Водопостачання

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Водопостачання

Краща ціна на монтаж систем водопостачання будинку в Україні

Ціна формується індивідуально.

Ми даємо кращі ціни в Києві та в Україні.

Телефонуйте для замовлення:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Для багатьох будівництво приватного будинку є заповітною мрією. Однак потрібно розуміти, що для реалізації мрії слід докласти чимало зусиль. Будівництво приватного заміського будинку, дачі або котеджу - це, в першу чергу, складні технічні та проектно-будівельні роботи.

Одним з найважливіших етапів в процесі будівництва є водопостачання. Проектування та монтаж систем водопостачання та каналізації повинно здійснюватися на початкових етапах будівництва. Від компетентності фахівців, а також якості проектної документації залежить раціональність установки водопостачання, а також трудові та фінансові витрати.

Проект водопостачання будинку під ключ - це одна з основних систем, яка дарує вам і всім домочадцям необхідний комфорт. На етапі облаштування важливо також подбати про гаряче водопостачання і прокласти всі необхідні комунікації.

Компанія TOPIAR пропонує вам свої послуги з проектування та монтажу систем водопостачання на приватних заміських ділянках. Незважаючи на те, що ккиївський регіон і, зокрема територія України, вельми добре забезпечені водою, при проектуванні таких систем виникає ряд труднощів.

Основна - якість води зі свердловин. Тому для безпечного використання води та збереження терміну служби побутової техніки необхідно замовити проектування систем водопостачання у фахівців. Також не менш важливо звертати увагу на якісне виконання монтажних робіт і тип труб, обладнання.

TOPIAR добре знайомий з особливостями таких процесів і готовий запропонувати розробку і монтаж водопостачання приватного будинку під ключ.

В такому випадку вам не потрібно буде витрачати час і зусилля на вирішення супутніх технічних питань. Всі роботи по створенню проекту, облаштування та монтажу систем водопостачання заміського будинку будуть виконуватися нашими фахівцями самостійно. Також ви зможете отримати консультації та рекомендації по експлуатації систем або контролювати кожен з етапів при необхідності.

Автоматичне водопостачання зі свердловини - це перший крок у бік створення комфортних умов у вашому приватному будинку. Такі комунікації є базовими та необхідними на кожній ділянці.

Водопостачання приватного будинку - одне з основних благ цивілізації, яке необхідно для нормального життя людини. Тому при проектуванні приватного будинку необхідно заздалегідь продумати, де і як будуть проходити комунікації.

Система водопостачання приватного будинку може бути централізованою (якщо така система передбачена по вашій вулиці), або ж можна пробурити свердловину і подавати воду в будинок. Налагодивши автономну систему водопостачання, ви забезпечите затишок і комфорт заміського будинку.

Зазвичай свердловина пробивається недалеко від будинку, глибиною 25 - 50 метрів (в залежності від глибини залягання вод). Основою для забезпечення водопостачання є насос. Для повноцінного обслуговування насоса встановлюється пластиковий або металевий резервуар - кесон. Для облаштування системи водопостачання в будинку часто використовують труби 25 - 32 мм з металопластику, що забезпечить довговічну експлуатацію. При облаштуванні водопостачання заміського будинку обов'язково встановіть фільтри, щоб усунути домішки з води.

Монтаж водопостачання необхідно робити після складання плану, який необхідно затвердити в місцевих органах управління. Якщо водопостачання планується в новобудові, то тоді план прокладки мереж планується ще при проектуванні будинку. Якщо ж будинок вже стоїть на ділянці, і планується його модернізація - врахуйте всі характеристики будівлі.

Щоб не наробити помилок при плануванні та монтажі водопостачання, зверніться до фахівців! Це заощадить ваші ресурси і гроші, а роботи будуть зроблені швидко та якісно, ​​з урахуванням всіх побажань замовника. Ми проводимо роботи по розробці плану, утвердженню, буріння свердловин, підбору та встановлення насосної станції, прокладання комунікацій! Якою б складною не була задача - у нас є рішення!

Якщо вам потрібно розробити систему водопостачання вашого заміського будинку, виконати монтаж труб водопостачання на дачі або інші технічні процеси, ви завжди можете звернутися в компанію TOPIAR.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання