Озеленення дахів

Дізнатись вартість
проектів
реалізовано
га
озеленено компанією
фахівців
кваліфікованих
років
на ринку ландшафтних послуг
Переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою

Зелені дахи

Одним із нових напрямків ландшафтного дизайну є озеленення покрівель. Ця послуга дозволяє створити вічнозелену ділянку на даху хмарочоса. Тепер на житлових і комерційних висотних будівлях можна облаштувати приємні місця відпочинку з живими кущами, зеленими огорожами і навіть деревами — мальовничі сади під відкритим небом.
«Живі дахи» — новий тренд в проектуванні ландшафтів
Зелений куточок під хмарами
Професійне озеленення — комплексне перетворення простору з цегли та бетону в зелену терасу. Головне завдання дендрологів не тільки підібрати рослини, які уживаються один з одним, але і виживуть в екстремальних умовах відкритого даху.
01
01
Переваги озеленення крівлі

Зелені дахи не тільки покращують мікроклімат навколишнього середовища, розширюють корисну площу території, вирішуючи функціональні питання експлуатації даху, але і мають ряд раціональних переваг.

Довговічність
Завдяки шару рослин, конструкція даху більш захищена від впливу опадів і зміни температур. У свою чергу, це допомагає зменшити поширення цвілі і на довгі роки зберегти цілісність ізолюючих шарів даху.
Підвищена тепло- та шумоізоляція
Шар зеленого даху служить відмінним ізоляційним бар'єром. Завдяки цьому значно підвищується рівень теплоізоляції в будинку. Влітку тут зберігається приємна прохолода, а взимку тепло. Це дає можливість істотної економії на опалювальних приладах і кондиціонерах.
Функціональне використання природних ресурсів
Використовувана нами система, дозволяє розподілити дощову воду, що накопичується, для поливу рослин. Крім того, зелені дахи накопичують багато вологи, що дозволяє розвантажити прибудинкову систему дренажу і запобігти можливому затопленню.
Розширення зеленої зони
Сучасні технології та досвід наших дизайнерів, дозволяє створити додаткове місце для відпочинку, наповнене оригінальними рослинами, деревами великого розміру і всією необхідною інфраструктурою.
Як відбувається озеленення крівель
Освоївши німецьку технологію, фахівці нашої компанії навчилися створювати еко красу не тільки на землі, а й на даху. Чудові живі майданчики з'являються на дахах бізнес-центрів і житлових будинків. Ми працюємо комплексно, тому створюємо безпечні і гарні острівці для комфортного проведення часу на свіжому повітрі.
01
01
Ексклюзивне озеленення на будь-якій висоті
Розробляючи проект, ми враховуємо сотню нюансів. Кожна нова ділянка - це бетонне полотно, на якому з'являються рослини в кашпо, газони і навіть квітучі сади. Ми реалізуємо авторські ідеї і втілюємо мрії клієнтів. В результаті злагодженої роботи нашої команди з'являється ще один мальовничий куточок для комфортного відпочинку і релаксу.
01
01

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Наша команда
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Борис Третьяков
головний інженер
Наталя Кунець
дендролог
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального вирішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Озеленення покрівель

Вартість на озеленення даху прораховується нашими фахівцями індивідуально

Ви таку красу можете отримати:

Нині стала дуже модною тенденція озеленення дахів житлових і громадських будівель. Це вже давня традиція для Європи, але і Україна не відстає в своєму просуванні! Великі ландшафтні компанії пропонують якісні та ексклюзивні рішення по озелененню покрівель, команда TOPIAR в їх числі.

Нам відомі унікальні технології Zinco (Germany) з проектування та встановлення відповідних покрівель. І ми раді бути гарантом німецьких технологій в Україні і створювати еко-красу не тільки на землі, а й на дахах будівель!

У чому ж так чарівні зелені покрівлі? - Насправді, переваг багато. В першу чергу, це терморегуляція будівлі, екологічність матеріалів і, не в останню чергу, краса видима з вікон ближніх будівель, а іноді і безпосередньо з самої землі. Це престиж фірми або благородне облаштування громадських будівель і затишність власного будинку!

Завдяки зеленим дахам:

 • зменшується рівень шуму, приблизно на 8 децибел;
 • поглинається вуглекислий газ і шкідливі речовини з атмосфери;
 • регулюється вологість повітря;
 • пом'якшується ефект урбанізованого теплового острова міста;
 • з'являються місця для проживання маргінальних видів тварин;
 • забезпечується додатковий корисний простір;
 • покрівля будинку захищена від механічних пошкоджень, різких змін температур, екстремальних температур, УФ-випромінювання;
 • продовжується термін служби покрівлі будинку, без ремонту;
 • підвищується енергоефективність будівлі;
 • значно зменшуються витрати на опалення, оскільки підвищується термоізоляція будівлі;
 • накопичення і випаровування (круговорот) дощової води, що значно зменшує навантаження на міські водостоки.

Зелені покрівлі - це технології, які перевірені часом. Озеленення дахів може бути як екстенсивне, так і інтенсивне. Все залежить від попередньо продуманого проекту самого будинку і його несучих можливостей. Як мінімум, несучі елементи будівлі повинні витримувати навантаження, приблизно, 100 кг на 1м.кв., при екстенсивному озелененні.

Інтенсивне озеленення передбачає завчасно продуманий проект будинку, з урахуванням майбутнього благоустрою даху. При цьому, дах облаштовується деревами, чагарниками, рослинами від 20 см, встановлюються малі архітектурні форми, а також садові декоративні елементи, монтуються доріжки, водойми, парковки і т.д. Власне, виглядає, нічим не гірше земного саду, а в більшості випадків, навіть краще і цікавіше!

Інтенсивне озеленення вимагає:

 1. Обов'язковий догляд в подальшому, як і в звичайному саду.
 2. Технічне обслуговування конструкцій.
 3. Проектування на стадії розробки плану будинку і його прилеглих територій.

Інтенсивне озеленення - це дороге та коштовне задоволення! Це продукт - престижний, сучасний і креативний!

Екстенсивне озеленення - це мінімальні навантаження при облаштуванні дахів. Вибір падає, в основному, на ґрунтопокривні рослини, трави, мох. В цьому випадку, догляд не обов'язковий, полив мінімальний, а технологічне втручання - не часте! Орієнтовна висота зеленого покриву 6-15 см.

Це ідеальний економний варіант, в якому можна також проявити креативність, використавши численне різнотрав'я, мох, ґрунтопокривні рослини, розробивши при цьому цікавий малюнок, з різними фактурами і кольором, який буде далеко видно!

Зустрічайте весну разом з компанією TOPIAR, навіть на даху власного будинку! 

Покрівельні матеріали дають можливості побудувати дах таким чином, щоб вона придбала велику стійкість до атмосферних явищ, а також не втрачала відмінні візуальні характеристики. Проте, озеленення дахів є таким же актуальним, як і кілька століть тому. Чому?

Справа в тому, що за старих часів у північних широтах дахи будинків покривалися дереном для того, щоб утеплити дах, а також захистити їхню покрівлю від впливу сонця і дощу. Утилітарне призначення такого виду покрівлі стало такими принциповими, що декоративні властивості озеленення дахів вийшли на перший план.

Як модна тенденція дизайну екстер'єру, озеленення дахів було сформовано в Європі. Саме там визначили такі методи озеленення дахів, як інтенсивний, який передбачає створення справжніх ландшафтних композицій, і екстенсивний, який являє собою просте покриття покрівлі зеленим килимом.

Є певні вимоги, які пред'являються до похилу даху. Якщо мова йде про екстенсивний метод озеленення даху, то максимально допустимий він становитиме 28 градусів, мінімальний – 4 градуси. З маленьким ухилом покрівлі потрібно добре продумана дренажна система.

З іншого боку, можна мінімізувати цю складність, вибравши невибагливі рослини, які люблять сонячне світло і не вимагають активного поливу. Для того, щоб озеленити покрівлю таким чином, щоб протягом усього року насолоджуватися її красою, вибирають такі рослини, які цвітуть у різний час.

Облаштування покрівлі вимагає не тільки гарного естетичного смаку і досвіду дизайнера, але і знання багатьох, чисто технічних нюансів. До них відноситься ряд заходів, які зміцнюють стійкість ґрунту на покрівлі, потрібно зміцнити і саму покрівлю від того, щоб висаджені рослини не руйнували покриття своїм корінням.

Що стосується зрошення, то тут найпростіше використовувати автоматичні системи поливу. Озеленення дахів інтенсивним методом є прерогативою тільки професіоналів з великим досвідом роботи. Тому ми не рекомендуємо займається озелененням дахів самостійно. Запросіть наших фахівців і вони створять вам чудові, за своїми візуальним характеристикам, і довговічні зелені покрівлі.

Більшість власників приватних будинків все більше турбує питання екологічності матеріалів, які використовуються при створенні та облаштуванні житла. При цьому вони приділяють увагу і покрівельному покритті. Одним з варіантів екологічної покрівлі є зелений дах.

Переваги зеленого даху

Природна зелена покрівля прийшла до нас із жарких країн і набирає все більше популярності. Це пов'язано з масою переваг, якими володіє такий дах. Перше, чому віддають перевагу бажаючі мати зелену покрівлю - це екологічність. Таке покриття не тільки виключає виділення шкідливих речовин при нагріванні на сонці, але і збагачує повітря киснем.

Ще одним важливим фактором, який впливає на вибір на користь зеленого даху, є естетичність. Така покрівля виглядає дуже привабливо і оригінально. При цьому вона надає житлу більш природний вигляд. Крім цього, зелений дах має високу шумо- і теплоізоляцією.

Типи зеленого даху

Зелені дахи діляться на два типи, в залежності від їх функціонального використання. Для дахів, кут яких не перевищує 45 градусів, передбачений екстенсивний тип. Для цього використовуються багаторічні морозостійкі рослини, які невибагливі в догляді.

Якщо ви хочете створити затишний і в той же час оригінальний куточок для відпочинку на своїй ділянці, з цією метою можна задіяти дах оселі. В цьому випадку відмінно підійде інтенсивний  зелений дах. Для його облаштування використовуються багаторічні рослини, серед яких можуть бути дерева і чагарники. На такому даху передбачається закладка доріжок і установка декоративних елементів, таких як клумби, штучне освітлення, садові фігури та інше.

Озеленення дахів вимагає певних навичок і досвіду роботи, без якого створити таку покрівлю самостійно практично неможливо. Якщо ви хочете стати власником екологічної зеленої покрівлі, зверніться за послугами з її облаштування до наших фахівців.

Компанія TOPIAR надає послуги з озеленення дахів «під ключ», а також бере на себе зобов'язання по догляду за створеними зеленими покрівлями.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання