Терасування ділянки

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Терасування схилів і ділянки під ключ

Вартість і кошторис на терасування ділянки розраховується індивідуально:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Терасування схилів необхідно у всіх випадках, коли потрібно побудувати терасу на схилі, щоб забезпечити стійкість конструкції і найкращу реалізацію дизайнерського проекту ландшафту.

Відразу зауважимо, що терасування схилів має здійснюватися тільки спеціалістами, які добре розбираються в даному питанні і мають достатньо досвіду. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте гарантовано високу якість послуг, скрупульозність до деталей, відповідно до індивідуальних особливостей ділянки, а також з огляду на побажання власника.

Наші дизайнери мають в своєму арсеналі не тільки вже готове рішення, але ми готові розробити ексклюзивні проекти, які будуть поєднувати в собі найкращі інструменти сучасного ландшафтного дизайну.

Терасування ділянки є не стільки рядом заходів з декорування ландшафту, скільки використанням передових інженерних технологій. Наприклад, слід організувати зелені уступи таким чином, щоб вони не тільки виглядали презентабельно, але і були надійним елементом тераси, яка сприяє тривалому експлуатаційному терміну.

Вже потім уступи на схилі відводять під город, під квітник. Пристрій тераси може бути і центральним елементом в ландшафтному дизайні, але може бути і частиною нового великого ансамблю. Залежно від проекту, від умов, і багатьох інших нюансів, ландшафтний дизайн може бути створений простим або складним, з використанням ультрасучасних технологій або ж дотримуватися класичних рішень.

У будь-якому випадку, наші послуги надаються досвідченими і висококваліфікованими фахівцями, які постійно розвиваються, поповнюючи свій арсенал цікавими рішеннями в області ландшафтного дизайну. 

Власники ділянок, розташованих на схилі, мають велику перевагу - терасування ділянки. Це можливість декоративного оформлення і озеленення території, яка стане гордістю господарів. Для нас немає нічого нездійсненного!

Наші дизайнери творчо підійдуть до вирішення питання, і терасування схилів стане початком фантастичних змін в ландшафтному дизайні Вашої садиби. Вони запропонують безліч неповторних ідей для нестандартного оформлення підпірних стінок з будь-якого матеріалу: дерева, бетону, цегли або каменю.

Такі підпірки закріплять землю, будуть перешкоджати ерозії ґрунту. Форма підпірних конструкцій і матеріал залежить від навантаження, яку вони несуть, від загального стилю тераси.

Терасування в ландшафтному дизайні дає можливість створювати тераси, розташовані уступами або каскадами з композиціями з вічнозелених, квітучих і трав'янистих рослин.

Пристрій терас на схилі дозволить розмістити на різних ділянках сад, декоративні чагарники, грядки з овочами, барвисті клумби, об'єднавши їх звивистими доріжками. Доповнити терасу можна декоративним вазоном з фонтанчиком, садовими скульптурами, красивою підсвічуванням. На одній з терас можна зробити водойму.

На схилі обов'язково повинні бути сходи. Якщо він має багато сходин, то його необхідно розділити на майданчики. При великому розмірі майданчика на ньому можна встановити лавки, декоративні ліхтарики.

Якщо Ви зважилися на терасування ділянки, то наші висококваліфіковані фахівці розроблять проект, ретельно продумають всі нюанси, вивчать технічні показники ґрунту, розташування схилу відносно сторін світу. В їх завдання входить також дотримання основних правил ландшафтного дизайну на схилі: грамотне розподіл ділянки на зони, облаштування міцних підпірних стін, захист ґрунту від ерозії, облік напрямку вітру при влаштуванні місць відпочинку.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання