій місцевості, надаючи вашому саду естетику і затишок.

Якщо ви хочете провести оформлення садової ділянки, але не знаєте, як правильно зробити це самостійно, наші фахівці допоможуть вам. Вони допоможуть розподілити всі ваші рослини по садовій ділянці, а також організувати місця для відпочинку та декоративні композиції, що дозволить зробити ваш сад практичним, функціональним і комфортним.

Вам тільки необхідно визначитися з тим, щоб ви хотіли бачити на своїй ділянці і замовити послугу влаштування саду в нашій компанії.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання