Сад на даху

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Сад на даху під ключ

Вартість саду на даху в Києві та Київській області

Ціна саду на даху — від 4 999 грн./кв. м

Телефонуйте для консультації:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Ви таку красу можете отримати:

Не варто засмучуватися, якщо вам ніде облаштувати сад на даху. Адже все що потрібно для цього, це просто наявність будинку. Звичайно ж, краще якщо він буде приватним. Так, ви правильно зрозуміли: сади розбиваються не тільки на дахах приватних будинків, але і на висотних будівлях.

Особливо це добре для організації відпочинку персоналу компаній, які піклуються про психічну рівновагу своїх співробітників. Якщо прийнято приділяти особливу увагу створенню здорового мікроклімату всередині приміщення, тим краще буде організувати здорові екологічно чисті зони в межах власної території.

Тим більше це необхідно, якщо будинок стоїть в забрудненому районі, промисловій зоні. Додатковими перевагами саду на даху є теплоізоляція влітку і утеплення в зимовий період. Додатково можна відзначити, що експлуатаційний термін даху збільшується за рахунок даного рішення.

У деяких випадках, коли необхідно облаштувати сад на даху в прохолодному і холодному кліматі, краще буде облаштування зимового саду. Він захищається утепленими стінами, склінням, що береже його і від атмосферних явищ.

Залежно від дизайнерського рішення і від особливостей покрівлі, можна застосувати два види облаштування саду на покрівлі: екстенсивний та інтенсивний. Перший метод передбачає шар ґрунту невеликої товщини, рослини вибираються невибагливі, і в результаті ми отримуємо сад, який не вимагає ніяких додаткових заходів або спеціальних методів по зміцненню даху. Зазвичай вага саду на даху, облаштованого методом екстенсивним, важить близько 20 кілограм на 1 метр даху.

Взагалі, для такого саду є і більш просте рішення: в літній період на дахове покриття виставляються ящики з рослинами. Єдине, що потрібно визначити кут скату, і він не повинен перевищувати більше 30 градусів, інакше ґрунт буде змивати опадами.

Повноцінний сад на даху передбачає використання інтенсивного варіанту, він складний та вимагає високого професіоналізму, досвіду і використання особливих технічних рішень. Однак результати перевищують очікування: доріжки, фонтан, організовані зони відпочинку, оточені різноманітними і красивими рослинами, дозволяють створити унікальний оазис. Звертайтеся до наших фахівців і вони створять у вас шедевр, яким ви будете насолоджуватися і взимку, і влітку!

Кожен власник приватного будинку при облаштуванні свого простору прагне до двох основних якостей: естетичності і функціональності. Це простежується в облаштуванні двору, саду і самого будинку. Зробити ваш будинок по-справжньому оригінальним і в той же час функціональним допоможе створення саду на даху.

Сад на даху відноситься до інтенсивного озеленення. Такий метод підходить в тому випадку, якщо на озеленену територію буде безпечний доступ. Сад на даху може бути багатофункціональним і включати в себе абсолютно різні рослини. Головною умовою для таких композицій при нашому мінливому кліматі є стійкість культур до холоду.

Оформлення саду на даху

Головною функцією озеленення дахів є, звичайно ж, естетичне оформлення. Такі композиції виглядають оригінально і ефектно. При цьому дах, оформлений різними зеленими культурами, може стати прекрасним місцем для відпочинку.

Для цього досить встановити там різну садові меблі. Для створення особливої ​​атмосфери при облаштуванні саду на даху можна використовувати декоративні елементи, садові фігури, клумби і навіть міні водойми.

Важливим елементом оформлення є газон на даху. Він є основним покрівельним покриттям зеленого даху. При оформленні такого саду не варто забувати про безпеку знаходження на даху. Для цього її необхідно обладнати спеціальними парапетами і огорожами.

Любителів екзотичних рослин може зацікавити можливість облаштувати зимовий сад на даху. Це дуже зручно і ефективно. Такий сад, як правило, має спеціальну конструкцію, що складається з прозорих панелей. Це дозволяє захистити ваші рослини, які вибагливі до погоди, від вітру і низької температури.

Розташувати зимовий сад на даху будинку доцільно не тільки завдяки економії простору на ділянці. Майже всі рослини, які ви хотіли б розмістити в такому саду, потребують довгий світловий день і інтенсивне сонячне освітлення. Саме на даху вони можуть отримати цей ресурс в повній мірі.

Створити будь-який з перерахованих вище видів озеленення не так легко самостійно. У цьому випадку необхідно звернутися до професіоналів. Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи і створюють відмінні сади на дахах.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання