Водоспад і водойма

Дізнатись вартість
проектів
реалізовано
га
озеленено компанією
кваліфікованих
фахівців
років
на ринку ландшафтних послуг
Переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на виконані роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленої

Ексклюзивні водойми та водоспади

Штучні водні об'єкти — це елементи ландшафтного проектування, які підкреслюють загальну стилістику дизайну. Вони роблять упорядковану ділянку унікальною та неповторною. За допомогою невеликого фонтана або декоративного водоймища можна створити особливу атмосферу поруч з будинком або комерційною будівлею — місце для приємних прогулянок та відпочинку.
Особливості водойм і водоспадів
Водні об'єкти будь-якої складності і розмірів
Будівництво водойми — один із способів ефектного благоустрою території. З огляду на інтереси клієнта і наявні географічні умови, ми будуємо водойми різної форми та глибини. Кожен наш об'єкт стильно виділяється на тлі рослин і архітектурних композицій. Він підкреслює спроможність, добробут і гарний смак.
01
01
Міні пам'ятка на ділянці
Водоспади — це водні об'єкти, які виконують кілька функцій. Поступальний рух струменів води, падаючих з висоти, надає розслаблюючий і заспокійливий ефект. Підібрані відповідно до загальної стилістики дизайну, вони стають яскравою родзинкою ділянки.
01
01
Професійний підхід — скорочує ризики
Хочете побачити на ділянці гарний, незвичайний водоспад або водойму? Звертайтеся в TOPIAR. На відміну від новачків і любителів, наша команда має 10-річний досвід у сфері ландшафтного дизайну. Професійний підхід і художнє бачення дозволяють уникнути багатьох помилок і гарантувати якісний результат.
01
01
Наша команда
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Борис Третьяков
головний інженер

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального вирішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Будівництво водоймiв

Краща ціна на будівництво водойм в Україні

Ціна формується індивідуально, мінімальне замовлення 50 м.кв.

Ми даємо кращі ціни в Києві і Україні.

Телефонуйте для виїзду фахівця та розрахунку:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Невід'ємною частиною гарної присадибної території і ландшафтного дизайну є штучна або натуральна водойма. Така концепція дозволяє створити затишну атмосферу і, не покидаючи свою ділянку, насолодитися дозвіллям на природі. Таким чином, пристрій водойми - це обов'язковий процес, який дозволить якісно поліпшити і вдосконалити територію.

Як правило, якщо на присадибній території заміського будинку немає натуральної водойми, організовують штучний варіант. Будівництво водойми вимагає особливих технічних навичок і створення індивідуального проекту. Водойма є невід'ємною частиною ландшафтного дизайну і правилом хорошого тону при влаштуванні великих (і не дуже) територій біля будинку, дачі або котеджу.

Штучні водойми можуть мати прямокутну, круглу, квадратну або неправильну форму. Все залежить від особливостей території і самого ландшафтного проекту, розробленого дизайнером. Глибина водойми може варіюватися і залежить від побажань замовника і технічних особливостей. Фахівці з влаштування водойм і дизайнери не рекомендують влаштування таких елементів ландшафтного дизайну поблизу дерев. В такому випадку листя будуть падати в водойму, псувати його зовнішній вигляд і техніку, яка задіяна в функціонуванні водойми.

Компанія TOPIAR пропонує вам пристрій водойми на ділянці, а також на приватних і комунальних парках і скверах. В такому випадку над створенням вашого проекту будуть працювати професійні дизайнери: враховуються всі технічні вимоги, особливості території і дизайну, а також побажання замовника. Для того щоб замовити будівництво штучних водойм вам необхідно зв'язатися з нашими фахівцями будь-яким із зручних способів (розділ «Контакти) або ж відвідати наш офіс індивідуально.

У будь-якому випадку, крім безпосереднього пристрою декоративної водойми ви також отримаєте всі необхідні консультації та рекомендації фахівців щодо облаштування і догляду за такими штучними водоймами.

Один з найпомітніших елементів, який виділяється своєю естетичною цінністю в ландшафтному дизайні, є штучна водойма. Зараз це рішення найбільш популярне, тому його актуальність ще багато років не знизиться.

Різноманітні рішення по облаштуванню штучних водойм підходить практично до всіх ділянок. Можна зробити штучне водоймище з водоспадом, облаштувати водний каскад, навіть фонтан з підсвічуванням для приватних володінь - це не є недосяжною метою.

Деякі рішення технічні настільки прості, що можуть бути реалізовані без наявності певного досвіду і професіоналізму. Хоча тут є деякі нюанси, які можуть вплинути на якість виконання. Тому такі елементи ландшафтного дизайну цікаві за задумом, виглядають, іноді, не так ефектно, як могли б.

Ми відразу рекомендуємо звернутися до наших фахівців, щоб вони зайнялися влаштуванням садової штучної водойми на вашій ділянці. Гарантуємо високу якість виконання, чудові естетичні переваги наших робіт. Але перед тим, як ви зробите замовлення, розглянемо деякі типи водойм.

Формальні штучні водойми мають строгі обриси, і самі по собі можуть бути визначати загальну картину елементами ландшафтного дизайну. Форма ставка може бути виконана у вигляді овалу, прямокутника, квадрата, але нерідко і більш складні форми.

Навіть коли розмір території не дозволяє розвернутися творчій думці на повну, ми можемо влаштувати штучне водоймище маленьких розмірів. Крім цього, не забувайте про фонтан і каскади. Вони дуже добре прикрасять навіть невелику площу. Звертайтеся до нас вже зараз, і скоро ви будете насолоджуватися чудовим видом штучних водойм, побудованих на вашій ділянці.

Для того щоб людина могла відпочити від повсякденності, йому необхідно проводити хоча б кілька годин на тиждень на свіжому повітрі. І невід'ємною частиною такого релаксу є вода. Вона не тільки заспокоює, але і здатна візуально заманити, тому відволікає від усіх турбот і проблем.

Найприйнятнішим способом відпочити на природі є дачний відпочинок. Але для того, щоб ця ділянка була найбільш комфортною, потрібно правильно її облаштувати. Штучні водойми відмінно справляються з таким завданням.

Адже просто вийшовши на подвір'я можна насолодитися спокійним перебігом струмків, бурхливими водоспадами або ж чаруючими озерами.

Штучна водойма буває декількох типів:

 • ставок;
 • японський стиль;
 • фонтан;
 • водойми невеликих розмірів в декоративних піалах і чашах;
 • джерела;
 • болота;
 • водоспади.

Дуже часто наші ландшафтні дизайнери застосовують комбінацію декількох видів декорування, створюючи водойму в саду. Ставки відмінно вписуються в нехитрий природний ландшафт. Що ж стосується водоспадів і каскадів, то вони розраховані не тільки на візуальну привабливість, але і на створення розслаблюючої атмосфери. Шум, який створюють спадаючі вниз потоки води, позитивно впливає на нервову систему. Водоспад може переходити в джерело, яке десь в глибині саду перетворюється на ставок. При цьому дана комбінація декорується спеціальними рослинами, камінням та іншими елементами.

Окремим видом декорування є естетика Сходу. Ще з давніх часів будівництво водойм в садах японських вельмож займало важливу частину декорування ділянки. Згодом японський стиль перейшов до нас, і тепер багато хто бажає облаштувати водойму на дачі саме з його застосуванням.

Ми можемо запропонувати Вам велике розмаїття варіацій і стилів оформлення водойм, які Вас неодмінно вразять. А в вашому саду ми створимо казковий світ мрій.

Кожен господар приватного будинку хоче мати гарну та доглянуту ділянку. Всі прагнуть до створення затишку і комфорту. Домогтися цього можна, застосовуючи різні методи облаштування території та створюючи об'єкти, які виділялися б на загальному тлі, і, при цьому, органічно виглядали в плані загальної композиції.

В якості таких об'єктів прекрасно підходять штучні водойми. Влаштування водойм на ділянці дозволяє створити особливу атмосферу і додає дизайну певний характер.

Типи штучних водойм

Пристрій водойми є складним і копітким процесом. Його характер залежить від типу водойми. Вони розрізняються між собою, як дизайном, так і функціональністю, і поділяються на такі види:

 • басейн - це водойма, призначена для купання. Тому будівництво водойм даного типу передбачає створення санітарно-гігієнічних норм і способи очищення і фільтрації води;
 • ставок є своєрідним аналогом природного водоймища, їх використовують для розведення риб або просто для декору. Забезпечити чистоту води в таких водоймах дозволить збалансована екосистема;
 • фонтан виконує тільки декоративні функції, пристрій водойм такого типу на ділянці дозволяє створити особливу атмосферу. Саме тому даний тип не втрачає своєї популярності в ландшафтному дизайні вже багато століть;
 • струмок найчастіше представлений як частина композиції;
 • водоспад, і в природі, і на ділянці завжди заворожує і приваблює своєю активністю, даний тип є декоративним;
 • чаша є основою для розробки водойми, вона може використовуватися для декорування фонтану або створення невеликого озерця;
 • болото - даний тип водойми створюється на ділянках, де є проблемні зони, при великому скупченні води в певному місці від неї можна не позбуватися, а скористатися для насаджень водних рослин і створення своєрідного декору.

Пристрій водойми на ділянці є складним процесом, тому довірити його найкраще професіоналам. Знайти їх Ви можете у нашій компанії.

Штучні водойми є одним із варіантів декору в ландшафтному дизайні. Їх поділяють за зовнішнім виглядом і механізмом дії, але при цьому всі вони використовуються з метою прикраси зони відпочинку. Що правда, штучна водойма може бути і функціональною. Наприклад, ставок може служити місцем для розведення риб, а басейн є єдиним варіантом з усіх видів, призначений для купання.

Якщо Ви хочете влаштувати штучну водойму на ділянці, то необхідно звернутися за допомогою до фахівців. Все будівництво водойм, не залежно від їх видів і призначення, є складним процесом. Фахівці компанії TOPIAR мають великий досвід роботи в даній сфері і допоможуть Вам вирішити це питання в обумовлені терміни і за доступною ціною.

Якщо ж Ви вже маєте водойму на дачі, то все ж можете потребувати наші послуги. Створений декоративний ставок, фонтан або що-небудь інше завжди виглядає ефектно. Такий декор дозволяє доповнити будь-який ландшафтний дизайн і створити особливу атмосферу в зоні відпочинку. Він дозволяє відтворити ефект єднання з природою, а саме до цього ми і прагнемо, вирушаючи на дачу або вибираючи життя в приватному будинку.

Але при цьому будь-яке водоймище потребує правильного догляду. Навіть при дотриманні всіх правил облаштування і експлуатації він поступово забруднюється. Причиною цього можуть бути, як домішки, що знаходяться у воді, а згодом осідають на дно і стіни водойми, так і потрапляння пилу і бруду, тому що об'єкт знаходиться на відкритій місцевості. Причиною забруднення можуть бути відмерлі рослини, які часто використовуються для облаштування та декору. Очищення водойми є складним і кропітким процесом, так як при цьому важливо не пошкодити об'єкт.

Фахівці нашої компанії мають все необхідне для якісного і безпечного виконання даної роботи. Звернувшись до нас, Ви заощадите свій час і сили і при цьому отримаєте чисту і функціонуючу водойму.

Залежно від вашого бюджету і вимог ви можете замовити будівництво штучного водоймища з бетону, пластику або у вигляді дерев'яної бочки. У кожному з цих випадків крім прекрасного і стильного елемента ландшафтного дизайну ви отримаєте можливість насолоджуватися красивою природою.

Уточнити вартість Ви можете за одним із наших номерів:

(044) 333 98 38

(067) 180 30 80

Існує безліч варіантів облаштування присадибної території приватного будинку. У більшості випадків концепція ландшафтного дизайну коригується уподобаннями замовника і деякими технічними особливостями (іноді обмеженнями).

Водоспади в ландшафтному дизайні діляться на кілька видів:

 1. Окремо стоячий декоративний водоспад для саду з маленьким приямком для води.
 2. Каскадний водоспад, з якого починається штучний струмок (струмок який починається з нізвідки виглядає неправильно).
 3. Штучний водоспад для водойми, здійснює не тільки декоративну функцію, а й постачає воду киснем, необхідний для риб, рослин і корисних бактерій, що живуть у воді.
 4. При будівництві каскадів, зазвичай їх роблять по руслу струмка при перепадах висоти ландшафту, по суті каскад і водоспад це те ж саме, тільки каскад менших розмірів.
 5. Створення водоспаду при будівництві двох водойм в різних рівнях, який їх пов'язує, виходить досить ефектно.
 6. Декоративний штучний водоспад-острів, водоспад на острові всередині водойми виглядає просто чудово!
 7. Декоративний водоспад в інтер'єрі, такий елемент як водоспад стане прикрасою будь-якого інтер'єру.

Наповнення великого саду або компактної присадибної території стильними елементами ландшафтного дизайну дозволяє якісно виділити вашу територію і підкреслити загальну стилістику.

Залежно від різних чинників це можуть бути такі елементи: квітники, садові ділянки, галявини, альпійські гірки і, звичайно ж, штучні водоспади. Саме цей елемент дизайну є завершальним і ключовим етапом в процесі створення дійсно стильного дизайну.

В такому випадку ви обов'язково зможете створити затишну атмосферу біля вашого будинку, яка підійде для приємних прогулянок, відпочинку та активного проведення часу.

Водоспад на дачі - це не тільки важливий і необхідний технічний елемент, який може брати участь в системі зрошення рослин. Крім прямого призначення водоспад в саду може виконувати декоративну функцію.

Особливість декоративних водоспадів полягає в тому, що вони відмінно гармонують за стилем з різними елементами ландшафтного дизайну і якісно доповнюють їх.

Купити домашній водоспад означає зробити вигідну інвестицію в створення комфортних умов для відпочинку і дозвілля всіх ваших домочадців. Декоративний водоспад для будинку означає постійний рух мас води. Такий процес має заспокійливий і релаксуючий ефект.

Якщо вам потрібно замовити якісний пристрій для водоспадів і виконати їх професійний монтаж, рекомендуємо негайно скористатися послугами компанії TOPIAR.

У такому випадку ви зможете бути повністю впевненими в тому, що буде обраний найбільш оптимальний тип штучного водоспаду для будинку, а сам процес монтажу буде виконаний в точності з технічними вимогами та умовами.

Крім садових водоспадів компанія TOPIAR можете запропонувати вам варіанти для басейну, а також і домашні фонтани водоспади, які будуть радувати вас прекрасним дизайном і функціоналом в будь-який час року.

Воді здавна приписуються магічні властивості. Без неї неможливо собі уявити існування життя на землі. Тому водоспади є своєрідним символом активного руху життя.

Штучний водоспад дозволяє створити унікальне оформлення Вашої ділянки. З його допомогою можна доповнити зону відпочинку, так як потоки і дзюрчання води створюють атмосферу, яка одночасно є розслаблюючій і активізує. Така водойма впишеться в будь-який дизайн, незалежно від його стилю.

При правильному оформленні водоспад на дачі дозволить створити маленький куточок дикої природи в домашніх умовах. Найкраще з цією метою використовувати декор з каменів і рослин. За своїм механізмом дії водоспад в саду істотно відрізняється від природного водотоку. Основним секретом і діючою частиною такого декоративного водойми є насос. Саме він забезпечує циркуляцію води.

Декоративний водоспад складається з двох рівнів: верхній і нижній. За допомогою насоса рідина з нижнього рівня під тиском виходить в верхній, після чого каскадом спадає знову вниз. Залежно від потужності насоса визначається і висота самої конструкції. Щоб підняти потік води на рівень до 2 метрів, необхідно обладнання потужністю до 30Вт.

При використанні обладнання з меншою потужністю декоративні водоспади можуть пускатися в хід при оформленні приміщень. Функціональною і ефектною прикрасою Вашої ділянки стане водоспад для басейну. Такий декор створить відчуття єднання з природою при купанні.

Пристрій водоспаду є складною системою. Необхідно розрахувати рівень підняття води за рахунок потужності насоса і визначити оптимальне її кількість для нормального функціонування водойми. Крім цього потрібно правильно і красиво задекорувати систему перекачування води. Тому краще всього довірити цю справу фахівцям. Наша компанія буде рада допомогти Вам у цьому питанні.

Для того щоб замовити ландшафтний дизайн з водоспадом на дачі вам потрібно зв'язатися з нашими фахівцями або особисто відвідати наш офіс. Ми індивідуально підходимо до кожного окремого проекту і з радістю створимо справжній оазис в вашому саду.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання