Влаштування водних об'єктів

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Влаштування водних об'єктів під ключ у Києві

Краща ціна на будівництво водоспадів в Україні

Ціна формується індивідуально

Ми даємо кращі ціни в Києві и Україні.

Телефонуйте для виїзду фахівця та розрахунку:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Дивіться для прикладу деякі роботи:

Існує безліч варіантів облаштування присадибної території приватного будинку. У більшості випадків концепція ландшафтного дизайну коригується уподобаннями замовника та деякими технічними особливостями (іноді обмеженнями).

Водоспади в ландшафтному дизайні діляться на кілька видів:

  1. Окремо стоїть декоративний водоспад для саду з маленьким приямком для води.
  2. Каскадний водоспад, з якого починається штучний струмок (струмок який починається з нізвідки виглядає неправильно).
  3. Штучний водоспад для водойми, здійснює не тільки декоративну функцію, а й постачає воду киснем, що необхідний для риб, рослин і корисних бактерій, що живуть у воді.
  4. При будівництві каскадів, зазвичай їх роблять по руслу струмка при перепадах висоти ландшафту, по суті каскад і водоспад це те ж саме, тільки каскад менших розмірів.
  5. Створення водоспаду при будівництві двох водойм в різних рівнях, який їх пов'язує, виходить досить ефектно.
  6. Декоративний штучний водоспад-острів, водоспад на острові всередині водойми виглядає просто чудово!
  7. Декоративний водоспад в інтер'єрі, такий елемент як водоспад стане прикрасою будь-якого інтер'єру.

Наповнення великого саду або компактної присадибної території стильними елементами ландшафтного дизайну дозволяє якісно виділити вашу територію і підкреслити загальну стилістику.

Залежно від різних чинників це можуть бути такі елементи: квітники, садові ділянки, галявини, альпійські гірки і, звичайно ж, штучні водоспади. Саме цей елемент дизайну є завершальним і ключовим етапом в процесі створення стильного дизайну.

В такому випадку ви обов'язково зможете створити затишну атмосферу біля вашого будинку, яка підійде для приємних прогулянок, відпочинку та активного проведення часу.

Водоспад на дачі - це не тільки важливий і необхідний технічний елемент, який може брати участь в системі зрошення рослин. Крім прямого призначення водоспад в саду може виконувати декоративну функцію.

Особливість декоративних водоспадів полягає в тому, що вони відмінно гармонують за стилем з різними елементами ландшафтного дизайну і якісно доповнюють їх.

Купити домашній водоспад означає зробити вигідну інвестицію в створення комфортних умов для відпочинку і дозвілля всіх ваших домочадців. Декоративний водоспад для будинку має на увазі постійний рух мас води. Такий процес має заспокійливий і релаксуючий ефект.

Якщо вам потрібно замовити якісний пристрій для водоспадів і виконати їх професійний монтаж, рекомендуємо негайно скористатися послугами компанії TOPIAR.

У такому випадку ви зможете бути повністю впевненими в тому, що буде обраний найбільш оптимальний тип штучного водоспаду для будинку, а сам процес монтажу буде виконаний в точності з технічними вимогами та умовами.

Крім садових водоспадів компанія TOPIAR можете запропонувати вам варіанти для басейну, а також і домашні фонтани водоспади, які будуть радувати вас прекрасним дизайном і функціоналом в будь-який час року.

Воді здавна приписуються магічні властивості. Без неї неможливо собі уявити існування життя на землі. Тому водоспади є своєрідним символом активного руху життя.

Штучний водоспад дозволяє створити унікальне оформлення Вашої ділянки. З його допомогою можна доповнити зону відпочинку, так як потоки і дзюрчання води створюють атмосферу, яка одночасно є розслаблюючою і активізуючою. Така водойма впишеться в будь-який дизайн, незалежно від його стилю.

При правильному оформленні водоспад на дачі дозволить створити маленький куточок дикої природи в домашніх умовах. Найкраще з цією метою використовувати декор з каменів і рослин. За своїм механізмом дії водоспад в саду істотно відрізняється від природного водотоку. Основним секретом і діючою частиною такого декоративного водойми є насос. Саме він забезпечує циркуляцію води.

Декоративний водоспад складається з двох рівнів: верхній і нижній. За допомогою насоса рідина з нижнього рівня під тиском виходить в верхній, після чого каскадом спадає знову вниз. Залежно від потужності насоса визначається і висота самої конструкції. Щоб підняти потік води на рівень до 2 метрів, необхідно обладнання потужністю до 30Вт.

При використанні обладнання з меншою потужністю декоративні водоспади можуть пускатися в хід при оформленні приміщень. Функціональною і ефектною прикрасою Вашої ділянки стане водоспад для басейну. Такий декор створить відчуття єднання з природою при купанні.

Пристрій водоспаду є складною системою. Необхідно розрахувати рівень підняття води за рахунок потужності насоса і визначити оптимальну її кількість для нормального функціонування водойми. Крім цього потрібно правильно і красиво задекорувати систему перекачування води. Тому краще всього довірити цю справу фахівцям. Наша компанія буде рада допомогти Вам у цьому питанні.

Для того щоб замовити ландшафтний дизайн з водоспадом на дачі вам потрібно зв'язатися з нашими фахівцями або особисто відвідати наш офіс. Ми індивідуально підходимо до кожного окремого проекту і з радістю створимо справжній оазис в вашому саду.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання