Ландшафтне озеленення території

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Ландшафтне озеленення території

Вартість і кошторис на озеленення ділянки формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Ландшафтний дизайн та озеленення території проходить з різних сторін, необхідно точно знати тип ґрунту, щоб вибирати рослини, дерева і квіти, які найкраще приживуться, і будуть добре рости.

Обов'язково беруться до уваги і стиль архітектурних споруд, навколишнє середовище, а також побажання клієнта щодо загальної концепції.

Як довго триває робота з озеленення? Залежно від площі ділянки, від того чи іншого дизайнерського рішення. Однак слід зауважити, що робота наших дизайнерів здійснюється не швидко, але й не довго. На всі заходи йде рівно стільки часу, скільки потрібно.

Особливу увагу слід приділити озелененню прилеглої до дитячих установ території. Створення здорового мікроклімату, міні-екологічної зони, це важливий обов'язок усіх, хто займається послугами з благоустрою території. Тим більше, озеленення повинно бути одночасно і естетичним інструментом і способом збереження здоров'я підростаючого покоління.

Необхідно озеленення територій поруч з клініками, лікарнями, і будинками відпочинку. Коли за справу беруться наші фахівці, ви розумієте, наскільки відрізняється професійне озеленення від стихійного, чи тим більше не раціонального.

Деякі люди вважають, що озеленення не має сенсу, так як з настанням осені і зими весь ефект зводиться до нуля. Однак слід зауважити, що є вельми стійкі до холоду рослини, дерева, і такі, які цвітуть у різні пори року. Таким чином можна виконати практично цілорічне квітуче озеленення.

Якісне озеленення неможливе без грамотного поливу, догляду за рослинами, кущами та іншими насадженнями. Надаючи форму природі, людина здатна зробити дуже цікаві проекти, які вражають своєю фантастичністю, геніальністю.

Нерідко озеленення використовуються в маркетингових цілях, там, де слід збільшити відвідуваність. Адже грамотне озеленення здатне налаштувати людей на позитивний лад, розслабляти їх, а свіже повітря буде веселити і радувати.

Навіть відвідування того ж супермаркету може вплинути на процес прийняття рішення клієнтом, так як добре налаштований покупець бере більше і схильний погодитися на різні пропозиції.

У рекламних цілях ландшафтне озеленення може бути здійснено також на високому професійному рівні, якщо ви запросите наших фахівців. Як тільки поставлена ​​задача, ми відразу ж приступаємо до виконання.

Але спочатку ми складаємо детальний план, який потім реалізуємо. Логотипи компанії, які викладені квітами, або інші рішення в області ландшафтного дизайну, де використовується озеленення, мають високі показники ефективності.

Це пояснюється тим, що людина зазвичай довіряє навколишньому середовищу, а не тому, що зроблено людиною. Хоча клумби і являють собою результат роботи фахівців з ландшафтного дизайну.

Як бачите, озеленення - це не примха, а необхідність. Але якщо комусь і довіряти це, то саме нашим фахівцям, які володіють великим багаторічним досвідом і творчою харизмою!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання